Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



U&S - Psy sa bránia útokom (Absolut HHF Diss)

Vaše nahrávky

27 Máj 2012, 10:21

heh ten prvý diss sa mi velmi paci :D ... kus tiksie beat heh ale je to peeeeeeecka hlas sa mi tiez tvoj velmi paci :D heh a druhy diss je tiez v pohode :D ... hehe aj ked Absolutove temi sa mi moc nepacia ... :) hehe ale nestaviam sa na ziadnu stranu :D heh ale dobre odvedené práce :D obe :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

07 Jún 2012, 18:43

Tomasil zviknes si...ale ne :) odviedol to lepsie lebo bol v studiu kapo mu vsetko namastroval aj ked hlas dost potichu ;)
Ja sa v tom nevyznam nahravam doma v skriny s najlacnejsim mikrofonom a mam v pici chapes :DDD
Ja nemusim mat kvalitne homosexualne nahravky aby som dokazal jaky som Jay-Z chapes ;)
Obrázok užívateľa
kr-sone
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
77
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2009

07 Jún 2012, 18:49

:DD ze v studiu .. asi nevies rozoznat studiovu a domacu nahravku ;) .. byt to isti ty mudrc ;) master domaci :) tak mi tu nerozpravaj kokotiny moj zlaty ;) a ja si nic nepotrebujem dokazovat :) ty INTELIGENT ;) SI UVEDOM ZE TY SI INCIOVAL DISS A SAM SI HO CHCEL .. tak neviem co tu teraz places ;) a ak si myslis ze je to homosexualny track :D tak ta lutujem .. asi si este nepocul svoj hlas :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

Predchádzajúci

Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron