Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



U&S - Psy sa bránia útokom (Absolut HHF Diss)

Vaše nahrávky

24 Máj 2012, 15:42

najprv mi ukazovalo ze je odstranene, ledva ti rozumiem daco tak sa nauc artikulovat alebo sa nauc po slovensky :D zas zo seba robis BIG BOSSA :D a aky som fejker ? :D dik on co daaaaaaaaaaaaa :DD ze si TALENT :D to ti kto povedal ? kamarati ta klamu .. smutne ... TRENDSETER, si mohol aspon fakty :D robit zo seba neviem co :D a zase si zajebal ze vychod :D ty sa pocuvas aky mas prizvuk ? dzedzina to isci ne ? jebko .. idem plakat :D ZBOHEM .. a najviac sa mi paci ze forum co stebou bojuje a nema sancu .. ego jak hora ti poviem :) a ty mne ides povedat ze som fejker .. ked ty sa bojis dat svoju skutocnu adresu :) dobre si kadis do papule .. :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

24 Máj 2012, 16:10

ale sak to je big boss ako ti moze dat adresu :D on je v utajeni, izolovany od sveta, nebezpecny gangsta z harlemu ktory zije v miami. sam prot vsetkym :D:D to je on, drogy fet kurvy a svet :D
Obrázok užívateľa
gembo_ims
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
62
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.01.2011

24 Máj 2012, 16:12

kr-sone píše:http://www.youtube.com/watch?v=UfAyHiRirFg


Hhhh Ty rapujes fakty??
Dobre teda ...JA rapujem :DDDD


tak za prve... neviem co ti je ze mna citujes ked som producent...
za druhe ty rapujes :D ? to je snaha ale nic s toho...
a za tretie prestan uz nahrvat egotripy a vrat sa do normalneho sveta ..

urob sam sebe laskavost a necituj ma uz ani na mna nehovor lebo takymto egoistom ja neodpisujem :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009

24 Máj 2012, 16:15

gembo_ims píše:ale sak to je big boss ako ti moze dat adresu :D on je v utajeni, izolovany od sveta, nebezpecny gangsta z harlemu ktory zije v miami. sam prot vsetkym :D:D to je on, drogy fet kurvy a svet :D

ty mi vies zlepsit naladu teda :DDDDDDDDDDD smejem sa jak páááááán :D sorry pan je absolut
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

24 Máj 2012, 16:48

UNIWERZAL píše:najprv mi ukazovalo ze je odstranene, ledva ti rozumiem daco tak sa nauc artikulovat alebo sa nauc po slovensky :D zas zo seba robis BIG BOSSA :D a aky som fejker ? :D dik on co daaaaaaaaaaaaa :DD ze si TALENT :D to ti kto povedal ? kamarati ta klamu .. smutne ... TRENDSETER, si mohol aspon fakty :D robit zo seba neviem co :D a zase si zajebal ze vychod :D ty sa pocuvas aky mas prizvuk ? dzedzina to isci ne ? jebko .. idem plakat :D ZBOHEM .. a najviac sa mi paci ze forum co stebou bojuje a nema sancu .. ego jak hora ti poviem :) a ty mne ides povedat ze som fejker .. ked ty sa bojis dat svoju skutocnu adresu :) dobre si kadis do papule .. :)



Ty kokotko uz nemas co napisat co...ja ci nemusim dat fakty aby som ci neco dokazal!!!
A ta adresa bola skutocna lenze ty dosrany kokot si sa ledva do studia dostal nie esce ke mne!!! Som ta vytrel jak sracku!!! Nerozumis nic lebo se mnu nescihas!!!
Obrázok užívateľa
kr-sone
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2009

24 Máj 2012, 16:52

:DD co zas rozpravas ze nemam co napisat ? :D napisem na teba aj 500 textov :D ledva do studia :D a preto som to mal skor nahrate ako ty ? si ma vytrel a kazdy ti napisal ze je to sracka :) nerozumiem ti lebo tvoj prizvuk je prizvuk opic ty idiotko :) a radsej si dokazuj veci srackami ake pises a nie faktami, ved mas pravdu :D sracky su vzdy viac ako FAKTY :D omg .. sa odstrel prosim ta .. ano bola skutocna adresa .. kto ti toto uveri ? ach inteligencia nula :D na nase veci NKV a moj track si napisal ze mam dobry flow a ze je vidno ze to robime dlhsie .. A TERAZ SI SI PEKNE NASRAL DO HUBY ty JEBO

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a nezabudni zas napisat ze ja zostanem na slovensku ... aj vsetci ostatni ... pakluč
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

24 Máj 2012, 17:19

Absolut príde mi to dosť o ničom..polku textu ti ani nerozumiem, prestalo ma to baviť po 20 sekundách ...
Obrázok užívateľa
Len_Lili
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2012

24 Máj 2012, 18:28

ja nemusím dať fakty aby som niečo dokázal ? :D :D nemožem no šak tak to aj vypadá you som big boss najlepší na hhf šecu ma chcú :D
Obrázok užívateľa
MC Faktor
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
391
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2012
Bydlisko:
Pezinok

24 Máj 2012, 19:30

absolut prebuď sa ;) to ťa nebolí kokot z toho že si ho furt pred zrkadlom honíš ?? nenájdem asi ani dvoch čo by stáli za tvojím "rappom" na HHF ...
Obrázok užívateľa
MC.NICK
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.03.2012
Bydlisko:
Nové Zámky

24 Máj 2012, 20:01

UNIWERZAL naložil jak pán :D
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

25 Máj 2012, 02:33

nechajte uz tu planetu opic :D zozral viac lsd ako mal a zostal v " bad tripe " :D:D tak mu to dojebalo psychiku na veky,... lebo inak si to neviem vysvetlit :D:D
Obrázok užívateľa
gembo_ims
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
62
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.01.2011

25 Máj 2012, 05:52

nechapem podstatu takto sa natahovat, ved to nema zmysel :D
ved to co ste chceli to ste dali do nahravok :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

25 Máj 2012, 08:08

:D Súhlasím s energym, treba si to vypovedat v nahravkach a nie komentaroch :D Nekonecne natahovacky podla mna, ale chapem, ja by som sa tez obhajoval a nenechal na seba hadzat spinu :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

25 Máj 2012, 12:03

hah smejem sa .... Podla mna je diss uplna pičovina bud ide tebe o promo a ak nie tak tim dissom pomožem len jemu no ale vaša vec :D ja osobne ich uplne neznašam lebo rap neni na to aby ste sa spičovali podla mna by ste si to mali virieš normalne vonku :-) ale pohode no určite to je počuvatelne :D MIER(er)
Obrázok užívateľa
krek
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
140
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.02.2009

25 Máj 2012, 16:50

krek ako si to mam vyriesit vonku ked on ma bujnu fantaziu a nevie mi dat svoju adresu :D ale dobre neriesim .. si precitaj vsetky prispevky co sme pisali :-) hej zviditelnit :) 100views ,.. normalne je zomna rytmo uz :D ach ... vo veciach vidite iba to co sami vidiet chcete :D PEACE uz nepisem radsej na temu "kr-som zebrak" lebo ma to uz ani nebavi
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

25 Máj 2012, 21:06

teba to nebavi ale ty si hlavny akter a nepovedal som že si potrebuješ zvišit meno myslel som možno..a ked ma taku bujnu fantaziu a podla toho čo som počul hh tak by som onho neoprel ani bicigel a nie ho ešte spominat v texte ale tvoja vec :D čau a drž sa :D
Obrázok užívateľa
krek
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
140
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.02.2009

26 Máj 2012, 10:04

na teba zacne niekto nakladat kvoli tvojej kritike a nechas to tak asi ne ? :P ale dobre :) a nerozumiem tvojej vete ze nespominal by si ho v texte lebo ani bicykel by si o neho neoprel :) a na koho mam asi tak dat diss ? :) na svoju mamku ktoru mam rad ? :) nenavist tvory plody :) ja ten diss nelutujem ... PEACE :joint:
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 12:42

lenze plod nenavisti je zas nenavist... mozno to bola pointa :D
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009

26 Máj 2012, 13:24

skreci ja by som skor povedal ze plod nenavisti je nasilie :D ale dobre .. uz nepridavam nic tu lebo si budu mysliet ze si zbieram prispevky aj ked prispevky mam u piči :D zbohem ostavajte
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

26 Máj 2012, 20:46

ok teraz seriozne.. kedy si to robil nieco nasilne z lasky? :D

nepoznas ze nenavist plodi len nenavist ? :D sak to je storocna veta :D
Obrázok užívateľa
Skreči Beats
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.03.2009

PredchádzajúciĎalší

Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]