Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rytmus, Separ, Momo - Škola Rapu/ Rakby, Bacil, Kali...

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

19 Sep 2013, 15:59

mne to uz pride tak, ze ludia riesia uplne zbytocne kokotiny :D ...ludia kydaju, ze jaki falosni su vsetci...ale sami maju nazor podla najnovsieho videa :D ...

nazory ludi, ktori su uplne nad vecou a do vsetkeho vidia a maju o situacii prehlad...a komentare zacinaju: "Kto je MOMO?" alebo "Separovi som este nepocula"...tak títo sú najlepší

ale najviac ma sklamali tí striktni rapperi, ktorych statusy o pojebanom diskorape mi bili do očí pocas celeho roka...ale ked doslo na lamanie chleba, stiahli sa do ulit...ticho sa smeju na fejsbuku a neviem kde este...ale jedine zatial MOMO a SEPAR maju gule...a RYTMUS nemal na vyber...som za nimi aj keby som sam...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

19 Sep 2013, 16:42

Malo ludi sa k tomu dostane tak to sem davam, vyjadrenie od Dameho (GR,DMS)

stale nerozumiem jak si moze tak verit niekto kto je fakt mimo, ludia ktory si to idete ozaj podporujete rast ega cloveku ktory nema stipku pokory a nejaku uctu, ani nevydychuje, jak chlapci co sa nadychnu pred vchodom do auparku, poprachadzaju sa aby sa ukazali a vydychuju az pri vchode do svojho domu.... z coho maju nedokysliceny mozog a potom im takto jebe... kto vazne sili hlas, spravi pseudohitik ktory sa sharoval z vacsej casti koli vysmechu a preto nadobudol zhliadnutia, kto ma vypovednu hodnotu v textoch tak plytku jak vacsina veci co sa hra bezne v radiu, pre ludi co su ovce a potrebuju sa najst v picovinach o laske a sklamani a skacu mimo rytmu na diskotekach, a robi nieco co sa neda nazvat umenie len a len za peniaze, kazdy true reper zacal robit hudbu koli hudbe, ziadny dobry reper ani dobry producent ani dobry spevak tanecnik nezacal koli tomu ze sa tym chcel zivit, prijde to prirodzene ked to ma prijst... ne rychlokvaseny pseudoumelci ktory vypocitavo robia kroky a prisposobuju svoju tvorbu svoj imidzsvoje vsetko tomu aby sa predali... uvedomte si tieto fakty a otvorte oci... posluchaci nevedia kto ako co kedy zacal taky bezny posluchaci ktory na to natrafia azked ten clovek nieco robi dlhsie, ale treba vam to prave preto povedat, takto to je kurva!!!a vazne mi to prijde uplne absurdne lebo rap je fakt nieco ine... nenazyvajte tieto pociny rapom... je plno sraciek v eteri ktore sa nevymazu z mysle ludi nidky kedze bezny ludia su ovplyvnitelny mediami neskutocnym sposobom a ked budu nieco hrat v radiu ludia sa na to aj ked nechcene ale namotaju kedze to je vymyvanie mozgu ked radio otoci ten song denne X krat ale nazyvajme veci spravnym menom, tyto ludia nejsu reperi, hambim sa za to co robite chlapci... toto neni rap uz to kurva pochopte! a jebat kto co pise kto co povie, uvediomte si fakty, ludia maju v hlave vnutro z moncicaka kedze ked da rakby klip tak je to super, potom da momo rytmus separ, ooooo zajebali... potom dojde moloch oooo to vystihol... keby dosiel niekto dalsi tak zas ten je najlepsi, vy ovce skurvene PREBERTE SA A ROZMYSLAJTE A DAJTE SI DOKOPY FAKTY...
Obrázok užívateľa
krach
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
23
Registrovaný:
30.11.2008

19 Sep 2013, 18:11

EGO: "Je to stále o hudbe, alebo sú to preteky vo facebookovych vyjadreniach? Nešťastníci.."

Presne o tomto som hovoril... ale sak neh zdielaju svoje pocity na fb, ked ich nevedia dat do textu a urobit diss. Slovenskym fanusikom to asi staci
Obrázok užívateľa
ing.lolo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.08.2008

19 Sep 2013, 20:08

dami a pani je tu novy mega disk o ktory sa postaral roko a.k.a sidliskovy sen


:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

novy momov prispevok:
Len taká haluz, všimli ste si kto je ostrihaný podla kastrolu??
V nedávnom videjku? Pamatáš film Blbý a blbšý ??

ooouu
Obrázok užívateľa
adam777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008

20 Sep 2013, 20:44

Odpoveď Molochovi sa objaví na albume KONTRAFKTU.
Takže aj Ego dá svoju časť aj Rytmus.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

21 Sep 2013, 09:49

to by bolo fakt huste keby sa zacali dissovat kontrafakt s druhou stranou
Obrázok užívateľa
adam777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008

