Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rozhovory 2 (trochu inak)

Čo by ste zmenili alebo vylepšili

05 Jan 2014, 01:15

Zdravím vedenie som tu na fóre už nejaký ten týždeň a niečo ma napadlo.Čo tak vytvoriť sekciu rozhovori kde bi sa pridávali rozhovori ktoré urobil niekto iný.Dnes už to robí kde kdo (Hip Hop reality,Refreser,Maffia Records,Ja som hip hop a mnohý iný) a je toho plný Youtube.Stačilo bi iba do príspevku prilepiť odkaz z Youtube a nejako tu sekciu z manažovať.Boli bi tu tak všetky rozhovory z Hip-hop scény pod jednou strechou.Tak to môj nápad vyjadrite sa.

Tak nič všimol som si že niečo také tu už je ale nič sa nemení na tom že bi sa to mohlo z manažovať pod vlastnú sekciu!

//chcem si vyrvat oci z hlavy ked vidim to "bi"
//dotn
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

05 Jan 2014, 10:31

Rozhovory,ktoré sú robené formou videa sú už tu!Dávaju sa do sekcie Online Videa http://hiphopforum.sk/videa-online.html a rozhovory formou písania si myslím nemá zmyslem sem dávať..ako si spomenul robia ich veľa hh stránok alebo aj na FB ich môžeš občas nájsť tak si myslím je úplne zbytočne to sem kopírovať jak blbci..
ps:trocha gramatiky ti nezaškodí sa naučiť
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland


Späť na Pripomienky a návrhy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], kano99, revolutzer