Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kaidžas vs. Rytmus

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

18 Feb 2010, 15:45

Takže o čom je táto téma ?... Dnes som listoval týždenník PLUS 7 DNÍ. Kde som narazil na tému Kaidžas a Rytmus - čo a ako sa medzi nimi stalo a ako to bolo s tvoj tatko records... takže som to dal oskenovať a tu máte ten článok - s vyjadreniami oboch strán.

Text si priblížte držaním CTRL a točením kolieska myši

STRANA 1.

Obrázok

STRANA 2.

Obrázok

ZDROJ: plus 7 dni číslo 8. z 18. februára 2010

Už si čoto myslím o rytmusovi a toto mi len pridalo na mienke... a to jeho posledné vyjadrenie že sa nebude vyjadrovať k niekomu kto nepredal ani 500 kusov... Stále točí iba o predajoch peniazoch a iných pičovinách ... myslím si že keď sa ďalej bude prispôsobovať trhu ako doteraz... tak o pár rokov nebudeme klamať keď povieme že robí hanbu rapu... a ak som správne pochopil čo kajo rozprával ( že im dal do ruky cd aby vybavili zmluvu a nič z toho nebolo naopak pobrali jeho nápady ) tak sa môže kontrafakt hanbiť...
No nebudem opakovať čo som o Rytmusovi písal už v iných témach ...

TU MÁTE SPOMÍNANÝ KAIDŽASOV TREK: Reči sa vyprávajú, chleba sa jí - ONLINE



A tu na stiahnutie: 320kbps, veľkosť 10,2MB

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

18 Feb 2010, 16:52

Já říkám pořád,že nemám Rytmuse rád....
Obrázok užívateľa
Bobby Mathers
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1170
Poďakovania:
14
Registrovaný:
10.10.2008

18 Feb 2010, 16:59

Patrik "50 Cent" Vrbovský :lol:
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

19 Feb 2010, 16:07

tiež nemám rád rytmus-a :fuckyou:
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

19 Feb 2010, 16:13

ani ja :D
Obrázok užívateľa
atyne
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
152
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.01.2010
Bydlisko:
Slovak Republic, Žilinský kraj, Tvrdošín

19 Feb 2010, 16:46

citali ste ten clanok? co si myslite ?
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

19 Feb 2010, 16:56

že je to dobrý k*kot :lol:
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

19 Feb 2010, 17:19

ani ja ho nemam rad, lezu mi na nervy ty jeble hlasky ked počujem si zabil atd,bravčova hlava jedna:D
Obrázok užívateľa
shadow-g
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
373
Poďakovania:
5
Registrovaný:
22.07.2009
Bydlisko:
SouthSide

19 Feb 2010, 18:26

zdieľame spoločný nazor :D viete co je paradox :D že najvačši pozer ma najvačšie predaje :D ale to len preto lebo to kupujú deti hlúpe ktoré si tou "tvrdou hudbou" :D plnou urážok zvyšujú svoje posrané sebavedomie :D a ešte potom musím "šade očúvat te hlášky A.K.A :D si zabil:D

kaidžas oproti nemu vydal podľa mna lepši album... no ale ľudia nepoznajú kvalitu... pre nich je "pánom slovenského hiphopu" úžasný kontrafakt na čele s rytmom ... :D škoda toho, možno keby to zobrali viac ako zodpovednosť robiť rapu dobré meno ... ale nie - radšej nahrávajme kruté veci s trápnymi hláškami aby nám to deti kupovali lebo deti poprosia od rodičov a deti sa najľahšie daju ovplyvnit... a potom maju ludia o rape aj taku mienku ... ale čo už rytmusov album by som nekupil ani keby bol posvateny... a zase aj tak nemam peniaze na ten kajdzasov :D nemam na ziaden ... ale bol to jeden z mala tohtorocnych albumov ktory sa dal popocuvat no... ked dobre spominam tak bol dobry album Oko Vraha a este sa asi celkom dal dual shock ale si nanho velmi uz nepamatam .D ale čo narobime rytmus ma meno a aj ked nerobi kvalitu taha ho hore sila zotrvačnosti ... :D uvidime dokedy to potrva kaidžasovi držim palce nech to dotiahne ďaleko a nech sa drži aj nadalej pravdy
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

19 Feb 2010, 18:45

ja uznávam H16 :notangel:
Obrázok užívateľa
dAiLER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
494
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

