Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



TOY-ovia

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

11 Feb 2009, 21:57

Jeap...

Asi i proto ti lidi s tech velkejch crew nechodi na fora protoze by jim kazdej toy pri battlu nakopal ..... :gangsta:
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

16 Feb 2009, 09:18

no lenze vies ked uz ide niekdo zaplnit celu stenu asi preto aby to bolo viditelne a asi aj preto lebo dobry graffit by asi nestihol a aj tak moze mat niake god veci
tak podla vas je potom toy camel a mutants?
Obrázok užívateľa
killer111333
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.08.2008
Bydlisko:
Petrzalka

16 Feb 2009, 09:46

"Nieje dôležite jak dlho maluješ a aky štyl maš, ale jak maluješ a jake maš napady" :beach: :party:
Obrázok užívateľa
salonko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008
Bydlisko:
Petržalka

17 Feb 2009, 19:32

vela sa tu nakladalo na toyov, samozrejme chapem, ale co o sebe
ani ja som neni vynimka nedavam ani rok, z tagu "Delfýn"(rofl) kazde pismeno aspon 50 tahov som presiel na "delfo" 1 tahom, ale to neni podstatne. bo ked som uplne malicicky toyik som sa hned nejebal na steny, som pekne s tenkov fixov po plotoch kde nikoho za den nevidno. jaaaj a tie moje skece no hruuuza. A teraz tagy po meste sem tam naky throw(vlastnym stylom, viac menej).
No dost o mne a mojich shitoch
neviem ale ako som tak cital tak myslim ze u nas su najhorsi toyi. na starom legali nejaky mental scrossoval secky bomby, ale povodna triska a zo sprejom siel jak raketa, ciry nevidno ale na rohoch ma dripsy. dalsi chuj crossol best karak vecov co ma daleko od throwu. ale tie mena co si vymyslaju ja z nich prosto nemozem: RCN- ricín crew, Dafo, dalo(biter), cmar, seck, sos, bjq, dalos, figo, treska, strihac....

tzu7hrza: sorry ak som ti meno nejak skomolil, ale kedysi davno(pred seen-om) se reputacia/ respekt hodnotil podla mnoztva, lebo v tedy sa ratalu kolko mas tagov a kde ich mas, az potom seen zjebal prvy piece na vlak az vtedy to slo na kwalitu
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

17 Feb 2009, 21:23

Jenze tak davno to bylo podle me tim ze jednak ti lidi neco psali ale ja bych to ani nebral jako graffiti. A taky nevim jak to presne bylo v USA ale podle me tak davno ani tam nemeli jako-by cim malovat. Takze jim asi ani ta "technologie" neumoznovala delat nejaky ulety. Tohle nevim ale myslim ze to tak bylo.

A ted to vidim asi tak: kdo toho ma hodne tak to sveci akorat o tom ze me hodne penez na barvy, ma s kym delat a nemusi se nicim brzdit, bydli na dobrym miste, atd...
Ale kdo dava dobre tak proste dava dobre a nikdo to nema jak spochybnit. Sam vim jako nekdo z vesnice kdo osobne nezna jedinyho cloveka co o graffiti neco vi ze nejde malovat furt. Jednak se do mesta v noci neda pomalu dostat a uz vubec ne zpatky, nema me kdo hlidat, atd.... proste tezky.

Takze proste kdo dava dobre tak dava dobre protoze umi... Kdo dava hodne tak k tomu ma dobry podminky... Mam taky dojem ze to delaji hlavne crew protoze jim de hodne o ten proces te akce a ne o to jako takovy...
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

17 Feb 2009, 22:23

No u mňa je to najhoršie.... nemam chodiť skym a nema mi kto robiť očko.. nikoho rodičia nepustia okrem mňa... moj kamoš čo pišeme spoločnu crew može byť max vonku kym sa zotmie :-? ... mňa by mama pustila aj v noci ked som sa jej pytal ale tak čo tam budem robiť sam... a nejaky dobry writaz by zasa somnou malovať v noci nešli...
Obrázok užívateľa
salonko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008
Bydlisko:
Petržalka

18 Feb 2009, 14:01

Tak muzes davat sam. Sice je to tezky a pro nekoho hodne nezabavny a nevim co vsechno... Ale aspon za sebe zodpovidas a nema te kdo nabonzovat.

