Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rytmus

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

09 Okt 2011, 19:52

Beriem ho ako cloveka ktory vie ako zaujat ludi na tomto bohatne a ide hore...album urcite vypocujem...
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

09 Okt 2011, 20:07

to budu najvacsie predaje totalne zabiju vsetkych okolo...najvacsie v cz-sk :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

09 Okt 2011, 20:09

To ze to budu predaje je uz zname od vtedy ked oznamil album, na jednej strane je to smutne a na druhej dobre :)
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

10 Okt 2011, 10:49



Nemám ho nejako rád, ale toto sa mi páči
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

10 Okt 2011, 14:26

super :)
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

13 Okt 2011, 19:37

Nessbeal píše:to budu najvacsie predaje totalne zabiju vsetkych okolo...najvacsie v cz-sk :notangel:

ja este nechcem umret :P
Obrázok užívateľa
vred
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
174
Poďakovania:
7
Registrovaný:
22.12.2008

13 Okt 2011, 20:33

Ako hovorí Nessbeal budú to najvačšsie predaje ale tí ktorý to kupujú by sa mali hanbiť že toto ešte kupujú . Je tu milion dalších raperov ktorý si to zalúžia ktorý dávaju do textov všetko a predajú pár CD a tento spevák vydá album a za týžden predá 3000 tisíc ks . Rytmus ide čím dalej dole a kupuje to čoraz viac ludí - kokotizmus slovenského národa . Mali by sa tí ludia uvedomiť že tohoto človeka nazývaju raperom pre mna to je techno pop house občasný rnb spevák . Ked bude ten album celý ako ten track fenomen tak ja by som to nekupil ani keby mi to davali za euro . Uneho možeš čakať feat. zo Smotanovu a Taslerom a budú tam dávať aký majú tažky život .
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

13 Okt 2011, 20:59

Môj subjektívny názor je, že ho ľudia už začínajú menej počúvať. Na youtube, ale aj na iných fórach a podobne sme svedkami toho, že naňho ľudia aj nadávajú a myslím, že do pár rokov sa stane zabudnutá rapová troska.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

14 Okt 2011, 16:12

m_ato ko.otizmus je pre mna ta tvoja stoka,tak tu prestan nadavat na Slovakov...povedz nejake ineho Slovenskeho rappera ktori si to zasluzi?
Porozmyslaj preco tvoji rapperi predaju par CD ??? Asi to bude tym ze su zaostali,nemaju dobre beaty, a uz to proste neni in...
uz aj tak nemaju o com pisat,tak sa opakuju
ako povedal Rytmus Prepac ze niesom zaostali,raperi uz davno skrachovali pozrite sa kde ostali
alebo ako povedala H16 - Neviem podla akych zijes noriem ale stoka je pre mna sala hovien

Tak ale ja to chapem,niekdo rad luxus a love ,niekdo rad ulicu a roz.ebane boty...
Ja by som vas ignoroval,ale ked som napisal aby sme sa navzajom nevsimali,kazdeho vec co pocuva a vy na to zacnetezase hejtovat vsetkych jeho fanusikov , tak sa mi necudujte...
M_ato v v pripade inych by som povedal zavist , ale u teba tomu hovorim vymleta hlava z tych stoka rapov...
Prepac ludi uz nebavi pocuvat rap co ide mimo rytmusu a spievaju to nejaky drogovi dileri (vid.Miky Mora)

NORMALNE SI KUPIM 3CKO ONLY MAINSTREAM HIP HOP ALEBO STOKA F.CK YOU A ESTE ZALOZIM VLASTNY STYL KDE SA NEBUDU PODPOROVAT NAFETOVANE TROSKY (STOKA) ALEBO HAJZLI Z BASY ...BUDU SA POCUVAT USPESNE RAPY

SAK UZ POCHOPTE NIESME V 90 . ROKOCH

Mne vadi na Rytmusovi len jedna vec-to ze podporuje ciganov a on sam je cigan...ale to ze ho pocuvam neznamena ze hovorim ze je super clovek a ze sa z neho idem dos.at.Ale uznavam ho ako rappera
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

14 Okt 2011, 19:25

commando co picujes vyzeras ze si sam vymleta hlava.. chod si na tvoj tatko forum a zdrz sa komentaru prosim
Obrázok užívateľa
Buckyx
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.10.2009

14 Okt 2011, 19:40

Buckyx píše:commando co picujes vyzeras ze si sam vymleta hlava.. chod si na tvoj tatko forum a zdrz sa komentaru prosim

Albumu Fenomen sa nevedia dockat viacry a nepotrebujeme aby ste tu pisaly svoje anti-rytmusacke prispevky...ja sa zdrzovat komentaru nemusim lebo hater si ty
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

14 Okt 2011, 20:15

Commando: Už sme si asi všetci zvykli na tvoj prejav a tvoj rozum niekedy zmýšľajúci až za hranice normálneho chápania a vnímania, ale dúfam, že si tieto riadky prečítaš a možno ti aj niečo dajú. Možno si uvedomíš dokonca svoje chyby, čo je nepravdepodobné.

Raz píšeš, že hudba ma spájať a že každý by mal počúvat to čo on chce. A zrazu píšeš toto ? Trošku sa zamyslieť nad sebou a čítať aj po sebe veci čo píšeš. Niesom zastancom stoky, nepočúvam ju, ale ide mi o ten postup. Raz ti to je jedno a poučuješ ľudí keď nadávajú na mainstream, ale na stoku sa môže nadávať nie ? "Postráda" to logické myslenie.

MF_Records: Keď na teba ľudia nadávajú, tak asi tí čo nadávajú si ten album nekúpia však ? Logika :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

15 Okt 2011, 19:20

.fester : m_ato tu zacal nadavat na rytmusa,tak preto som reagoval...on stym ze nech kazdy pocuva co chce ocividne nesuhlasi ked tu furt ´hejtuje´ ... ,na teba som nereagoval,lebo si napisal len svoj nazor a nenadaval si tu na Slovensko a rytmusovych fanusikov...
cize to bola reakcia na mata ...ja som pochopil co si chcel tym naznacit,ale ide o to ze ked som nas.aty tak moc nerozmyslam...
a m_ato provokuje uz dlho...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

15 Okt 2011, 22:28

Ja vás nechápem ľudia, ale robte si čo chcete. Mal som v pláne tu napísať viac, ale stále by ste na mna vybehli s tým, že mu závidim a "hejtujem". Som najväčši hejter na svete a chcem dávať ľuďom albumy s nulovou výpoveďou. Presne ste ma odhalili a tým ste odhalili aj kopu ďalších ľudí čo "hejtuju". Asi si kúpim tričko s nápisom "Závidim Rytmusovi". Keď vás Rytmusománia prejde napíšte :) Inak stále nechápem, že prečo sa tu rozoberá človek, ktorý nemá s rapom nič spoločné (myslím súčastnosť)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Okt 2011, 11:33

commando píše:m_ato ko.otizmus je pre mna ta tvoja stoka,tak tu prestan nadavat na Slovakov...povedz nejake ineho Slovenskeho rappera ktori si to zasluzi?



Ja ti poviem.

DMS, Gramo Rokkaz, Kruscifix. Pre mňa teto tri skupiny sú TOP Topov!

Keď si niekto vypočuje pesničku
Invázia (zoskupenie Kruscifix) - Nový Začiatok na konci pesničky môže počuť "tu nemá miesto šašo kerý vykrikuje že je král" ...

Klobúk dole pred nimi.
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

17 Okt 2011, 14:32

commando tebe by mali dať cenu za tvoje príspevky . Zato že napíšem že slovenský narod kupuju hento tak ho hned hejtujem . Ktorý slovenskí raperi si to zaslužia viac než on ? Podla mna každý . Gramo Rokkaz , Vladis , Kali každý ktorý vie aspon o čom hovorí . S čím ja provokujem ? Zato že napíšem že ide dole a sparvil som si trocha srandy že prečo neni v top rebríčku commando ty si premudrele rozmaznane decko ktoré neví o čom drísta . Suhlasim s festerom čo písal v obydvoch príspevkoch
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

17 Okt 2011, 21:21

Človek si povie že Rytmusa neznáša ako človeka, ale na druhej strane koľko fanúšikov ho naozaj počúva, veď to vidíme na jeho predajnosti, už len svojimi kritickými názormi mu robíme akurát tak reklamu a on si to evidentne užíva, neuznávam ho kvôli tomu že si vo svojich vyjadreniach protirečí a vždy si protirečil, najprv sa oprel do Smatanky a Táslera, a teraz on ide do popu, každý raper by si mal za svojim názorom stáť a Rytmus taký raper nikdy nebude, neviem aký bude Fenomén nebudem súdiť predčasne, možno prekvapí, ale skôr ten album rozdelí fanúšikov na dva tábory, už teraz ich rozdelil.
Obrázok užívateľa
cashbank
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.10.2008

18 Okt 2011, 16:26

rytmus je urcite lepsi obchodnik jak hudobnik, uz iba to ze sam seba vyhlasil jak best rapper of europe a hned na to zacal robit popove veci....... uznavam ho za to co robil jak sa vypracoval a novu tvorbu moc nemusim album urcite ceknem mozno bude lepsi jak kral ale to je asi tak vsetko
Obrázok užívateľa
Buckyx
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.10.2009

07 Nov 2011, 08:06

Rytmus potopil všetkých na slovenskej scéne, nedobehne ho nikdy nikdo.

Naposledy upravil Stoky111 dňa 07 Nov 2011, 09:57, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do youtube
Obrázok užívateľa
rObI-nO
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
256
Poďakovania:
22
Registrovaný:
18.05.2008

07 Nov 2011, 09:36

ja som to hovoril davno ze album roka bude jeho, ale to hejteri pocut nechcu :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], ja.monty, revolutzer, Seznam [Bot]