Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pre Naty a spol

Freestyle battle

06 Apr 2009, 19:10

tento diss venovany Naty a jej bande,Zaver,kiku,ty! Vy šeci je(x)vate na verande
nejak ste sa stratili...ale pred tym ste sa strapnili
Začala si do beatbossa,si sa donho obula ale skončila si bosá
Tak obuj sa aj domna,prid si pomna
Mne je jedno či do toho ideš sama,alebo či sa prida k tebe dalša lama
Nelubi sa ti žadny text len ten tvoj,zahambuješ hip-hop, ne len tým že nosíš kroj
S tvojej strany sa diss na beatbossa skončil?
Po tej prehre by som sa nečudoval keby sa na teba už nido nidy neotočil!
Už viem čim to je že vačina stoji stebu
je to jasne obhajuju jednu blbu,slabu babu
Kam sa šeci na nas Hrabete?
Dajte na nas diss a hned padnete
Ja a beatboss vieme ako vás máme dat
Neni taške ze zemu vas zarovnat
Ste ubožiaci a rap ste videli akurat tak na nete
dobre vieme že šeci šlapete na fete,potom nevite čo trepete
Záver?Kiku?Naty?
Dajte dalši diss a nebudte posraty!
To do je lepší je nad Slnko jasné
ano sme to my a tým to hasne
Treba to pochopit, či vy traja alebo aj ostatní,tí čo su menej podstatní
Ste detičky čo sa trepu do sveta v ktorom šancu nemaju,a furt si to povedat nedaju
Ked vam to nevyje(x)em teraz z gebul potom nevim
ste stoka čo vám povím!
Z mojej strany zatial stačí
dufam že sa vám to páčí

Mate slovo!
Je mi jedno do!
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

06 Apr 2009, 20:00

Kenny to tu teraz zabil,
tak sa ukáž teraz ty debil,
áno nevieme dissovať,
jedine čo vieme je pičovať,
naty,záver,kiku a ich "kamráti" su najlepší,
a my sme len obyčajný degeši,
teraz sa asi zajebem jak EMO,
a potom nahrate o mne celé demo,
ste tak tupý že si myslite že ma v páse zlomíte?,
tak sa ukážte a uvidime či prelomíte,
naty máš tu veľa ľudí ktorý držia pri tebe,
ale vstúp si už do svedomia nech ti už konečne nejebe,
prosím ťa už nepičuj každému do jeho vecí,
aj tak tie tvoje úvahy berie ako kecy,
niektorí maju o mnoho lepšie texty jak ty,
a to nemusia robiť žiadne akty,
vyjadruju svoje pocity,nálady,
o tomto je predsa hip hop a nie čo si myslí nejaká lejdy,
po tomto disse zas budu tvoji ľudia na mňa pičovať,
ale veď jediné čo vedia je nadávať,
presne takto to je a takto vyzerá,
niekto zapičuje a niekto sa len prizerá,
ber toto ako chceš,
no som zvedavý či mi dokážeš,
že si lepšia jak my dvaja s kennym,
no čo napíšeš ja na zlato premením!
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

07 Apr 2009, 12:21

bose naty uz nepicuje chalani tak co tu stale riesite..boa ste ako male deti stale to iste...nechajte ju uz napokoji bohaca!---uz nasierate nielen mna!...pripomina mi to diss naty a mysel lenze mysel aspon vedel kedy ma dost!
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

07 Apr 2009, 13:50

pozri ja by som ju už nechal dávno lenže ona tiež neprestala keď som bol sám...ale keď sme ju začali už dávať aj s jej kamarátmi tak ostala ticho...a prestanem až vtedy keď si sama prizná že v dissoch nie je lepšia :)
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

07 Apr 2009, 17:35

hh...jaky dissmaker..podla mna su dissy trapne,dokym nesi nejaky americky gangsta :D
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

07 Apr 2009, 17:44

ty nemožeš vedet čo ja som ;-)
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

07 Apr 2009, 19:25

INmOmMeNt píše:hh...jaky dissmaker..podla mna su dissy trapne,dokym nesi nejaky americky gangsta :D

Slovensko neporovnavaj s ameriku! :gangsta: ke´d ti nejdu dissy tak tu nepíš tie tvoje trápne reči :gangsta:
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

08 Apr 2009, 12:40

INmOmMeNt presne!:D..moja rec!:D...a kenny nerob formicky:)..je to uz trapne :lol: :oops:
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

09 Apr 2009, 09:14

trosku od veci nemyslite? :D teras 100% suhlasim z kajou a INmOmMeNt-om jakoze chlapci neni vam us trapno? :D stale davate o tom istom :D us ma to tu svami ani nebavi :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

09 Apr 2009, 10:24

pozrime sa kto prišiel záverko...že teba to nebaví? sak si sa pokakal ty chujko....a taky strašný disser :D lol tie rečičiky si nechaj pre svoje deti ak raz nejake aj budeš mať...
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

09 Apr 2009, 14:57

beatboss píše:Slovensko neporovnavaj s ameriku! :gangsta: ke´d ti nejdu dissy tak tu nepíš tie tvoje trápne reči :gangsta:


hh...nechcem sa rozčulovať,ale hádam možem vyjadriť svoj názor nie? Mne by aj dissy išli, ale netrapošim a radšej pracujem na veciach, ktore maj uzmysel a o textoch, ktore davaju zmysel a su PRAVDIVÉ :!: Nie hrať sa tu s nadávkam iv každej vete a byť tým hustý. Fakt ubohe spravit DISS, len preto,ze nemas niekoho rad na fore :lol: :lol: :lol: ...
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