Myslim ze kdyz clovek chce tak si to nejak da. Aspon obcas... Ty aspon bydlis ve meste ja ani to ne... :-(
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

19 Feb 2009, 20:19

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

tu to mas

dla mna je lepsie ist sam, nik ta neomezuje, nesuri alebo nespomaluje ale iba na bombing von. do yardu je zasa lepsich par ludi
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

19 Feb 2009, 20:38

tak ale o 02:00 byť sam vonku ? ... to je podla mňa dosť ohovne... aspon niekoho na očko
Obrázok užívateľa
salonko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008
Bydlisko:
Petržalka

20 Feb 2009, 19:25

o 2 v noci seci normalny ludia spia, vacsinou
a co si tam chcete? ciciny mastit abz vam zima nebola
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

22 Feb 2009, 17:37

ja by som isiel ale najprv trenujem papier a az potom steny :wink:
Obrázok užívateľa
Christopher Breaux
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
128
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

23 Feb 2009, 12:17

vrdek prvy toy s rozumom :D
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

07 Mar 2009, 22:59

Jeste taky zalezi na tom jak vazne je to mysleny :-? :wink:
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

30 Mar 2009, 11:20

Poďľa mňa by maly toyovia malovať na menej viditeľných miestach a ne hneď zaberať good miesta. Ale zas keď sa na to pozreš inak tak zistíš ,že každý bol raz toy. Ale na druhej strane nasere keď mate dobru vec a crossne nám to niaky magorko ktorý cez to dá úplný shit.
Obrázok užívateľa
brcinko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.03.2009

30 Mar 2009, 14:49

ja si skorej myslim ze toyovia by nemali malovat vobec :lol: a ne na miestach kde to neni vidiet.....a je rozdiel byt toy a toy...su toyovia ktori sa snazia zlepsovat ale su toyovia ktori si myslia ze za tyzden sa svetko naucia a ked im niekto povie ze je to napichu tak sa s nim idu hadat ze je to dobre
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

17 Apr 2009, 02:28

kto su tojovia?
Obrázok užívateľa
ingpeter1
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.04.2009
Bydlisko:
trnava-blava

17 Apr 2009, 19:21

Všetci čo nevedia kto sú toys, čítajte pozorne začiatok témy!

Môj názor je, že každý musí nejak začať, ale čmárať rovno na steny, keď to ešte nevieš je dosť pridrbaný nápad, len sa strápniš a dokazíš stenu. Rob si to na záhrade dade kde to nik nevidí, čmáraj skeče, kúp si 100Ks papiera, fixky a maluj čo ti ruka dovolí, no nerob stenu v strede mesta pri writteroch, ktorý sa tomu venujú roky a nie ako toyz pár mesiacov... ja robím skeče, maľujem pomaly dva roky a stále je čo zlepšovať... chodím na graffiti jamy, stretávam sa s writtermi z rôznych crews, diskutujem s nimi o mojich skečoch a len tvrdou prácou sa dostanem na žiarivé miesta medzi crew, ktoré pre graffiti scénu na Slovensku niečo urobili... :yinyang:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

26 Apr 2009, 19:23

ja proty toyom nic nemam ked este len skusaju a neprecarkuju graffiti ani tegi a trenuju na legalnich muroch ....ake u nas su taky toyovci co crosuju vsetki + sami seba a robia to zo zabavi .....tak u nas v seredi to vizera tak biedne no co uz
Obrázok užívateľa
00lukino1
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.12.2008

29 Apr 2009, 15:38

ja si myslim ze slovo toy sa medzi writermi pouziva ako nadavka poskvrnenie zosmiesnenie
Obrázok užívateľa
emkey7
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.04.2009

07 Máj 2009, 21:04

toyou ako toyou neznasam TOYou ktory si myslia ze su velky pani a maluju kade chodia a pri tom by to maja mala sestra spravila lepsie! ja sam som par uz vychytal v zone nicit namalovane veci.TOY ako zacinajuci writter ktory maka doma a driluje svoj styl tak to je ine to je v pohode na tych nenadavam ani nic!
Obrázok užívateľa
M@iky
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.12.2008

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, kano99, Seznam [Bot]

cron