20 Feb 2010, 14:51

Výsledok Doby se mě hodně líbyl,Kaidžas a Ma§aker...asi všechno co se mě líbí z roku 2009....
Obrázok užívateľa
Bobby Mathers
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1170
Poďakovania:
14
Registrovaný:
10.10.2008

20 Feb 2010, 14:55

ja uznavam KF, a nechapem preco to vzdy riesite dookola ze kto pocuva rytmusa ? noaco ked ho pocuvaju male deti, ale pocuva ho aspon niekto a predava vela albumov, a KAIDZAS-a kto pocuva ? ani male deti si ho nekupia a ked robi tak kvalitnu hudbu a texty tak preco nepredava tolko ako Rytmus ?
Obrázok užívateľa
inčučua
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.05.2008

20 Feb 2010, 15:42

deti si radčej pustia salalaj nez kaidzasove tracky lebo tomu nechapu,preto!! a bavi ich počuvat kazde druhe slovo nadavka

Obrázok
Obrázok užívateľa
shadow-g
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
373
Poďakovania:
5
Registrovaný:
22.07.2009
Bydlisko:
SouthSide

20 Feb 2010, 16:05

inčučua píše:ja uznavam KF, a nechapem preco to vzdy riesite dookola ze kto pocuva rytmusa ? noaco ked ho pocuvaju male deti, ale pocuva ho aspon niekto a predava vela albumov, a KAIDZAS-a kto pocuva ? ani male deti si ho nekupia a ked robi tak kvalitnu hudbu a texty tak preco nepredava tolko ako Rytmus ?



1. neriesime kto rytmusa pocuva ale ten clanok
2. kaidzasa si nekupi tolko ludi lebo na scene je len kratko a malo ludi ho pozna :D
3. rozmyslaj co pises
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

20 Feb 2010, 17:39

pre Eclipse : Tak prečo si v predchádzajúcom príspevku písal, že Rytmusa si kupujú malé deti, a zaujímalo by ma odkiaľ to vieš, že si ho kupujú malé deti ? Ďalej chceš mi povedať, že Kaidžasov album je kvalitnejší ako Rytmusov ? V čom ? A podľa teba je Kaidzas dobrý, tak by mal isť rýchlo hore a predávať veľa albumov ako Rytmus. Kontrafakt, keď začínal tak predal viac albumov, ako Kaidzas teraz. A nechápem čo tým chcel Kaidzas dosiahnuť, že urobil rozhovor do časopisu, ty to náhodou nevieš ? A takú SMS-ku si dokáže napísať každy, čiže podľa mňa je to Kaidzasov výmysel ako na seba upozorniť, a tou najlepšou cestou, cez média.
Obrázok užívateľa
inčučua
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.05.2008

20 Feb 2010, 18:39

a ty si mysliŠ ze to kaidzas sa trtkal do magazinu ? :D vyberaju si oni zaujimavych ludi ktorym sa nieco stalo minule robil rozhovor luger a predtym aj rytmus. ked kontrafakt zacinali mali velmi dobru tvorbu cize chapem ze predalli viac... dalej mas pravdu mozno to s tou sms su koniny ( šak bulvár )... a o čom si to eśte písal .. aha hej .D že rytmus uz tazi iba zo svojho mena a čoho sa naučil... texty sú dosť slabé a akurát ma dobrý flow ... a spieva fakt krasne :D... a nehovoril som ze ked kaidzas vydal jeden dobry album ze ma mat velke predaje ... to fakt nie to pride mozno casom ... len skratim co som povedal

RYTMUS. - clovek ktori nieco uz dokazal ale bohuzial tazi uz len zo svojho mena
Kaidzas - clovek ktori nedokazal nic ale je na dobrej ceste ist hore


a ten clanok - o tom sa da velmi dlho polemizovat kedze sa neda dokazat ani vyvratit jeho doveryhodnost ... mozeme si len domysliet ako to bolo ... a ak by kaidzas sa ozval ccasopisu tak by to suhlasim bolo dost ubohe ale to ja nemozem potvrdzovat ani vyvracat kedze ho nepoznam... ale osobne si myslim ze nie - ved to uz by mal kontrafakt nanho taky diss.. o tom jak s jebe do medii ... to by kajo asi nechcel :D

no a este k tomu ze rytmus pocuvaju deti ... - tak z ludi ktorych poznam sa mi to iba potrvdzuje alebo nejake individua ktore si tym radi zvysuju sebavedomie... no a aj cez net :D minule som pisal s nejakymy KVITUJEM 9rocnymy chlapcami - a ked uz mi tito pisu ze zedz mi kookot ty kkt dogabany :DD a potom spamuju po ploche ze rytmus je pan .. :D uzasne ... no nic :D odpis nech si trochu povymiename nazory

