Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kaidžas vs. Rytmus

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

23 Feb 2010, 21:43

Kaidzas je podla mna cislo 1.Rytmus sa stale iba nad kazdim povisuje ze ako me aj velke prachi,ze on si jezdi sedmicou,nataca ked je v obchode gucci co je podla mna uplne ubohe alebo A.k.a ja som hudba ,i am hip -hop.Ked rytmus chodil do skoly tak hovoril ze neni cigan abi sa mu nesmiali ale teraz tvrdi aki on je hrdy na to ze je cigan..Album roka 2009 Kaidžas-Klokočino
Obrázok užívateľa
tripo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2009

24 Feb 2010, 16:33

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

26 Feb 2010, 21:38

jaa mamm p..... pocuwam secko a Kajdzas je asi o takyych 80% Lepsi nes Rytmo ae aj thug dramatikZ a Jednaseskaa m/R najjjjxD
Obrázok užívateľa
buziQ
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2009

17 Apr 2010, 21:06

podla mňa 99% z vas len mudrujete... všetci tu píčújéte na rytmusa a ahaaaaaa predal 20000 kusov či kolko, prečo ? LEBO STE SI TO KUPILI! kolko predal kaidzas ? 3000? 5000? načo nadavate na rytmusa ked ho podporujete, rytmus je pan v tom že ma kešovicu a že si tu kešovicu zarobil z rapu podla mňa, ale prečo ? LEBO STE SI TO KUPILI! prečo predal kaidžas malo ? LEBO STE SI HO NEKUPILI! a teraz, prečo ste si kupili račej patrika ako karola ? pretože sa vam jeho rap pači :) tak prosim tiiii čo ste si kupili rytma alebo KF tu nevypravajte že rytmo nahovno a karol je pan...

PS: inač ma napadlo že či nahodou kaidžas nevymyslel SI ZABIL :wink: ale to ma len tak napadlo zcesty...
Obrázok užívateľa
salonko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008
Bydlisko:
Petržalka

17 Apr 2010, 21:28

Rytmusove piesne sa mi pacia iba niektore ale privela ho nemusim. Lepsi su H16, Zverina, Pio Squad a Kaidzas je tiez f poho :-). Salonko ma do istej miery tiez pravdu :) kazdy nadava na rytmusa a kupujete si to :fuckyou: ja mam jeho album Kral v pc aj v mobile ale nepocuvam ho stale dookola len ked sme s kamosmi vonku tak chcu aby som spustil :!:
Obrázok užívateľa
Tade_55
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.03.2009
Bydlisko:
Gbely

18 Apr 2010, 17:28

salonko píše:podla mňa 99% z vas len mudrujete... všetci tu píčújéte na rytmusa a ahaaaaaa predal 20000 kusov či kolko, prečo ? LEBO STE SI TO KUPILI! kolko predal kaidzas ? 3000? 5000? načo nadavate na rytmusa ked ho podporujete, rytmus je pan v tom že ma kešovicu a že si tu kešovicu zarobil z rapu podla mňa, ale prečo ? LEBO STE SI TO KUPILI! prečo predal kaidžas malo ? LEBO STE SI HO NEKUPILI! a teraz, prečo ste si kupili račej patrika ako karola ? pretože sa vam jeho rap pači :) tak prosim tiiii čo ste si kupili rytma alebo KF tu nevypravajte že rytmo nahovno a karol je pan...

PS: inač ma napadlo že či nahodou kaidžas nevymyslel SI ZABIL :wink: ale to ma len tak napadlo zcesty...


rytmusa by som si nekúpil :D
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

