Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Skutočná pravda medzi Rytmusom a Suverenom

Archív príspevkov od februára 2014

06 Mar 2014, 16:38

Obrázok užívateľaPózer

06 Mar 2014, 19:19

Sorry ale podľa mňa je to len blbá konšpiračná teória pri ktorej sa autor iba chytá za slovíčka.Keby sa Rytmus obul do Suveréna preto lebo nahral skladbu Nekonečný príbeh tak by ho dissoval hneď a nie polroka po vídaní skladby.Ten koniec my prišiel úplne scestný skladba Molly nemá absolútne nič spoločné s konfliktom Rytmusa a Suveréna.Aj keď je skladba Molly hodnotovo protikladom Suveréna nemá s nim nič spoločné.Ego aj Ben dobré vychádzajú s Majkom Spiritom aj ostatným s H16 ktorý sú blízky Suverenovy.

Prečo sa podľa mňa pustil Rytmus do Suveréna?

Jednoducho marketing Rytmus vedel že Suveréno s jeho prehnaným duchovenstvom lezie väčšine tým takzvaným štandardným raperom na nervy tak sa doňho obul aby na seba pritiahol pozornosť a neboli s toho žiadne sankcie.(inač aj podľa mňa to už preháňa s tým duchovenstvom)
Hoci ho podpichol ešte párkrat,Suveréno mu ale neodpovedal tak s toho moc pozornosti nebolo.Tak to teda skúsil znovu na Hip Hop Kempe kde si do huby zobral aj Rakbyho a Parazita ktorý sú tiež nie moc obľubený medzi rapermy.Tu už uspel a našiel sa druhý chytrák ktorý s toho chcel niečo vyťažiť Rakby ktorý mu to vrátil a zrobil si pritom promo na svoj album.A tu už začalo to čo Rytmus chcel spustil sa veľký konflikt ktorý pritiahol veľkú pozornosť a všetci zúčastnený sa s promovali.(sám priznal že to bolo jeho úmyslom)Rytmus dosiahol čo chcel s promoval Kontrafakt s ktorého sa udajne predalo cez 15 000 kusov a tým to preneho skončilo.(to je zas moja konšpiračná teória)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

06 Mar 2014, 21:46

Však v tom rozhovore pre Refresher hovoril Rytmus, že všetky tie beefy a diss Škola Rapu bolo všetko kvôli promu na KF album. :-)
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

06 Mar 2014, 22:59

Ved ale ta myslienka mu vosla vhod pri tom nekonecnom pribehu ktori bol venovany pre Ega... Skladba Molly, je tiez venovana pre suverena ... po druhe ... aj rytmus mal featy z majkom spiritom
Obrázok užívateľaPózer

06 Mar 2014, 23:12

Pózer píše:Skladba Molly, je tiez venovana pre suverena ...


ozaj?
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

07 Mar 2014, 00:39

Ako som písal autor sa len chyta za slovíčka slova Ega a Suveréna si odporujú ale Rytmus ho preto isto nedissoval.Tam proste šlo o to aby Rytmus upriamil na seba pozornosť a s promoval nový album Kontrafaktu a Suvereno bol len vhodný nastroj a keď sa nechytil tak využil Rakbyho.Ako písal paušál 269 Rytmus o tom hovoril v rozhovore pre Refresher a Ego dodal že išlo aj o to aby ľudia rozdeľovali to čo je kvalitne a to čo nie. Suvereno sa tiež niekde vyjadroval že skladba Nekonečný príbeh sa nijak netikala skladby Žijeme len raz. Stojím si za tým že to je len ničím nepodložená konšpirácia a kvôli tomu by sa nikto nedissoval a keby to bola zámienka tak by mu to Rytmus arogantne napľul do tváre načo by to tajil?

PS: Rytmus ma síce dva featy s Majkom Spiritom na Mixtape Mladý Rebel ale to sa ani nedá označiť za feat.Rytmus tam dával len freestale zo zrecyklovanej staršej tvorby a na konci niekoho dissoval,tuším to bol len záznam s koncertu.Rytmus a Ego mali byť na feate k skladbe Sen ale nakoniec to odmietli.Takže Rytmus nemá poriadny feat s Majkom Spiritom ak nerátame 7 rokov starú skladbu s H16 Nech Vidia.Ale toto nemá nič spoločné zo sporom Rytmus vs Suveréno.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

07 Mar 2014, 20:30

:) nemyslim si ze to bolo propagaciou
Obrázok užívateľaPózer

07 Mar 2014, 20:38

Samozrejme ze to bolo propagaciou.. nehladajte za vsetkym konspiracie
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

