Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Skutočná pravda medzi Rytmusom a Suverenom

Archív príspevkov od februára 2014

14 Mar 2014, 22:30

:fuckyou: Preco tu pisu ludia co pocuvaju len rytmusa alebo len ty co pocuvaju rakbyho ci suverena...
V tom videu som naznacil ze kvoli rakbymu tu niesme.

Ale je mi to jedno verte si svojej fantazii pretoze co povie rytmus v rozhovore je sväté a pravdu Vam aj tak nik nepovie... tak ako vravel aj Suvereno v čarodej! Smejem sa hahaha na vasich povahach lichoti vam postava :) co vam do chudakov nadava.
Obrázok užívateľaPózer

15 Mar 2014, 00:06

Pôvodne som sa už nechcel vyjadrovať ale keď čítam tie tvoje dristy tak musím.

1.Zdásati že sa tu dakto zastával Rytmusa alebo že tvrdil že Rytmus má pravdu lebo mne teda nie.Jedine čo tu bolo tvrdene že to Rytmus spravil z vypočítavosti ako promo na nový album,to my ako zastávanie alebo prikláňanie sa na Rytmusovu nepríde.
2.Spravil si nejaké konšpiračne video ktoré si sem vyhodil a pýtal si sa na názor ten si dostal ale zjavne sa ti nepáčil.Ja som ťa vyzval aby si si to video obhájil ale ty si to neurobil len si všetkých stále odkazoval na video alebo písal niečo od veci.Nepoužil si ani jeden argument aby si si to video obhájil tak čo čakáš.
3.Ty cituješ Suveréna že sa smeješ na našich povahách....ja smejem na tebe (alebo rovno plačem) že riešiš také somariny ako to konšpiračné video,ktoré nemajú nič zo životom a ani len s hudbou.Proste obsah toho celého je absolútne nepodstatný pre kohokoľvek na tomto fóre alebo hocikde inde.Keby si sa lepšie započúval do skladby čarodej a nehľadal nasilu senzácie tak by si zaregistroval že tam hovorí o tom špinavom marketingu.(pozri si prvý začiernení text).

Mne sa zase zdá že si zle pochopil Suverénove posolstvá trochu ti s toho hrabe.

PS: Keď mi budeš na to odpovedať tak použi riadne argumenty a neodvolávaj sa na video a na to že len ty vieš pravdu a ostatný su zaslepený.ADIOS :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na Archív 2014



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]