Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Radikal vs. Bacil

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

08 Feb 2011, 22:40

Neviem čo tu všetci dávate na Radikala že je neviem aky sráč a podobné veci ale príde mi to tak , že tí čo to tu píšu sú fakt len namyslení paštikári kt si hrdo stoja za svojimi " borcami " ... Osobne Bacil ma niako neoslovil ani v NS , ani jeho ďalšie produkcie takisto 3/4 uličnych ( stoka ) reperov alebo ako to nazvať lebo to nemá ani názov ... Čistý, Miki Mora, Momo , Dna s tymito súhlasím , sú fakt borci ale zvyšok je uplne 0 bodov a sú natom horšie ako dramatikz , samé " stoka " repy sa znažia, pičuju na všetky strany a pritom ich rep je uplne oničom, diktujú ako má pravy rep vyzerať ale kto vie ako to má vyzerať ? sú tu niekde spísané pravidlá ako má vyzerať beat, text, flow ??? aky hostia maju byť ? Dramatikz týmto ukazujú že rep sa dá robiť aj inak , použiť áno aj spev , podporiť mlade talenty ako je RSG ale príde mi to akoby všetci oldschoolovy hiphop fans si stály furt za starou školou a nevedeli prijať nove nazory ... všetci sa odvolavaju na NS , Zvuky ulice a bohvie čo ešte čo je stare XY rokov , netvrdím že je to zlá hudba ale akoby skoro nič nové nevedeli prijať . Čo sa týka dissu tak Radikála 100 krat môžem viac ako Bacila a či to bolo prehnané to je už na každom , niekomu sa to zdá slabé ale podla mňa mu naložil slušne a ak Bacil myslí že má nato , tak nech dá odpoveď a môžeme to porovnať ... dissy patria k rapu ako ohovaranie v bežnych životoch ... nezastavíš to a či je to detské alebo nie , ajtak s tým nič nespravíš a ak si myslíš že som 14 ročný pičko kt Rap pozná iba s musicboxu a páčia sa mu homo kapely tak nech sa páči , je to tvoj názor a ja ti ho neberiem ;) peace
Obrázok užívateľa
h0rac
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.10.2008

08 Feb 2011, 22:44

ako som uz povedal,nalozil mu za ten shit co vypustil bacil.mam rad obidvoch albumy sa mi pacili obidva(vam nie,ja som dramatikzu prisiel na chut to je cisto vec nazoru),ale proste ked porovnam tie tracky ktore sa tykaju "beefu" tak ma radikal jednoznacne navrch.paci sa mi,ze vytkol bacilovi tie prvoplanove rymi, stylom dissov ake sme vydeli pred par rokmi v USA.bacil by ho mal rozsekat v poriadnom tracku(dufam,ze sa nezlakne tak ako som dufal,ze sa drzee nazlaknu)..a co sa tyka narazok na GR,tak tam si to pekne pojebal,lebo na nich uz nema :)...
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

08 Feb 2011, 22:49

Vám to jebe ludia ? Ved Bacil nijak ho nesdissoval este len nanho podla mna nieco dá. Ved on len povedal, ze ked sa ti nepaci moj styl pocuvaj si dramatikz. Nic viac... ak by ho chcel dissnut tak chlapec sa uz nikdy nepostaví k majku. Radikal sa este dosere jak nanho da Separ resp. GR ;) Nech dojde Radikal za Bacilom a mu najebe Bacil jak nikdy... A ne cez tracky pičovať. To je jak po sebe jebať cez net.. nemá to význam. Radikal je kokot! A to si priznajte aj vy dramatikz "fans"... Ved za to, ze GR povedali v Co se deje?! ze im jeho rap nesedí podla nich nema skill, ale ze viac sa k tomu nebudu vyjadrovat tak hned na nich dal ? :D A este, ze nech ukázu co je skillz ? Nech si popocuva Radikal GR - Manifest debilko....
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Feb 2011, 23:03

vyjádření Radikála k tracku:
Nebudem počúvať ako si niekto v tracku ironicky a bezdôvodne otiera papulu o moju crew, keď to nejde s mierom a pokorou, pôjde to nenávisťou a dissmi. V piatok som počul ten Bacilov singel, v sobotu som napísal texty a Masif spravil beat. V nedeľu po koncerte som to nahral. V pondelok sa dokončil final master a dnes v utorok je to von. Keď si tak veľmi myslíš, že sme decká kapela, ukáž mi ty dospelý raper, čo dokážeš na beate. Ja len neviem ako stráviš to, že mám 12 rokov a zničil som ti kariéru. Netuším ako sa s týmto vyrovnáš, môžme si dať facky, päste, bude to bolieť obidvoch, ale tento track ťa bude prenasledovať až do tvojej smrti, radšej odíď kým je čas, lebo ako vraví Majk Spirit, a to zatiaľ iba ladím si husle. Nemám nič proti NS, ale proti tebe, nemám nič proti Bratislave, ale ako vidím, tak ty máš očividne niečo proti zaostalým dedinčanom ako sme my. Nech ľudia rozhodnú kto je tu pán raper a kto antitalent.
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