20 Apr 2010, 23:29

OK teraz ako to vydim ja :) moj foter sa s rytmusom pozna osobne (to nezamena ze aj ja) takze mam trosku objektivnejsi posudok. este som sa s rytmom stretol len 2-krat aj to tak ze len na chvilu ale ked bude prilezitost tak sa s nim o tomto porozpravam a dam to sem :) ja osobne by som si KRAL-a nikdy nekupil radsej klokocino ale dostal som ho zadarmo priamo od patrika "50 cent" vrbovskeho tak preco nie :D podla mna si kaidzas nic nevymislel a hovori pravdu. keby si to vymislel rytmus by dal taky diss ze odchod. ale nemoze pretoze vie ze je to vsetko pravda. ja co som rytmusa tych par chvil videl a rozpraval sa s nim tak sa mi hned zdalo ze to bude podly a zakerny clovek. spraval sa tak strasne namyslene. ked som sa ho pytal na album tak hovoril ze "som spokojny ze sa nepredaval po 500 kusov jak nejaky underground zo stoky." proste podla mna je to pravda. rytmus kaidzasa oklamal pouzil jeho napady. preco by inak spievali o nitre? :-? takze tolko moj nazor. mohli by ste sem napisat co sa mam rytmusa opytat nech nestoji rec :D ja vam sem dam odpovede potom ked s fotrom pojdem este dakedy za nim.
Obrázok užívateľa
miko12321
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
144
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.04.2010

27 Apr 2010, 13:31

Mno ja sa ktomu tez vyjadrim. Kaidzasa a Rytmusa nemozte porovnavat. Rytmusa oslepila vidina peniaz a slavy, tak sa dal na cestu komercie. Jednoducho jeho sucastna tvorba uz nie je pre moje usi da sa povedat ze rytmus je taky slovensky 50 cent.
Kym Kaidzas sa drzi ulicneho rapu. jeho prioritou je robit hudbu pre svojich ludi a nie pre peniazi, ale ked okostuje slavu jak rytmus nikdy nemozte vediet jak skonci aj kaidzas. Osobne uznavam viac kaidzasa zdvovodu ze jeho hudba mi dava to preco pocuvam slovensky rap. Kym rytmusov novy album uz wobec neni pre moje usi.
PS: ja nejsom Gula ale jeho brat to len aby ste vedeli hh
Obrázok užívateľa
gularcg
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2008

21 Jún 2010, 07:50

Tak ktejto téme sa vyjadrím takto.Ked som to čítal,tak možem povedat že Rytmus je dobrý hajzel može sa hanbit.
Obrázok užívateľa
mardo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.05.2009

22 Jún 2010, 17:23

rytmus je iba cigan a KAIĎAS je PAN PANOV
Obrázok užívateľa
shikmo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2010

22 Jún 2010, 18:50

PAN PANOV? ale no ... to zas nie... je dobry, ale pan panov isto nieee
Obrázok užívateľa
bode
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.12.2009

24 Júl 2010, 19:28

aj ked v poslednej dobe sa z rytmusa stáva komerčný kokot mam ho radsej
Obrázok užívateľa
snajperistka
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
110
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.08.2009
Bydlisko:
Čadca

07 Aug 2010, 15:03

eclipse: každý nejako začínal ale toto nééééé xDDDD najvyšíí výsmech skoro žiadne rýmy :-DD a ten flow omg xDDDDDDDDDDDD
Obrázok užívateľa
kryptoN3
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
30
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.07.2010
Bydlisko:
Prešov

08 Aug 2010, 15:08

inčučua píše:pre Eclipse : Tak prečo si v predchádzajúcom príspevku písal, že Rytmusa si kupujú malé deti, a zaujímalo by ma odkiaľ to vieš, že si ho kupujú malé deti ? Ďalej chceš mi povedať, že Kaidžasov album je kvalitnejší ako Rytmusov ? V čom ? A podľa teba je Kaidzas dobrý, tak by mal isť rýchlo hore a predávať veľa albumov ako Rytmus. Kontrafakt, keď začínal tak predal viac albumov, ako Kaidzas teraz. A nechápem čo tým chcel Kaidzas dosiahnuť, že urobil rozhovor do časopisu, ty to náhodou nevieš ? A takú SMS-ku si dokáže napísať každy, čiže podľa mňa je to Kaidzasov výmysel ako na seba upozorniť, a tou najlepšou cestou, cez média.


incucua ty si kkt...ty si presne to decko co si kupuje rytmusove ceda a pyta si nane prachy od maminy... :crazy:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

KLOK RZA píše:NO JASNE PODLA MNA AKO TO VIDIM JA A MISLIM SI JE TO TAK ZE TO KAJDZAS UZ HRA NA TAKEHO MALEHO CHLAPCEKA AJ KED MOZE BYT V TOM NIECO PRAVDA ALE AJ TAK JE TO TAK ZE TO UZ MOC HRA !!!!!

