Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zákon o graffity ako trestnom čine

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

Zákon o graffity ako trestnom čine

1. vyriešil problém graffity
4
2%
2. zabezpečil aby postupne mizli
3
1%
3. nič nevyriešil
48
19%
4. vyburcoval writerov k väčšiemu adrenalinu!!!
118
48%
5. zakony nic neriesia ak ich poznas vies medzi nimi kluckovat
75
30%
 
Celkom hlasov : 248

22 Apr 2009, 16:38

jestli by ho pomaloval niekto kto to vie bolo by mi to jedno ale jestli mi to pocmara nejaky toy dostal by som nervy ale fizlov by som aj tak nevolal lebo ti su lenivi riesit taketo problemy,skor by som sa pokusil si ho najst sam
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

22 Apr 2009, 19:59

byvas vo velkom meste, myslis ze by si ho nasiel? :wink:
ja som len chcel povedat ze treba to vzdy brat s obidvoch stran (v tomto pripade zo strany poskodeneho)
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

22 Apr 2009, 20:01

byvam vo velkom meste ale zas poznam velke mnozstvo writerov a vzdy ked som niekoho hladal co kto pise a nezmenil si tag tak som ho nasiel :-)
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

01 Máj 2009, 13:04

kazdy do toho drbe ze mu pokreslis stenu...moze drzat piku ked to nakreslis pekne a on ma dobru stenu ty sa reprezentuje a platis zato iba ty ze mu to tam nawrituje/nakreslis tak v com je kua furt problem ?
Obrázok užívateľa
dope
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.03.2009
Bydlisko:
Presov

03 Máj 2009, 13:14

Fruicik píše:a kdo by posudzoval co je pekne a co nie?ked ti povie mama ze mas skarede tricko tak ho prestanes nosit?
to kiwinko...takych KOKOTOV mame aj v TN...legalne vybaveny podchod krasne diela a teraz je tam same ANTIFA alebo Lubim Misku,Kosovo je Srbske a podobne kktiny



Presne tak...dokonca aj na miestah kde to je tolerovane a kde by to mohlo byt fajn to TOYovia dojebali...Takze staci aby nejaky sikovny writer v TN nieco nakreslil a o chvilu to kokoti ako ty dojebu!!!
Obrázok užívateľa
Underdog
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.05.2009

06 Júl 2009, 13:48

JJ checetE roBit frajerov a adrenalin ale ak vas chutia polisi ?? neviem newem :fuckyou: :fuckyou: :yahoo: .. jj pacilo bi sa vam kebi vam posprejovali dom ? :oops: podla mna bi mai urobit viacej legalov alebo dat im nejake schatrane budovi lebo asi ani vam bi ssa nepacilo kebi van neco potegovvali abo posprejovali.... :blink: je to na HoFno co s toho graffitu mate ak vam ho nekdo poteguje zbitocne penaze na spreje :cry: :cry: :cry: chceju abi sme neporusovali zakon ale nic preto nerobia taze taQ :crazy:
Obrázok užívateľa
kikus1999
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
83
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2009

19 Júl 2009, 14:01

Filipito píše:predstavte si ze mate dom a niekto vam ho nastrieka, tak aj vtedy su zakony nahovno? :wink:

ide o to ze writteri sa riadia takymi nepisanimi pravidlami ktore su a vacsina ich respektuje to je sice na dlhe debati ale DETI a TOYs sa tymi pravidlami neriadia a potom sa hadzu vsetci do jedneho vreca... ide o to ze kazdy vravi ze co ked mas doma alebo blabla bla ked mas dom writteri ti ho nepotaguju nezmaluju ide je daky betonovy plot v meste okolo domu to je ine vacsina writterov maluje skor na stare panelaky a majetok statu nic nenicia ako to kazdy vravi lebo definicia slova znicit znamena ZNEFUNKCNIT alebo alebo to dostat do takeho stavu ze sa to neda pouzivat ale toto nikto neorbi ani TRAINy sa nenicia len sa "skrasluju" a niesu fadne sede a pohltene systemom ktory je podla ludi ten najlepsi ale pritom opak je pravdou...a co sa tyka zakonu vzdy tu bol vzdy aj bude a k dakym radikalnim zmenam nedoslo nikdy budu tvrdsie tresty hmm aspon stym prestanu TOYs ale ty pravi to budu robit stale a budu si davat vacsi pozor ale nikdy to neskonci...graffiti tu budu navzdy aj ked sa proti tomu bude bojovat...

