Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Zákon o graffity ako trestnom čine

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

Zákon o graffity ako trestnom čine

1. vyriešil problém graffity
4
2%
2. zabezpečil aby postupne mizli
3
1%
3. nič nevyriešil
48
19%
4. vyburcoval writerov k väčšiemu adrenalinu!!!
118
48%
5. zakony nic neriesia ak ich poznas vies medzi nimi kluckovat
75
30%
 
Celkom hlasov : 248

08 Mar 2008, 12:46

ten kto kresli graffiti zrejme vie ze poskodzuje cudzi majetok, pripadne vstupuje na cudzi majetok a podobne... tym padom splna skutkovu podstatu tresneho cinu... cize by som rad vedel co si o tom myslite...
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

09 Mar 2008, 01:48

no ja si o tom myslím jedine to, že ... no ja sám sa o niečo také snažím a ide mi jedine o to sa reprezentovať, proste keď vidím nejakú stenu čo sa mi páči tak si ju tegnem alebo si skúsim spraviť nejaký graffit .... a zákony .. všetky zákony sú o tom aby diskrimetnovali ľudí takže dosť múka bratku :afro: .... a§e inak to neriešim nech si hovorí každý čo cce či už som pre nich vandasl alebo nejaký típko čo má nejaké komplexi mne je to jedno idem si svoje a to je vše ... :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Sharpo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.01.2008

11 Mar 2008, 15:06

podla mna tie zakony nepomahaju je to este vacsia haluska takto je to riadny adrenalin uz som to aj otestoval je to riadna palka 8-)
Obrázok užívateľa
master174
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

21 Apr 2008, 10:03

No tak ako moj nazor je ze to tegovanie je to haluz aj sa na to da pozerat.
a tie zakony tie su vsetky nahovno lebo jeden zakon ma dieru pre druhy zakon :afro: takze uplna ryza
Obrázok užívateľa
Cistychof
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
Bratislava Denver

21 Apr 2008, 16:50

paci sa mi to ked supomalovane mury ale ako nahle vidim pomalovane vlaky autobusy domy tak to sa mi uz nepaci ... preferujem odtial potial cize ten zakon by som inak formuloval
Obrázok užívateľa
slivo
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
115
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2008
Bydlisko:
Village

22 Apr 2008, 14:44

jedna vyhrada.... ked niekto nieco potaguju neznamena to ze to su graffiti.. :lol:
ale aj to sa rata.. len ton nieje zrovna to naco som sa pytal... 8-)
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

22 Jún 2008, 19:33

Kaamo povim ti to takto: kto graffity robia bavi ho to mozes mu aj polamat vsetkych 21 prstov aj tak s tym neprestane. Zakon? Dalsi zakon... naco? kokoti zas nevedia co maju robit? buzny pojebane skysnute zadky tam dojebalo cely system. Namojdusu cely system je dojebany. Skoly dojebane dochodky dojebane zdravotnictvo dojebane tak nech nedojebu hobby aj nam tak hovorim ze NE a je mi jedno co si ot tom myslite vy mrtve kurwy ale ja s tym neprestanem nech si robia co chcu.. keby daco skuste checknut tot dajte mi vediet potom:D
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

diki a sory ak som niekoho urazil :joint:
Naposledy upravil dotn dňa 22 Jún 2008, 22:30, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

18 Aug 2008, 17:26

tak podla mna ot je urcite 4. .....vecsi adrenalin to je volaco......a ktu ovlado na to ma nech vyskusa volaco poriadne .... v meste alebo na moste....je to fakt popicofka
Obrázok užívateľa
ShorytTNS
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.06.2008

18 Aug 2008, 17:40

zakony su na to aby sa porusovali :joint: :lol: OMG
Obrázok užívateľa
Skater216
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.08.2008

20 Aug 2008, 18:18

treba vedit co policajti mozu a co musia.. al eked vas chytia v tme kde nikto nieje tak platy 1 previdlo cim menej dostanes na drzku tim lepsie.. obcas sa najde aj podstivka co vas zoberie na stanicu .. a treba mat prisebe min.1000sk pre istotu . naznacis .. a ked to pochopy necha ta ist da sa snimi len treba vediet ako...
Obrázok užívateľa
GmosT
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.08.2008

21 Aug 2008, 20:13

a ako?
Obrázok užívateľa
CuCfLeK
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
292
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.08.2008

27 Jan 2009, 08:24

neni zakon co sa neporusuje tak preco robit vinimky haa. a podla mna ten zakon odradi tych skurvenych tojov bo im to zato stat nebude, dufam.
Obrázok užívateľa
DeeRA
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.12.2008

27 Jan 2009, 12:09

Celej ten zakon je proste na hovno. Nejaka represe pusobyla na graffiti a lidi co je delaji i predtim takze jestli zakonodarci chteli dosahnout nejakyho omezeni ilegalnich veci tak to se ocividne moc nepovedlo. A mimo jine co uz tu nekdo napsal to podle me produkuje i toye. Ty pri tech jejich shitech co trvaji 2 sekundy stejne nechytnou ale protoze to delaji jenom aby machrovali maji jeste lepsi pocit ze porusuji zakon...

