Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pre Naty a spol

Freestyle battle

11 Apr 2009, 09:06

takze z toho vyplyva ze si BUZERANT :D kks beatboss myslel som si o tebe ze si kokot :D ale ze si BUZERANT? :D no peknee :D us aj buzeranti sa hraju na raperov to de sme? :D a co ked sa jebem za babami? :D baby su to najlepse co mozes mat :D teda ked nepocitam auta nooo :D dalej blaa blaa a konec :D papa :-* bozk na rozlucku :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

11 Apr 2009, 09:20

haha nemyl si ma s tvojim tatkom ktorý sa od vás odsťahoval lebo sa dal na opačne pohlavie....a nech su baby v pohode ale aspon sa im nejebem pod suknu jako ty...ved to vyzera az trapne a hentakych kokotv jako ty v hip hope nenavidim že to robia len preto aby sa páčili enjakým babam...ale počuvaj ma zasran teraz leti štýl EMO-buzeranti tak sa pridaj k ním...budu ťa obskakovať nejake emačky hlupe a aj emačikovia......ale hip hopu robíš len hanbu...kktko
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

11 Apr 2009, 11:05

beatboss tak kamo ty si to zedol.
tato akoze banda su dost popici trapny stale to ich picovanie si myslia ze su 50 cent alebo neviem kto :fuckyou:
tie vase texty? fuu tak sory ale niektore nestoja ani za koment :D
takze som zvedavy zas ako budete picovat :joint:
no ja sa vam len smejem haha haha :fuckyou:
Obrázok užívateľa
pikolik222
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
177
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.11.2008

11 Apr 2009, 12:24

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no ty si decko beatboss :lol: ja nemam slov na teba...teba moze byt velke ci sa zaver ebe babam pod sukne kym to neni tvoja mamka :roll:
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

Predchádzajúci

Späť na Freestyle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]