Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Venujete sa tu niekto Parkour-u ? :)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

05 Jún 2011, 14:42

Trvalo nám dosť dlho zrealizovať niečo takého, ale nakoniec sme zohnali veľa sponzorov, ktorí okrem iného aj ochotne prispeli do tomboly. Je to v BB aj preto, ako sa už spomínalo, že je to najideálnejšie zo všetkých strán. Veľa ľudí potvrdilo účasť aj z okolia KE, mnoho PK crew aj z BA.
Tešíme sa na akciu a dúfame, že počasie nám bude priať :)
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

05 Jún 2011, 18:01

ja občas sledujem cez internet niakých traceurov a myslím že jeden z hlavných organizátorov je rainy neviem či ho poznáte

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

a na cionna by som sa šiel tiež kuknúť :/
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

06 Jún 2011, 13:38

Áno, Jakub a.k.a. Rainy je hlava celého meetingu, od nápadu až po realizáciu, s ktorou pomáhajú rôzny jeho priatelia a ľudia, ktorých to trošku zaujíma, ako sa len dá. Je dosť pravdepodobné, že budem moderovať celú akciu počas jej priebehu v BB, prinajmenšom zachytávať ju na video, ale záleží to od rôznych okolností a zatiaľ je to len vecou realizácie.

Všetko sme to začali pred rokom týmto projektom, ktorý nájdete aj na Facebooku:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Pokiaľ fandíte tomuto druhu športu, neváhajte sa pridať :wink:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

08 Jún 2011, 14:22

Aby to tu nestálo :D



bože jak ja milujem tieto videá
...pri týchto videách sa veľmi často naučím nové prvky keď tam niečo vidím čo by ma v živote nenapadlo spraviť

ps:jak dlho asi trénujete? ja ak mám povedať tak vôbec netuším pretože asi pred takými troma rokmi sme v triede len tak cez lavice a stoličky skákali a njak ma to chytilo a potom som objavil parkour/freerun :yahoo:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

najviac ma dostalo to 3:24 jak dal double kong na jednej ruke :O
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

09 Jún 2011, 16:55

Ja som si pri jednom páde spôsobil otras mozgu :-? keď som zbadal dlhé schody a povedal som si že to dám do frontflipu a nejak zle som dopadol :crazy: ale to bolo dávnejšie a som rád že to nedopadlo horšie :!:
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

31 Okt 2013, 09:32

Ja s Paušálom skušame teda skor skušali boli sme skor amateri jak nejaky profesionali ale tak kazdy raz zacina :D aj ked my sme s tym viacmenej skončili :lol: ale inak je to super :-)
Obrázok užívateľa
heroin159
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1311
Poďakovania:
266
Registrovaný:
03.04.2013

03 Nov 2013, 19:17

pár kamarátov to robilo resp skúšalo robiť :D ale to bolo už tak dávnejšie a po nejakom čase s tým aj skončili, takže momentálne už nič a ja osobne som to ešte neskúšal a myslím, že ani v budúcnosti asi nebudem, aj keď to vyzerá byť fajn :-)
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]