Moc nevim proc ten zakon vubec je... K zadnymu omezeni nevedl akorat musi prestavat dobri writeri protoze uz maji velky problemy a jejich misto zabira hafo toys... Celkovej dopad je proste snizovani kvality...
Asi hodne kreativnich lidi ma k vuli tomuhle minimalne zkomplikovanej zivot :-(

Tak to vidim ja :-( :gangsta:

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

GmosT píše:treba vedit co policajti mozu a co musia.. al eked vas chytia v tme kde nikto nieje tak platy 1 previdlo cim menej dostanes na drzku tim lepsie.. obcas sa najde aj podstivka co vas zoberie na stanicu .. a treba mat prisebe min.1000sk pre istotu . naznacis .. a ked to pochopy necha ta ist da sa snimi len treba vediet ako...


Hej to si fakt vsichni myslite za policajti kazdyho jen mlati? Ja myslim ze jim to muze byt nekde. Proste delaji to co musi...
Nevim ze...
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

18 Mar 2009, 12:48

:-? JA SOM MAL MOZNOST VYPOCUT SI MAJITELA DOMU KTOREMU POSPREJOVALI GARAZ A ROZPRAVAL V PLACI ZE NO OK ZE ICH CHAPE TYCH CO MU TU GARAZ POSPREJOVALI ALE UZ KED DAKDE SPREJUJU TAK NECH SA NA TO DA AJ POZERAT AJ POLICAJTI HOVORILI ZE KED NA BUDOVU POCARBES BLBOSTI TAK TO VSETCI CHYTIA NERVY ALE KED JE TO UZ NEJAKE DIELO TAK JE TO PRE VECSINU V POHODE....TAKZE RADIM NEKRESLIT PAKOVINY ALE UMELECKE DIELA...MAM AJ SKUSENOST SPREJOVAL SOM UZ STARY DOM NA ULICI KDE NIKTO NEBIVAL A ISLA OKOLO MNA TETA ASI 50 ROCNA A PYTALA SA MA CI MAM NA TO POVOLENIE JA SOM JEJ POVEDAL ZE NIE ALE JU TO VOBEC NEROZCULILO LEBO KED VIDELA TAN NAPIS TAK TAM ESTE 10MIN STALA A POZERALA NA TO A VLASTNE KAZDY TO TAM FOTI A OBZERA ...TAKZE TAK TO JE KEBY VSETCI KRESLILI DIELA A NE TIE HAKI BAKI VSADE TAK BY ANI TEN ZAKON NEMUSEL BYT.....A MYSLIM ZE AJ KEBY BOL NEVIEM JAKY ZAKON TAK URCITE BY TO MNA NEODRADILO UKAZOVAŤ OSTATNYM LUDEOM CO SA V SPREJI A MAJEJ HLAVE SKRYVA...A HLAVNE NIE ZE BUDE TYCH NAPISOV PO MESTE OD VAS 1000 STACI 50-30 ALE NADHERNYCH A VTEDY TO NEBUDE AZ TAKE ZLE :lol: :lol: :lol: LEBO SI MYSLIM ZE TEN MAITEL STENY NA KTOREJ BUDE TAKE UMELECKE DIELO ANI SI JU NEPREMALUJE LEBO KED TO UVIDI TAK ANI FIZLOV NEZAVOLA....TAKZE TAk odo mna :afro: :gangsta: :gangsta: :gangsta: :gangsta: :gangsta:
Obrázok užívateľa
GraFFiť@k
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.03.2009

23 Mar 2009, 14:09

graffitak ma pravdu lenze neviem ako vo vasom meste ale unas to nejde.
na etape na garzi spravil LEKAR a este volakto taky mensi bubles, ale pekne farby, linky... proste elta. vydrzalo to asi tyzden potom to toyovia zacali krosovat tagmi s fixu. teraz to vyzera na p1cu tagov tam je za celu branu od garaze.
tez na etape ale na legali nejaky debil chytil vedro s farbu a olial stim zo 4 piecy. je ich vidno ale je skaredsie jak 1. bomba toya
dole pri nedaleko gympla bol nice chrom. len nejakemu magorovy drblo polial to nejakov farbov.
a este dvaja toyovia "SECK" a "DAFO". dafo z pdvssiek bol bombit na etape. spravil zo styri throwy- na zateplene domy, krive linky. proste otras. SECK ma vsetko jak ma sprvny writer mat- sablonku, home made fixu s ktorov nevie, kupenu fixu ktora mu skoro nepise, stickery ktore mu pustaju farbu a bobbu na kartone. na el´legaly dal throw dvoj frebny zelena a slabo zelena, lenze krive linky a dripy jak mental
Obrázok užívateľa
kiwinko4
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2008
Bydlisko:
ZH