07 Mar 2014, 22:13

Pózer každý ma svoj názor,ty si sa pýtal na náš tak si ho dostal.Ja súhlasím s PejMej a paušalom269 jednalo sa o promo pred vydaním albumu Navždy a myslím že to bolo dosť priehľadné a všimol si to asi každý kto sa trochu zamyslel.Prečo a ako som už rozpisoval vyššie!Inač kto je autorom tejto konšpirácie a k čomu konšpirácia smeruje?
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

07 Mar 2014, 22:25

Myslim si ze kazdy normalny clovek pochopi ze to vsetko zacalo kvoli zijeme len raz :) vsetkoktomu smeruje.. Rytmus nanho nadaval preto na tu duchovnu stranu ze kazdeho otravuje s tou vierou... lebo suvereno nahral pesnicku na Ega... a preto povedal rytmus ze kazdeho otravuje stou vierou...
Obrázok užívateľaPózer

07 Mar 2014, 22:27

To je zase len tvoj názor a zatiaľ si sním osamotený ale tak ja ti ho neberiem.Myslím že ja už som k tomu napísal všetko čo som chcel a už sa k tomu ďalej nemienim vyjadrovať.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

08 Mar 2014, 10:42

Pozer to čo píšeš myslíš vážne ? :D
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

08 Mar 2014, 19:56

ešte začnite písať že sú ilumináti :lol:

Pózer to video si robil ty alebo si ho len niekde našiel a obhajuješ ho ? :shock:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12449
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

08 Mar 2014, 21:46

Nie je jedno kto ho robil? podstatne je to ... ze nevidite pravdu... myslite si ze ju poznate ale pritom nepoznate :)
Obrázok užívateľaPózer

08 Mar 2014, 22:19

humorista.. stále si mi ale napríklad nevysvetlil ako súvisí Molly so Suverenom..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

08 Mar 2014, 22:42

sak si nepocuval tu pesnicku? vraveli "VIEME ZE ZIJEME RAZ (KEDZE SUVERENO HOVORIL ZE NEZIJEME RAZ ALE DO NEKONECNA" tym padom oni zas upozornovali SUVERENA tim ze im je uplne jedno ci ziju alebo neziju raz... oni ziju raz a im je jedno kto co hovori...
Obrázok užívateľaPózer

09 Mar 2014, 09:50

Dobre sa na tom všetkom bavím, takže sa ja vyjadrím. Rytmus veľmi dobre vie, že aj zlá reklama je reklama a využíva to neustále dokola a aj to verejne priznáva, rôzne dissy a predovšetkým "inteligenciu" niektorých ľudí pre svoje promo, a tým, že sa obúval do Suverena si chcel fakt urobiť len promo na nový KF a nevidím za tým žiadnu spojitosť s Žijeme len raz, Molly a pod. Keď už tak, keby šlo o dissovanie so Suverenom, na čo potom začal nakladať na Rakbyho atď? S jediného dôvodu, lebo vedel, že ten sa určite chytí a určite s toho niečo vytrieska, keď už Suvereno sa zo začiatku nechytil. Suvereno mi nepríde ako typ čo bude s nejakým zámerom na niekoho ničo dávať, tým myslím Nekonečný príbeh. K skladbe Molly, len toľko, že mi to príde hlúposť sa po pár mesiacoch na niečo chytať, keby ide o zámer spraví sa to hádam v podstatne kratšej dobe. Peace.
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

10 Mar 2014, 13:15

To video robil zaujatý fanúšik Suverena a Rakbyho veď to tam je vidieť.

Suvereno je falošný gec a keby zajtra davali love za to že sa bude hlásiť k alahovi tak to kľudne spraví lol ...

Neverte všetkému, lebo nikto z nás nevie ako to je a kľudne môžme ďalej hľadať medzi riadkami alebo vyťahovať slovička s pesničiek ako autor toho videa a aj tak sa nedozvieme pravdu
Obrázok užívateľaMF_Records

10 Mar 2014, 23:24

Tak ja si osobne myslím že ten diss od Rytmusa,Separa a Moma bolo oprávnený,ale na druhej strane to bolo si myslím aj promo na nový album KF. Čo sa týka Suverena,Rakbyho a spol. tak tí sa nemajú čomu čudovať a mali by sedieť doma so zavretými ústami a nie sa ešte vyjadrovať... Peace.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

12 Mar 2014, 08:33

To s tou energiou je uz len aky drist. Nemozem si pomoct, ale toto video robil proste dement :crazy:
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

Ďalší

Späť na Archív 2014



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], doogle, Google [Bot], ivan76, Sw33t