Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pure underground (2 beaty) prod. Šer Chán

Vaša producentská tvorba

26 Máj 2015, 10:48

https://soundcloud.com/igor-itchi-ontek/pure-underground-snippet

Nazdarek, rovno sem pridam aj dalsiu vec, ktoru som objavil na starom PC, ked som bol na vikend doma...
Su to 2 beaty, cisty underground...2. bol spontanne spraveny beat, ktory vznikol niekedy v case skoly rapu, tak som tam dosadil aj akapelu pre predstavu

mal som sa na to vykaslat a nechat to v ,,šuflíku,, ci ta to aspon trochu zaujalo?
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

26 Máj 2015, 21:32

zaklincovalo ma to fakt dobrá práca (mám na mysli ten prvý)...ono je možné mi ho poslať? Na freestayl a ak by som doň nahrával predtým ti pošlem ukážku drž sa
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Máj 2015, 09:53

fuha, mam to na starom PC a tam sa neviem kedy dostanem...mam to aj v mobile, lenze trosku iny zvuk (basa posunuta o 1 oktavu nizsie, takze to dost duní), tak to ti mozem poslat

nahravat donho si mozes pre seba, beaty nedavam kym ma niekto nepresvedci a to je tazke...ale tak budem rad ak mi to posles

a diky, ze si komentoval! pripadne mi potom mozes povedat, ktora basa sa tam viac hodi
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

27 Máj 2015, 10:55

ok ok skús ďakujem :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

27 Máj 2015, 22:31

Soy pokračuj v tom čo robíš,robíš to skvelo.Peace
Obrázok užívateľaNob

28 Máj 2015, 09:26

Rad by som sa tomu venoval castejsie, lebo to robim uz chvilu, ale nie az tak aktivne...myslim, ze keby som si na to hladal viac casu, tak by som bol o cosi lepsi :D napr. toto su beaty z minuleho roku este a odvtedy som ich vela nespravil...

ale planujem si stiahnut nejake dobre packy (bicie a zvuky) aj do notebooku, tak myslim, ze z toho nieco bude :D mam aj nejake vybrate sample uz

dik za nazor
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Beaty, podmazy, beatbox



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]