08 Feb 2011, 23:07

"tento track ťa bude prenasledovať až do tvojej smrti, radšej odíď kým je čas, lebo ako vraví Majk Spirit, a to zatiaľ iba ladím si husle. " :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD totálne ma zabil Radikal :D Nijak si o neho neobtrel hubu.. je to o tom ako si kto čo vysvetlí ;) Ale nech sa páčí chcel to mať GR už chystá obranný track ;) O bacilovi som este nepocul ci sa k tomu nejak vyjadril...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Feb 2011, 23:10

trapko :lol: nemôžem z neho dnes sa smejem celý deň, aspoň mi náladu spravil, obtierať si v jednom tracku hubu o Bacila aj GR, je silné kafe.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

08 Feb 2011, 23:15

nejsem na straně ani jednoho z nich, ale nechápu proč si Radikal bere do huby Gramo Rokkaz
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

08 Feb 2011, 23:16

HORAC uuplne suhlasim so vsetkym!!! Jedno je iste..DISSy patria k hre (a uz tu chybali :) Radikal dal latku vysoko..uvidime ako odpovie Bacil a potom mozme porovnavat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrázok užívateľa
mat-ulko9
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
8
Registrovaný:
27.02.2009
Bydlisko:
Nové Zámky

08 Feb 2011, 23:18

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Lebo ho spomínali v jednej relácií no respektívne to bolo mierené na celý Dramatikz,ale nič také strašne zas nanich nepovedali..len to že nemajú skils,že kopirujú nemecký rap a že sa im proste nepáči ich rap
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

08 Feb 2011, 23:21

obranujete Bacila tym, ze bol clenom NS ... ale tie casy su prec, tak berte ohlad na pritomnost ... bohuzial Bacilov rap sa nejak dopredu nepohol narozdiel od takeho Cisteho ci DNA, ktori su tiez z NS ...
Radikal ide za uspechom a dari sa mu to, postavil sa aj za mladych talentovanych chalanov z RK, co je urcite plus ... ak chce z rapu vysekat velke prachy, tak prosim ... nechapem ako dnes moze niekto zastavat nazory, ze rap sa robi len pre radost ...
diss to je kvalitny a nalozil len BACILOVI, nie NS-ku ani nikomu inemu (no este GR, ale tych si nemusel brat do ust) a nalozil mu riadne ... tesim sa na odpoved :) dissy ala H16 vs. Miky Mora boli uplny lo-end oproti tomuto ... :afro:
Obrázok užívateľa
iqlogic
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

09 Feb 2011, 02:27

je to komediant :D důvody vystihnul r3sp3ct, ale teda řeč o tom, že Bacil se dopředu nehnul je docela mimo, podle mě..když si poslechnete jeho tracky je vidět jak se postupně vyvíjí, dozadu? dopředu? těžko říct, ale jsou jiné. 2 věc, imho nemá Bacil teďka takový album jako DNA s Čistym, ale koncertně je famozní a jeho featy stály vždycky za to. Zkratka diametrálně odlišní interpreti...kvalita dissu? no nevím asi sem vyrost narozdíl od Radikala z puberty, ale zatím nejhorší diss co jsem slyšel...jediný diss který se mi líbil byl 1.6 TDi, nic proti H16
Obrázok užívateľa
Cistykox
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
1
Registrovaný:
31.12.2010

09 Feb 2011, 07:25

mat-ulko9 píše:HORAC uuplne suhlasim so vsetkym!!! Jedno je iste..DISSy patria k hre (a uz tu chybali :) Radikal dal latku vysoko..uvidime ako odpovie Bacil a potom mozme porovnavat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


