Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Producenti - za kolko predavate svoje beaty?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

21 Nov 2012, 10:28

nejake beaty som kedysi popredaval a bolo to od 200 do 500 svk. Pre sony bmg som robil jeden podmaz na nejaky windsurfingovy dokument a za ten mi dali 300svk. takze ak si myslis, ze naslovensku ti da niekto 100e za beat a to si este no name producent tak si na velkom omyle. na soundclicku stoja tie beaty od 20e, ale porovnaj si kvalitu a zvuk s akymkolvek slovenskym producentom a je tam rozdiel triedy. takze ak si zacinajuci a nemas naozaj profi master na urovni(na tomto fore ho nema nikto, ani ty co som zatial pocul), tak peniaze od kvalitnych MCs necakaj. ja osobne radsej dam niekomu kto zastresi master, ma koncerty a vie rapovat, ako predavat nejakym detom
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

21 Nov 2012, 14:21

Ked si to popredaval za SVK tak to je pekny par rokov dozadu poprve... Tiez by som az tak cierno nevidel to ze beat za 20 USD na SC je o triedu lepsi ako hociktory slovensky producent. Drvivy priemer je tam za 30 USD obycajny lease. Samozrejme najprv treba nieco spravit aby si mohol chciet predavat ale o to tema neriesi. Skor ci neskor ked uz si spravil vela beatov, vela ich porozdaval pride na to ze za to budes chciet peniaze. Ja chcem vediet po com realne letia beaty
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

21 Nov 2012, 15:10

tak to asi nezistis po com realne letia beaty, su od zadarmo az po velke prachy a od neznamych producentov az po znamych,
preto asi nenajdes idealny pomer ceny, kvality a skusenosti
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

21 Nov 2012, 23:51

ja som ti len napisal za kolko som konkretne ja strelil nieco aby si orientane vedel ake boli pomer na slovensku.bolo to cca 5-6 rokov dozadu. moj nazor je taky, ze chytlavy beat uz spravi vela producentov, ale dobry zvuk to je uz nieco ine. napr. sergei barracuda znie o triedu lepsie, lebo ma beaty a master z ameriky, takze zvuk je to, za co sa oplati zaplatit.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

24 Nov 2012, 08:45

Ja ich dávam napriklad ZADARMO, ale iba tým ktorý sa mi páčia. A samozrejme im keď sa páči moj beat.
Ale neboj aj ja som mal obdobie kedy som chcel predávať beaty. :) Podľa mňa si beatmaker musí spraviť meno a až potom ich môže predávať. Ale to sú roky praxe... tá kvalita tam jednoducho musí byť počuť.
Obrázok užívateľa
BANANK000
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
599
Poďakovania:
4
Registrovaný:
12.12.2009
Bydlisko:
Trnava :)

24 Nov 2012, 10:00

este by som rad dodal, ze predavat beaty urobene na ilegalnom softwari je naozaj nevhodne
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

24 Nov 2012, 12:32

to je fakt - to uz je drzovka ale verim ze malohoko by toto napadlo:)
Obrázok užívateľa
phantomxy
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
137
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.03.2011

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], Lany, Robko1303, Seznam [Bot]