tak ak tie albumy porovnavam v pomeroch ake vznikli : kaidzas zacina teraz od 0ly si domysli... a rytmus ma furu penazi vlastne studio milion znamosti - takze ak vezmem toto do uvahy- kto mal ake karty v rukach k tomu - rytmusov album ma absolutne nezaujal ... vytykam mu stale te texty - proste pre mna je text podstata rapu a tracku a ked uz to nefici tak pre mna slabe...cize ja si vybrat ci podporim rytmusa alebo kaidzasa tak kaidzas - vidim v nom buduceho rapera... v rytmusovi minuleho - uz aj sam sa vola hitmaker - onedlho uz nebude robit rap ale POP...

a vlastne musim ti dat za pravdu v jednej veci -- ak by ten kaidzas takto chcel na seba upozornit tak je to u mna 0 vlastne robit zo seba urazeneho a z "krala hiphopu" sviniara je vlastne dobry tah ... a kedze nepoznam nic nieje vylucene ... no ale aj tak to ze bol na psychiatrii - a ego v tracku - "v nitre mi vysi 200 ve vzduchu" - kaidzas reagoval aj nato ... no neviem :D skusim zagooglit a pohladat nekde pravdu
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

20 Feb 2010, 23:04

Musíš si uvedomiť jedno, že ne len Kaidzas začínal od nuly, ale aj Rytmus a KF začínali od nuly. Len niekto začal skôr a niekto neskôr v tom je rozdiel, ale Kaidzas je už dosť dlho na scéne, aby mohol predávať nejaké to väčšie číslo. To je môj názor. Ale aj ja by som rad vedel, že kto rozpráva pravdu Rytmus alebo Kaidzas ? A v tom či ma Rytmus zle, alebo dobre texty je každého osobný názor, každý má iný štýl a názor na rap a na Rytmusa, ale musíš mi dať za pravdu, že to čo dosiahol Rytmus tak asi ťažko dosiahne Kaidzas.
Obrázok užívateľa
inčučua
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.05.2008

21 Feb 2010, 08:00

hej lebo nie kazdy je taky chameleon
Obrázok užívateľa
dante18
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
62
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2008
Bydlisko:
Vranov n/T

21 Feb 2010, 21:18

hej :D ked zacinal rytmus ... si ty pocul ho rapovat na ZU ??? este ako patrik meamorfolrd ??



tk si pozri ten flow ... a ako dlho trvalo sa vyvinut jemu... no a to ci kaidzas nekedy bude predavat ko rytmus je tez dost diskutabilne ( rytmusovi trvalo 15rokov ) rozpravat o kajovi o 15rokov je dost nepredvidatelne ... moze sa dovtedy hocico stat ... a rytmusa uznavam len z jeho starsich albumov nova tvorba asi zopar rokov vzad nestoji za vela
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

23 Feb 2010, 14:07

NO JASNE PODLA MNA AKO TO VIDIM JA A MISLIM SI JE TO TAK ZE TO KAJDZAS UZ HRA NA TAKEHO MALEHO CHLAPCEKA AJ KED MOZE BYT V TOM NIECO PRAVDA ALE AJ TAK JE TO TAK ZE TO UZ MOC HRA !!!!!

:::[b]Auto EDIT[/b] (anti-dvojitý príspevok):::

VYPRAVATE TU VSETCI VECI A POLOVICA Z VAS SA HIP HOP BIZNISU ANI NERIZUMIE A NIE LEN BIZNISU ALE ANI TEJ HUDBE A TEXTOM TAK CO VY MOZETE POSUDZOVAT VYPNITE TO A J**** NA TO AJ .VSETKO JE TO TAK ZE JEDEN JE CAVO PRE CELE SLOVENSKO A JEDEN JE IBA PRE NIEKOHO CHAPETE UZ TOMU KONECNE MORE ZIVOT TA NUTI ROBIT VECI KTORE BY SI SI ANI NEPOMISLEL ZE SPRAVIS CHAPES TO JE CELE RZA KLOK JA SI VYPOCUJEM VSELICO HLAVNE NECH TO MA ZMISEL A NECH JE TO DOBRE A MISLIM SI ZE KF SU UZ DAVNO ZAVODOU A TO VEDIA VSETCI STYM UZ NIKTO NIC NEUROBI ! :-) :wink:
Obrázok užívateľa
KLOK RZA
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.02.2010

Ďalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]