K akej hre ? Rap je hra ? Rap je hudba a nie žiadna liečebňa komplexov... Resp. nadávanie na druhú stranu v tracku. Nemám rad dissy, ale keď už Radikal začal tak sa tešim na Separovu odpoveď ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Feb 2011, 12:01

chlapci z GR ho dúfam riadne rozsekajú trapera...a dúfam že aj Bacil...a ešte ak by sa do toho pustil aj Tesla...tak chlapec skončil na plnej čiare :D
Obrázok užívateľa
wertikal
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
35
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.12.2009

09 Feb 2011, 14:52

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Bacil: „Ja som sa toho chlapca nič nepýtal a po týchto hovnách, čo vypustil z huby mi už fakt nestojí za zmienku alebo nebodaj ešte čas strávený nad písaním o nikom. Nasral si sám. Nepoznám ho, ale predviedol sa ako slušný primitív. Čo sa týka môjho tracku Z ulice, bol myslený všeobecne na úroveň sk hiphopu a Dramatix som spomenul len ako príklad opaku toho, čo robím ja a ľudia, ktorých cením... že sa našiel v celej tej veci on sám je už len jeho problém a aspoň vidno akú má mienku o svojej skupine. Inak sa z tejto kauzy teším a úprimne sa na tom bavím. Zdravím všetkých svojich fanúšikov a ľudí , čo majú sluch. Mixtape StreetTape už čoskoro, sledujte môj facebook a web.“
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

09 Feb 2011, 15:22

Mna hrozne bavia tie prispevky od vas....ze radikal je slaby ze nic nedokaze ale nevidim co ste dokazali vy...nebudem obhajovat bacila lebo bol najslabsi z NS a dava slabo....GR su dobry....a Dramatikz hm ked dali Vysledok Doby kazdy cenil ale ak daju nieco pokojnejsie tak odrazu kazdy hra ako keby ich nepoznal.....
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

09 Feb 2011, 15:29

To akoze ked niekto nic nedokaze tak nemá pravo sa vyjadrit ? Potom by vlastne mal kazdy pocuvat kazdeho lebo nikto nic nedokazal. Kazdy by mal teraz pocuvat na hudobnej povinne Rytmusa lebo on nieco dokázal... Trosku sa zamysli nez nieco natukas do klavesnice :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Feb 2011, 15:35

Nehovorim ze nemas pravo na nazor....A Rytmusa tu neplet nechcem s toho vyvolat temu RYTMUS ktora je pod kazdym klipom na youtube a pod....Ja si cenim aj Dramatikz aj GR a ano vypocujem si aj Bacilove tracky....Diss zbytocny a zbytocne sa aj obtrel o Dramatikz moj nazor...
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

09 Feb 2011, 15:43

No takto si to podal. Ze rozprávame o tom aká je nula, ale my sme nic nedosiahli. Precitaj si Bacilovu odpoveď na toto... "Čo sa týka môjho tracku Z ulice, bol myslený všeobecne na úroveň sk hiphopu a Dramatix som spomenul len ako príklad opaku toho, čo robím ja a ľudia, ktorých cením... " Takže nič proti nemu nenamieril vôbec. Radikal je aj týmto kktko, že sa posral z jednej vety a pár dni zajebal tým, že musel dať "odpoveď" Bacilovi ktorý naňho nedal žiadny diss :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

09 Feb 2011, 15:56

Dufam ze to neskonci ako Miky A H16...ze sa to bude rozoberat dalsich 10 rokou
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

09 Feb 2011, 16:19

Môj jebnutý názor :) Bacil bude vždy umňa samozrejme lepším raperom jak je Radikál!!,ale tým zas nehovorím,že Radikal je nejako zlý..ale idem si skôr Bacilovu tvorbu..Ten diss nemal robiť!!! len mu to teraz poškodilo a samozrejme,že aj celému Dramatikzu...týmto dissom sa odpísal nielen u niektorych svojich fanúšikoch,u Bacila,u GR teamu a Teslu ale isto aj u dalších desiatok raperov...neviem si ho predstaviť napríklad niekde na HipHop kempe,keď bude..však ho tam ujebú všetci :) a myslím si,že teraz s Dramatikz nebude nikdo ani chcieť nahrávať spolupráce..samozrejme česť výnimkám ale to budú taký raperi čo umňa nejako moc nebodujú..skratka tento diss nemal robiť!!!!!!!!!!! mohol ho niekde len spomenuť v nejakom tracku v nejakej fráze ale nie spraviť toto čo spravil...môj názor je,že Dramatikz pôjde teraz len a len dole..a to vo všetkých faktoroch (predajonosť CD,menej fanúšikov,menej spoluprác,atď atď)
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], smejt