Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Titanic - Písanie do beatu ( official klip)

Vaše nahrávky

10 Dec 2014, 12:37

Titanic-Písanie do beatu ! dík za názor
Obrázok užívateľa
Ttitanic
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Poďakovania:
0

10 Dec 2014, 12:55

Beat pôsobí skromne a tak to má byť, aspoň v začiatkoch...je to síce amatérske, ale čakal som oveľa horšie...
to s tými rukami, čo už niekto komentoval...chápem, že pri dávaní je to akýsi REFLEX, ale v klipoch to treba vážne obmedziť...na tom si potrénuješ ešte

a track...v poho beat, ale už by si mohol začať vyhľadávať nejakych domácich producentov (nemusia byť SK, ale chápeš)
A flow je veľmi dobrý! Som teraz len na wifičku, takže komentujem skromne, ale určite si mohol zvýrazniť refrén. Nie je to zlé, ale budeš vedieť dať lepšie.

MEGA!
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

10 Dec 2014, 16:45

vela slabých rýmov, refrén sa mi moc nepáči, ale pohode toe. zase to isté jak som písal pri ukážke klipu, neplynule bars
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
11

Späť na Songy, demá, albumy

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], bubbo, darebakkisto, drhapy, Exabot [Bot], flacco666, Google [Bot], Google Feedfetcher, havrilko, houmer, hujiko, igi77, kowada, lubik01, Majestic-12 [Bot], MichalovskyPes, naypo, niggatko, Rap111, Seznam [Bot], vladoH11, webmails, xcelfoley, Yahoo [Bot]