este ma tu zaujal nazor ze minaju vela penazi na to no vacsina mina len na to a co za to ich vsetci odcudzuju ale pritom ten kto chodi kazdy vykend do mesta a rozjebe tam nehorazne peniaze na to aby sa tam nadrbal tomu nepovie nikto nic a pritom je to horsie ako graffiti.

moj nazor a nesudte kazdeho writtera kazdy je iny kazdy ma svoj vlastny zivot a rozum a kazdy bude robit to na co ma....PEACE
Obrázok užívateľa
M@iky
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.12.2008

19 Júl 2009, 14:55

kikus1999 píše:JJ checetE roBit frajerov a adrenalin ale ak vas chutia polisi ?? neviem newem :fuckyou: :fuckyou: :yahoo: .. jj pacilo bi sa vam kebi vam posprejovali dom ? :oops: podla mna bi mai urobit viacej legalov alebo dat im nejake schatrane budovi lebo asi ani vam bi ssa nepacilo kebi van neco potegovvali abo posprejovali.... :blink: je to na HoFno co s toho graffitu mate ak vam ho nekdo poteguje zbitocne penaze na spreje :cry: :cry: :cry: chceju abi sme neporusovali zakon ale nic preto nerobia taze taQ :crazy:


Hej tak na legaly kazdej s.re ... Bydlim u Olomouce byly tam dva legaly ted jeden zbourali a ty panely nekam odvezli takze je tam jeden... Jedna zed na 5. nejvetsi mesto CR. Takze vpodstate neni legalni plocha... Nevim jestli by to ovlivnilo malovani ulice to asi tezko ale melo by jich byt vic. Ja jsem na tom extra spatne protoze myslim ze i v daleko mensich mestech nez je olomouc je jich treba 5. A k tomu posprejovani domu: nelybylo by se mi to ale myslim ze normalni clovek neudela normalni barak. Jednak by na to nemel cas a ja mam urcity zabrany. Jedinej kdo by to udelal je nejakej toy a ty uz nesnasim ted;) Kdokoliv ma k vuli graffiti vazny problemy ma je neprimo k vuli toyum... Pochybuju ze by to byl trestnej cin kdyby kreteni necmarali sracky vsude vcetne pamatek. Kdyz nekdo daval sh.ty na Karluv most treba tak tj jasny ze to nekoho nase.e ___ :agrs:
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

26 Júl 2009, 13:34

Mnoo tak ja si myslim ze by bol treba nejaky ze kompromis...Myslim ze ked sprejeri nesprejuju co ja vem po vlakoch a co ja vem ludom na okna tak je to vsetko v poho...A hlavne ja nemam rad ked len "carbu" writy..writy tie ja neuznavam, podla mna to neni nijake dielo, ale ked dakto nakresli pekny grafit a co ja vem este k tomu daku postavicku tak to uz fakt obdivujem...tomu sa hovori umenie nie ako ked nieco nawritujem za š sekundy
Obrázok užívateľa
mocheck
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.07.2009

26 Júl 2009, 13:59

kamo aj tie cmaranice patria k tomu stym nespravis nic ale cmaranica a TAG je nieco ine... TAGY od writterou maju svoj vyznam ale od TOYov to je ina kapitola.
Obrázok užívateľa
M@iky
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.12.2008

29 Júl 2009, 18:28

zákony su na to abi sa porušovali
Obrázok užívateľa
619mysterio619
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2009

30 Júl 2009, 00:28

kukam sa dobre abi, to je trosku moc...
Obrázok užívateľa
Sig ruun 88
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.07.2009

01 Aug 2009, 10:27

suhlasim toyovia by nemali sprejovat na steny, ja viem ze na to nemam a tiez to nikde nedavam je mi z toho zle ked vidim hocijake carbanice a najviac ma stve ked nejaky pako z nici pekny grafit totalnou blbostou, ale najdu sa aj taki co to chapu ze ked mu to nejde tak to robi len na papier takze neodsudzujte kazdeho co sa tu stava casto!
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

19 Aug 2009, 03:38

inac je ina vec ked da skiller cez toya:Daj my sme boli toyovia...nezabudajte!aj ked povacsina sa zmenila v roku 1998..ty starsi by mali pochopit
Obrázok užívateľa
Senojedna
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
348
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.08.2009
Bydlisko:
KN 7micka gettho

21 Aug 2009, 17:50

ako sa hovori "zakazane ovocie chuti najviac " :)
Obrázok užívateľa
EnerGy
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.08.2009

14 Sep 2013, 06:52

graffiti su cool
Obrázok užívateľa
MCArtIsT
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
54
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.09.2013

Predchádzajúci

Späť na Iné



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron