Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Psycho - V putách minulosti

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

29 Jan 2018, 00:25

Občas to pero píše proste samo, vyjadrujem sa vždy tým čo cítim v okamihu danom. Viem že nejde vrátiť čo sa už stalo a tak pálim v sebe tie pocity na ktoré už nechcem myslieť no vždy to skončí zbytočnou snahou aj keď sa stále nachádzam na tej istej lodi na ktorej kotvím a som jej kapitánom.Opäť zase vidím všetko vo svetle ktoré spôsobuje temno,neviem sa odtrhnúť od tých reťazí ktoré ma uzavreli a stal som sa tak ich väzňom.A vôbec neviem či sa dokážem od nich oslobodiť,rozmýšľam nad tým neustále a hľadám niečo aby mi na tie veci prestať myslieť pomohli.Viem že sa nad tým trápim zbytočne,ešte som ani nezačal a už som zvedavý aký bude koniec.Všetky svoje myšlienky vkladám zo seba do riadkov,pretože tak to robím vždy keď príde chvíľa ktorú nesiem ťažko.Niekedy chcem dať najavo čo cítim vo vnútri,neviem nejak chápať prečo si stále pripominám veci o ktorých viem že ma robia len smutným.
Obrázok užívateľa
Iný človek
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
9
Poďakovania:
1
Registrovaný:
08.12.2013

Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]