Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Wasteland prod. Šer Chán

Vaša producentská tvorba

30 Jún 2015, 18:02

Nazdar, mám tu pre vás ochutnávku z nedávnej tvorby...nevšímaj si ten pseudo-efekt na začiatku v intre :D chcel by som tam nejaké spomalenie platne, ale viete ako...FL STUDIO :D

Lajkuj, štrajkuj, usmievaj sa, ale hlavne hoď názor. Nech je úprimný a nelez mi do zadnice!

https://soundcloud.com/igor-itchi-ontek/wasteland
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

30 Jún 2015, 19:57

drums sú cool, pozadie to ma fajné. trochu moc old syle na mňa to je :D ale master by som na tom porobil lepší aby to znelo lepšie na posluch. drums vyšperkoval, doplnil niečim, niaye prechod dal (bridge) doplnil to ďalšími zvukmy. Neviem ako si na tom s prácov v FL a koľko robíš beaty tak ti to neviem zhodnotiť presnejšie
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

30 Jún 2015, 23:11

to ze to je trochu moc old style beriem ako kompliment, o to mi v poslednej dobe ide
mastrom to neprešlo, dnes som to dokončil...som na to moc lenivý sa do toho púšťať

bicie su zo samplu takmer nezmenene, takze za to sa nejdem chvalit ako poniektori pseudoproducenti (ci uz bicie, ci sampel)...mal som tam komplet svoje, znelo to sice inak, ale podobny styl...

dik za vypocutie a vyjadrenie...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

01 Júl 2015, 14:07

no to old je aj tak myslene :D lebo na styl old school sa ti to podarilo spraviť. je to tam tak cítit a drums je jedno či je sample alebo loop. Tu ide o šikovnosť producenta. Dneska si každý robí jak chce. Veľa ľudi sampluje Drums zo starých skladieb. To sa robilo aj robiť bude a dá sa to pekne využiť ako si to ty spravil.

Tak sa venuj old shcoolu podobním týmto. Priaznivcov je určite dosť ešte stále a keby si skúsil aj iný styl a skombinoval prvky old schoolu a niakého novšieho stylu tak by mohlo vzniknúť niečo fajne a no master zaberie veľa času ale niekedy ho neni ani potreba :) dá sa dorobiť potom v štúdiu

Nech sa ti darí naďalej, jop
Obrázok užívateľa
CrazeBSF
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
90
Poďakovania:
2
Registrovaný:
22.08.2008
Bydlisko:
Černobil

01 Júl 2015, 14:18

najradsej by som mal jednoduchy gramofon, platne a akai 2000 XXL jak to robia niektori...to je sen, ale bohuzial mam len notebook, tak si tie platne musim stiahnut v digitalnej forme a musim sa s tym naucit robit lepsie...ale to je OFF TOPIC trosku

tak diky moc za rady, koment...casom sa snad nieco podari
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Beaty, podmazy, beatbox



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
4ramos4, applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]