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

VYPRAVATE TU VSETCI VECI A POLOVICA Z VAS SA HIP HOP BIZNISU ANI NERIZUMIE A NIE LEN BIZNISU ALE ANI TEJ HUDBE A TEXTOM TAK CO VY MOZETE POSUDZOVAT VYPNITE TO A J**** NA TO AJ .VSETKO JE TO TAK ZE JEDEN JE CAVO PRE CELE SLOVENSKO A JEDEN JE IBA PRE NIEKOHO CHAPETE UZ TOMU KONECNE MORE ZIVOT TA NUTI ROBIT VECI KTORE BY SI SI ANI NEPOMISLEL ZE SPRAVIS CHAPES TO JE CELE RZA KLOK JA SI VYPOCUJEM VSELICO HLAVNE NECH TO MA ZMISEL A NECH JE TO DOBRE A MISLIM SI ZE KF SU UZ DAVNO ZAVODOU A TO VEDIA VSETCI STYM UZ NIKTO NIC NEUROBI ! :-) :wink:

vypocujes si vsetko co ma zmysel?aky zmysel ma rytmusov text v salalaj?aky zmysel maju texty ako napr. cosi podobne tomu ze moj tatko ma medzi nohami detsku porciu...pripal som mu na kokot slopec...vystriekam sa do papule potom dobre vyserem...vyserem sa ti na brucho...a podobne?myslim ze rytmus je velky romantik a nezaprie sa to v nom...
Obrázok užívateľa
Fajlo
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.03.2009

09 Aug 2010, 20:38

Kontrafakt 1 Rytmus .... komerční pi.a :yinyang:

Umí jenom Pi.ovat ... a nic jineho .... Tragéd
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

31 Aug 2010, 15:17

kryptoN3 píše:eclipse: každý nejako začínal ale toto nééééé xDDDD najvyšíí výsmech skoro žiadne rýmy :-DD a ten flow omg xDDDDDDDDDDDD


čože :D nerozumiem ti to ako kajo?
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

06 Sep 2010, 14:00

KAIDŽAS.... kdo ví jak to bylo že? ale rytmus se my přestal líbit nwm ... ale tady se řeší ten článek jestli je pravda že byl podrazený bo ne tak nwm proč jsem někteří inteligenti rozebírajů věci které sem nepatří...
Obrázok užívateľa
malimraza
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.08.2010

14 Sep 2010, 23:52

je tu vela dobrých nazorov ale nechapem jednemu ze len nejvacsi somari uznavaju rytmusa je tu hlupe prasa a je strasne komercni vsetci sa ho boja nikto neda nanho diss len jeho stara tvorba bola dobra rytmus predava vela albumov len preto lebo je cigan a to preto ved origos cd ma skoro kazdi cigan napriek tomu on predava a kajdžas nie lebo jeho pocuvaju normalni co rozumeju tomu ale rytmusa len deti a ked som sa spital kamosa ze ci pozna dakich hip hoperov tak sa zastavil len pri rytmusovi a este aj hnusne vipada je mu fakt len kurvy možu dat posuložit ja fakt nechapem co na nom druhi vidia
Obrázok užívateľa
diagnoza
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
34
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2009

18 Sep 2010, 22:10

nenamítal bych tvému názoru .... stará tvorba je super ale to nowů taky nemusím...
Obrázok užívateľa
malimraza
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.08.2010

20 Nov 2010, 10:18

Čakaj novú pecku od Kaidžasa a Roberta Buriana
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]