21 Sep 2013, 19:24

Nepoznam moc zakulisie sceny ale prvy krat som zaregistroval rytmusa strasne davno na STV2 po polnoci kde mal este vlasy a bol tam aj so skupinou AMO odvtedy sa mi tato muzicka paci mam sice 39r ale pocuvam to dodnes a myslim si ze vsetci tyto novy repery len opakuju po svojom vzore na ktorom rastli a tym je rytmus.Moc sa mi nepaci tento novy styl aky sa tu praktizuje.Podla mna by do hip hopu nemalo byt davane disco a podobne veci podla mna je klasika len klasika a tu je taky mensi dokaz co by sa tu malo vrátit.. toto je moj skromny názor

Obrázok užívateľa
TIBORANUBIS
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.02.2011

22 Sep 2013, 14:13

KOntrafakt dissovať sa s Druhou stranou?
Druhá strana sa už nedá dokopy podľa mňa, Morov posledný album nemá nič spoločné s odkazom Hudby Z dola.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

22 Sep 2013, 14:32

Ja len tak odstupom času to vnímam tak,že Rytmusa proste uznávam za veľa vecí čo spravil..tým,že kolko si dokázal zarobiť hiphopom tým,aký rap robil/robili za KF..album ako E.R.A je asi top na svk..atď atď ale ako som tu už spomínal ale to neznamená,že ho uznávam za to obdobie 2010-2012 ked robil ten teply rap tie techno kolotočarske tracky..vtedy som ho nemohol ani viideť ani počuť..teraz si zas mnohí hovoríte ale veď tu je už 20 rokov tak nemože robit furt to iste..vyskusal si nieco ine a doba je ina a bla bla bla..proste v hiphope by sa to nemalo..aspon umna nie!ja chcem stale pocuvat stary dobry hiphop a dobre tracky nie slovicka jebe jebe..technotronic flow atd..ale to je pohlad mna ako fanušika...ciže diss mohol robit aj moze mat vyjadrenia ake chce mat ale pride mi furt blbe z jeho strany kritizovat nejakych ludi za nieco co on sam robí alebo robil..neviem naco si bere dohuby rakbyho,suverena a ine individua..a Molocha uznavam prave preto ze robi 15 rokov taky rap ako robil..ten diss na rytmusa mal spravit co spravil ked mal pocit nieco povedat pozuil tam tie veci co aj ja na rytmusa kritizujem..ze on sam robi take tracky a ide dissovat rakbyho a potom tie pravdive veci ohladom dissu na Ivana taslera atd..ale zas nemusel osobne picoviny tam trepat ze je zasrany krpec ze ma si dat na zuby tie železa atd atd to mi pride uplne decke..nemusel tam spomenut ani mena separa a moma..len to zbytocne nabudilo atmosferu..a tomu rakbymu sa nebudem vyjadrovat proste to neni raper..to je umelec ktory ocaril posluchacov ktory hiphopu pocuvaju cca 2 roky a hlavne tie pubertiacky ktore zneho šaleju a ztych trackov trapnych ukaz mi lasku a ine picoviny.a DRUHA STRANA bude na 100%!aj album bude ale to je este strasne skoro otom hovorit to az v roku 2014..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

22 Sep 2013, 20:08


Akože Rytmus ho dobrel zosmiešnil :D :D :D
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

22 Sep 2013, 20:48

najlepsia vec na videu je beat na konci uff uz tomu chyba len rap :afro:
Obrázok užívateľa
Bingovičko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.01.2013

22 Sep 2013, 21:04

len chcel to otočiť na srandu a zosmiešňovanie, dokopy o ničom video...
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

22 Sep 2013, 21:15

Podobne "inteligentné" ako molochove video.. na tomto som sa aspoň zasmial..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

22 Sep 2013, 21:17

Asi tak Pejmej :D tak aj na Molochovom som sa zasmial ale tu som skapíňal od smiechu :D :D
Naposledy upravil pausal269 dňa 22 Sep 2013, 21:43, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

22 Sep 2013, 21:56

Lúzer to zabil

king of pop, zedel hip-hop, kontrafakt je cisty rap, lebo ked robia disko sa volaju Miso a Pato - sak to je uplne logicke ne?



:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a to rytmusove video si myslim ze poriadne trapne :-)
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

22 Sep 2013, 22:21

Co je na tom trapne? Vsade len sami kokot co zdielal Skolu Rapu ale ked prisiel Moloch, ktoreho pred tym nepoznala ani stotina z tych ludi, tak kazdy hned otocil smer :D kktkovia...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

22 Sep 2013, 22:29

co je trapne? tie vlogy , to je rap? natocit vlog a niekoho "zosmiesnovat" ... O molochovej hudbe neviem nic ale to co dal to video to sa mi pacilo ale teraz vseci nech zacnu tocit videa nie?...
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

22 Sep 2013, 22:34

videli ste rytmusovu odpoved molochovi? pekne som sa zasmial nieco podobne som aj cakal
Obrázok užívateľa
adam777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008

22 Sep 2013, 22:58

heroin159 myslím, že to čo spravil Rytmus je absolútne adekvátna forma odpovede na Molochove video..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

23 Sep 2013, 08:14

mne sa absolutne nepacia tieto videa... a rytmus iich ma dost, co su iba take ... ale neberte ma vazne ,ja rytmusa nemam ani trosku rad , a nie nezavidim mu len ho nemam rad...


neznasam jeho EGO a nepaci sa mi jeho tvorba
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer