Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



TOY-ovia

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

09 Jan 2009, 23:14

aky je vas nazor na TOY-ov???
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

10 Jan 2009, 10:56

Kdo uřčí, že seš nebo nejseš TOY?
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague

10 Jan 2009, 11:22

se podíváš a vidíš :lol:
Obrázok užívateľa
MCShock
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
34
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2008
Bydlisko:
Prostějov Czech

10 Jan 2009, 12:12

ja proti nim nic nemam jestli si doma sketchuju na papier ale jakmile vidim na stenach tie blbosti pocarbane je to na plac a potom sa cudujeme co maju ludia proti graffitom ked TOY-ovia pocmaraju novu fasadu s pichovinami,alebo ma vie dost vytocit ked nejaky TOY pocmara nejake pekne dielo ruky by som im dolamal....
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

10 Jan 2009, 12:41

nevidim zmysel tejto temy....jasne ze nikto nema rad ked toyovia nicia pekne diela...na toyoch neni nic dobre...ale asi kazdy bol raz toy
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

10 Jan 2009, 12:58

sorac za neznalost ake kto je to toy?? :oops:
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

10 Jan 2009, 14:12

writer ktory nevie robit graffiti...
na
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
v sekcii sketche (v bratislave,cislo 10.) je navod pre TOY-ov ako spravit farebny sketch,skuste to...ak to neviete najst napiste SS

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Fruicik píše:nevidim zmysel tejto temy....jasne ze nikto nema rad ked toyovia nicia pekne diela...na toyoch neni nic dobre...ale asi kazdy bol raz toy


myslel som zmysel tejto temy ze sem budete pisat svoje nazory na nich ci si myslite ze by sme im mali pomahat sa zlepsovat alebo ich odsudzovat a podobne...
Naposledy upravil Stoky111 dňa 10 Jan 2009, 15:01, celkovo upravené 1
Dôvod: Linky do code
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

10 Jan 2009, 20:26

no ja proti takemu daco mu mam vela lebo moji byvali spoluziaci boli taky pri...
Obrázok užívateľa
danco_eged
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.12.2008

10 Jan 2009, 20:34

kazdy bol toy a ja som stale ved samy vidite :fuckyou: ale steny su hrozne ked ich davaju toyovia a respekt tim co to vedia maju style a vedia steny :agree:
Obrázok užívateľa
Christopher Breaux
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
128
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

02 Feb 2009, 22:59

nooo ale tka treba ich k tomu pustit....niekedy...nie??? predsa ak ich nebudeme pustat k stene....tak ked odide terajsia elity...tka potom tu nikto nebude....ale pustat k stene ich treba iba vtedy ked to uz bude na vyssej urovni....
a ak nebude...tka to treba robit tak ako ja...a niektory ktorych poznam.... vecer v yarde....chytit, zbit, zobrat cany...a ist prec... :) heh....ale teraz sa nechcem hrat na marc eckô´s getting up :) jo??

Peace
Naposledy upravil dotn dňa 02 Feb 2009, 23:38, celkovo upravené 1
Dôvod: tema presunuta z "ovsetkom"
Obrázok užívateľa
CLOTHES FOR U
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2009
Bydlisko:
TXSTORE- HIP-HOP SHOP

03 Feb 2009, 11:25

presne tak ani my tu nebudeme vecne ale tak ta dnesna mladez ju nieco chyti a po chvilke ked vidia ze im to nejde sa nato vyseru...
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

03 Feb 2009, 20:42

Myslim ze Prochy to vystihl tim "kdo urci kdo je toy?" Ale ja bych rekl ze je lepsi otazka kdo urci kdo je writer protoze mi prijde ze je fakt hodne lidi... hlavne crew ktery davaj shity jak toys ale jsou strasni writers protoze je to vsude. Ale to je jenom tim ze je jich hodne ze jo. Jeden clovek nemuze vybombit cely mesto. myslim ze je lepsi mit jednu dobrou vec nez 10 shitu. Takze ten pohled na to je asi proste jen individualni...
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

04 Feb 2009, 14:48

ja by som radsej radil tym co zacinaju nech nedavaju na meista kde to stale niekto vidi ale nech idu radsej niekam kam nikto nechodi nech si to najskor vyskusaju lebo je rozdiel robit na papier a na stenu a podla mna uplne najlepsi su ty co neskusili ani papier a hned sa yebu na stenu :lol: ruky nohy dolamat
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

04 Feb 2009, 18:51

nech si to skusaju na stenach svojej izby... :hh:
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

06 Feb 2009, 20:26

Je to tak...

Ale bohuzek to nema cenu... Tak jak nejvic kecaji lidi co nemaji co rict tak tak se hrnou na street lidi co nemaji co malovat... :agrs: A vubec..... toy by mel byt clovek co se uci... Lidi co cmaraj kktiny a nic se neuci nejsou ani toys... To je pro ne nejvetsi chvala. S toya pokud toho nenecha ma byt writer ale z nich nebude nic...
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

07 Feb 2009, 11:17

presne toy sa uci hlada still ale kto hlada najde :D
Obrázok užívateľa
Christopher Breaux
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
128
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.10.2008

09 Feb 2009, 20:48

rozdiel medzi TOY a už dobrym writerom je taky že neni určena žiadna hranica medzi TOYom a writerom :lol: hovorim to jak truba ale to neva... kto sa na to citi a vie čo robi že to už neni len machlanica na stene tak nech sa pači ... :-)
Obrázok užívateľa
salonko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008
Bydlisko:
Petržalka

11 Feb 2009, 19:32

moj nazor na toyov je ze su to taky ktory nic vacsie nedaju len taguju slovko TOY....ale norm viem ze to je inak ja proste hovorim TOY tym ktory dawaju taguju TOY
Obrázok užívateľa
Pneus
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2009

11 Feb 2009, 21:50

Ja bych dohromady ani toye neresil... Pro me je TOY kazdej kdo nezvlada proste vytvarnou stranku veci... I kdyz je to nejakej frajer z Berlina co je v casaku jak nejakej king ze zbombil celi mesto... Kdyz ho zbombil vecama co vypadaji hur nez moje prvni vec tak je pro me toy... A doufam ze tak jak ja to zacne videt vic lidi... Myslim ze minimalne ve stredni evrope se uroven posuzuje podle poctu veci a ne jejich kvality... Tezko rict jak je to jinde tak moc do toho fakt nevidim ale neverim tomu ze writers ve ctvrtich kde graffiti vzniklo by posuzovali podle mnozstvi... :gangsta:

Chapu ze ten "mnozstevni" pristup je jednodusi... Ty velko chromy nejdou vpodstate crosnout kdyz jsou pres celou zed, sou jednoduchy a kdy je dela 5 lidi s hlidacama tak i bezpecnejsi...

Takze je to vidim asi tak ze ti lidi voli jednodusi cestu co je i paradoxne vic zviditelni protoze jsou videt vsude...
Naposledy upravil tzu7zahra dňa 11 Feb 2009, 21:56, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

11 Feb 2009, 21:53

presne tak TOY sa posudzuje podla toho ci ma rovne linky,ako ma graffit vyfarbeny,jak spravi prechody (jestli nejaku su) aky ma styl a nie podla toho ze kolko dal veci
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

Ďalší

Späť na Iné



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], oEtnies, Seznam [Bot]