09 Apr 2009, 15:40

kamaratko tak teraz si sa trochu viac strapnil :D ja som začal niekoho dissovať? či to bola prva naty ktora si myslela že ma da jej trápnymi dissami? mal by si si pozrieť všetky príspevky a nie len toto! a texty robím aj ja takže mal by si si prečítať najnovší Čas tak rýchlo beží :P
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

09 Apr 2009, 15:55

nevim co tady resite a beatboss by se mel uklidnit..... jestli si chces neco dokazovaat tak si to dokaz sam pro sebe a nedokazuj to tad celymu foru.......
Zaver se ukazal az kdyz mel podporu....... to bylo zkuseny...... heh.....
OMG
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008

10 Apr 2009, 17:32

lol cucflek :D nee to bolo neco ine.. nebol som tu dlho.. keby som tu bol tak by som napisal odpoved na ich akoze dissy :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

10 Apr 2009, 21:41

boha jaka debata ked sa tu dissuju deti na nejakom fore:D:D:D ... pre nic za nic:D
Obrázok užívateľa
skiwo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.08.2008

11 Apr 2009, 07:15

cucflek tak mas pravdu...mohli by si prestat nieco dokazovat....ako male deti dokola to iste do kazdeho prispevku sa musia vrypat a nadat tam aj ked ten text je uplne popici len preto ze ho spravil zaver naty kiku ci uzzy....deti...a podla mna sa INmOmMeNt nestrapnil vobec ale ma pravdu sa tu forum deli na 2 skuiny..skoda ze v tej tvojej beatbossko ste len 2-ja:)....ak si vsimnes kto vsedko je za zaverom a naty hm....myslim ze naty tu je o nieco dlksie ako ty a ma tu ovela viac prispevkov jak ty tak uz si konecne priznaj ze nanu nemas....
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

11 Apr 2009, 08:32

kajkaa kajkaa :D velmi pekne ti dakujem v mene "naty a spol" :D ale nechaj ich oni su SUPER CREW :D :D :D :D silaci si vystacia aj dvaja :D :D omg :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

11 Apr 2009, 08:39

Áno teraz si to dala nemám na ňu v príspevkoch a ma tu viac ľudí lebo tu je dlhšie ale keby si si to zmenila že ja by som tu bol dlhšie a ona by len teraz prišla tak to zas ja by som tu bol najlepší lebo by ma tu poznalo viac ľudí a nejaký novačík čo sa jebe do niekoho kto tu je dlhšie ma viac prispevkoch a jebe sa každemu do textu nemá šancu....ako som hovoril aj v jednom disse neviem kde to bolo mne proste natyne texty prídu bez slov,úplne súche a priznam sa že ich nikdy nedočítam cele lebo po troch riadkov ma začnu nudiť! v tom je tiež lepšia lebo vie dať do textoch nudu...tákže teraz to zhrniem na jedno kopyto...VAŠI ĽUDIA a TÝ KTORÝ DO MŇA ALEBO KENNYHO PIČUJU MAM ˇUPLNE V PIČI A TIETO DETI ČO SU NA TOMTO FÓRE SA MOZU IST HRAT TAK NA PIESKOVISKO A NIE SUDIT MNA ZE MAM HORSIE DISSY JAKO VY KED SI ICH ANI PORIADNE NEPRECITALI A NEPOCHOPILI VYZNAM...A ESTE DALEJ PAR LUDI TU PISALO NIECO TAKE AKO KEBY SOM JA PRVY ZACAL DISSOVAT NATY...ALE BOLA TO ONA KTORA PRVA DALA NA MNA DISS LEN LUDIA BY SI MALI POZRIE5 VSETKY PRISPEVKY A NIE POZERAT SA NA POSLEDNE DVE STRANY....A DAKUJEM LUDOM KTORY MI DALI PODPORU A KTORY SI TO POZRELI NAOZAJ VSETKO A NEDALI SA KU VACSINE KTORY HOVORIA ZE BOLI LEPSI LEN PRETO ZE SU KAMARATMI A JA NEVIEM CO SECKO....

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A ESTE JEDNO NESLO MI O NEJAKE VITAZTVO NA TRAPNOM FORE ALE ABY SA TA P..A SPAMATALA A NEPICOVALA KAZDEMU DO TEXTOV AJ KED MNOHY ICH MAJU LEPSIE AKO ONA....A TERAZ NECHAM SLOVO ZAS NA VAS...SAMOZREJME PICOVANIA NA MNA AKO TO VY VIETE...LEBO TYM STE SA TU PRESLAVILI :) GOOD BYE :D
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

11 Apr 2009, 08:43

beatboss posral si si papulu celu komplet osratu ju mas :D ja som tu tiez kratsie nez naty... teda ja som prisiel chvilku pred tebou :D a neni som dole jak ty :D tak us tu teras neplac ze si tu kratsie :D
Obrázok užívateľa
ZáVeR
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
342
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009

11 Apr 2009, 09:02

hej záverko lebo ty si jeden pičko ktorý sa jebe len za babami o to ti ide...obyčajna vtierka...a mysliš si že mi to chyba že nedržím s vami? ja som spokojný tam kde som....lebo jebnutejšich ľudi jak vaša "banda" prijebaných som ešte nevidel :D tak nepičuj :)
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

Ďalší

Späť na Freestyle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron