Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rozhovory

Čo by ste zmenili alebo vylepšili

05 Aug 2013, 19:41

Minule som dostal takú myšlienku, že by sa mohli robiť rozhovory s nejakými interpretmi na CZ/SK scéne. Kedže toto fórum má už decentnejšiu úroveň, tak možnože by z toho aj niečo bolo. Môj názor. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

05 Aug 2013, 20:30

Podľa mňa to nie je zlý nápad Paušál, nemám problém s týmto nápadom súhlasiť, len by som dodal, že by možno potešilo viacerých, keby HHF rozšírilo tie rozhovory aj s užívateľmi z fóra. Proste aby dostal každý možnosť, nie len ten, kto vyhraje "battle". Podľa mňa každý by mal čo povedať :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Aug 2013, 20:35

Amigo lenze to je vyhra.. to jak keby si povedal ze na MS v hokeji by maly vyhrat vseci prve miesto..ide o to..a s pausalovym napadom no neviem ci interpreti maju cas robit rozhovory s kazdym forom :D
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

05 Aug 2013, 20:40

Ale podľa mňa, keby nejaký moderátor oslovil nejaké člena z fóra, nemal by problém spraviť rozhovor pre stránku :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

05 Aug 2013, 21:53

Amigo fakt pri tebe sa mi rozum zastavuje... Tie rozhovory s užívateľmi sú len za výhru v battle-y. Ak chceš rozhovor tak vyhraj battle.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

08 Aug 2013, 09:46

jestli máš na mysli známé osobnosti na naší tuzemské scéně...tak nevěřím tomu, že by na to většina kejvla, když je tu jejich materiál ke stažení v nelegální formě :-) navíc tyto stránky jsou forum a né blog..... navíc pochybuju, že ti někdo kejvne když je budeš oslovovat..další věc schánění kontaktů taky není zrovna prdel..takže popřeju jen - good luck :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

08 Aug 2013, 11:21

Za skúšku nič nedám, len keby to náhodou vyšlo či by tu bol nejaký ochotný moderátor spraviť ten rozhovor. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

08 Aug 2013, 12:12

dělám týdně x rozhovorů pro Bbarak :-) a věř že je to fuška.......umět se zeptat na to, na co se neptá každý druhý.....navíc jak říkám, toto je forum, né blog... :-)
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

24 Okt 2013, 09:08

Austy má pravdu, ty albumy ke stažení to trochu podlamují...

Forum, neforum šlo by to zařídit, ale pokud nějaký interpret uvidí, že je jeho tvorba ke stažení na stránce, kde má vystupovat, tak vás nakope do s prominutím p-dele. :wink:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

24 Okt 2013, 09:32

dávam lock..ako bolo spomenuté sme fórum,nie blog alebo nejaký portál..rozhovorov nájdeš milión na rôznych sk/cz stránkach..a žijeme v dobe fejsbúku ak niečo súrne potrebuješ vedieť od niekoho neni problém mu už dnešnej dobe napísať osobne a kecať sním..

a k tomu,že tu interpreti nájdu niektoré svoje cd na download je už normálne si myslím..každy s tým ráta..veď žijeme 21storoči..v dobe internetu..dnes nájdeš na nete úplne všetko..proste kdo chce podporiť interpréte kúpou CD ten kúpi a kdo nie nekúpi..myslím si,že to že ich cd sa objavia aj na nete má aj velke plus prenich aspon sa dostane ich hudba k dalšim tisickam ludom aj ked formou downloadu ale aspon sa ich hudba šíri..ludia si ju mozu napocuvat potom na koncertoch poznaju ich tvorbu..promoter si stiahne ich album a aspon ich zavola do svojho klubu aby dali koncert alebo mnoho krat sa stane ze clovek si najskor stiahne album napocuva si ho,uzna ze je dobry a az potom si kupi CD atď atď má to veľa výhod..čo chcejú aby ich cd čiže ich hudba ostala len pre cca 500-1000 ludi čo si kupia ich CD? si myslim,že preto nerobia cdčka aby ich počuvalo 500 ludi..a mimochodm veď oni sami už dávaju svoj album k vypočutiu na youtube vždy..tak to je jedno si myslím či si stiahnu ich songy s yt alebo odnás alebo od niekal..my mame tu nevyhodu,že sme malá krajina..neni su interpreti zvyknuty nato,že sa objavi ich album niekde na download.si zoberte ameriku alebo nemecko..tam vynde nejaky album a hned na druhy den sa objavi na download na minimalne 200 stránkach..KDO CHCE PODPORIŤ INTERPRETA A KUPIT SI JEHO CD TEN SI HO KUPI!KDO NIE NIEKUPI..STYM MI NIC NESPRAVIME A ANI TO TU NIJAKO NEOVPLYVNIME..
Obrázok užívateľa
mino_dnb
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12814
Poďakovania:
1448
Registrovaný:
28.12.2008
Bydlisko:
Switzerland


Späť na Pripomienky a návrhy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, balkuza, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], sla7