30 Mar 2009, 18:39

GraFFiť@k píše::-? JA SOM MAL MOZNOST VYPOCUT SI MAJITELA DOMU KTOREMU POSPREJOVALI GARAZ A ROZPRAVAL V PLACI ZE NO OK ZE ICH CHAPE TYCH CO MU TU GARAZ POSPREJOVALI ALE UZ KED DAKDE SPREJUJU TAK NECH SA NA TO DA AJ POZERAT AJ POLICAJTI HOVORILI ZE KED NA BUDOVU POCARBES BLBOSTI TAK TO VSETCI CHYTIA NERVY ALE KED JE TO UZ NEJAKE DIELO TAK JE TO PRE VECSINU V POHODE....TAKZE RADIM NEKRESLIT PAKOVINY ALE UMELECKE DIELA...MAM AJ SKUSENOST SPREJOVAL SOM UZ STARY DOM NA ULICI KDE NIKTO NEBIVAL A ISLA OKOLO MNA TETA ASI 50 ROCNA A PYTALA SA MA CI MAM NA TO POVOLENIE JA SOM JEJ POVEDAL ZE NIE ALE JU TO VOBEC NEROZCULILO LEBO KED VIDELA TAN NAPIS TAK TAM ESTE 10MIN STALA A POZERALA NA TO A VLASTNE KAZDY TO TAM FOTI A OBZERA ...TAKZE TAK TO JE KEBY VSETCI KRESLILI DIELA A NE TIE HAKI BAKI VSADE TAK BY ANI TEN ZAKON NEMUSEL BYT.....A MYSLIM ZE AJ KEBY BOL NEVIEM JAKY ZAKON TAK URCITE BY TO MNA NEODRADILO UKAZOVAŤ OSTATNYM LUDEOM CO SA V SPREJI A MAJEJ HLAVE SKRYVA...A HLAVNE NIE ZE BUDE TYCH NAPISOV PO MESTE OD VAS 1000 STACI 50-30 ALE NADHERNYCH A VTEDY TO NEBUDE AZ TAKE ZLE :lol: :lol: :lol: LEBO SI MYSLIM ZE TEN MAITEL STENY NA KTOREJ BUDE TAKE UMELECKE DIELO ANI SI JU NEPREMALUJE LEBO KED TO UVIDI TAK ANI FIZLOV NEZAVOLA....TAKZE TAk odo mna :afro: :gangsta: :gangsta: :gangsta: :gangsta: :gangsta:

a kdo by posudzoval co je pekne a co nie?ked ti povie mama ze mas skarede tricko tak ho prestanes nosit?
to kiwinko...takych KOKOTOV mame aj v TN...legalne vybaveny podchod krasne diela a teraz je tam same ANTIFA alebo Lubim Misku,Kosovo je Srbske a podobne kktiny
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

14 Apr 2009, 16:37

mnoo ja suhlasim s vami setkymy . Lebo im idse o ten adrenalin . Keby mali robit diela na legalnu stenu , tak to by proste nebolo ono. ale fakt ked je to dielo pekne tak nic sa nedeje ... ale ked tam krizuju ciary tak to je na smiech ... sice sprejeri musia tagovat ale .... mnoo ja newem nekedy som sprejoval . Ale mna to nebavilo.
Obrázok užívateľa
deel_gee
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.04.2009
Bydlisko:
Strbske Pleso

18 Apr 2009, 16:00

ne :P serem naň
Obrázok užívateľa
saw
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.04.2009

18 Apr 2009, 18:52

kazdy clovek musi posurit posrany zakon sak ten kdo sprejuje ide o ten adrenalin ale iba kkti dokazu napisat ze ako uz niekto spomenul lubim ta Miska a taketo kktiny alebo ked niekto nadprejuje brutalny graffit na stenu a potom nejaky kkt dojde za 30 minut a pocarbe to sprejom proste zakony si pi******
Obrázok užívateľa
Tade_55
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
237
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.03.2009
Bydlisko:
Gbely

22 Apr 2009, 15:10

predstavte si ze mate dom a niekto vam ho nastrieka, tak aj vtedy su zakony nahovno? :wink:
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

Ďalší

Späť na Iné



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], FENKO, Google [Bot], megahulk, Seznam [Bot]