Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2H Pozitív - Neopúšťaj sa

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 16:59

Vidím pikerské tváre, syndrómy chorej duše majú prevrátené hodnoty, lebo piko mení hodnoty..

R:
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom a to ma na tom sere..
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom (a to ma na tom sere) a to ma na tom sere..

Život ťa trestá a ani o tom nevieš, si mimo realitu a v nej byť asi nechceš..svedomie ti zlyhalo, máš prevrátené hodnoty, si najväčší kráľ a ostatní sú ko*oti..si stroskotaný kar, kedy to pochopíš, ku*va až vtedy, keď sa úplne potopíš?? (bracho) už ani nevieš, čo rozprávaš, čo potíš..dorazil si na dno (tak vstaň), tak to nevidíš??žiadna charizma, už len duševná chrasta, tvoj apetít po drogách je veľký ako plazma..tvoje dobré činy (nič), už len vychladnutá magma, len smrkáš, smrkáš, jak keby trápila ťa astma..už nemáš ani na nižší štandard (nič), úplne bezvýznamný je tvoj pouličný mandát..radšej schvaloval by som, keby si bol díler, mal by si aspoň keš, auto, lepší by bol thriller..no teraz si killer (počuješ??), ale samého seba (synu) ako Rišo Muller (hej), opúšťaš samého seba..preto hovorím to nahlas, už je možno neskoro, no stále je nádej abys dostal sa z toho..tak na čo??triezvy rozum a opatruj sa, vyje* sa na stroskotancov, ktorí lákajú ťa..začni žiť nanovo, lebo skončíš ako žebrák, keď tak neučiníš rýchlo, skoro vezme ťa funebrák..

R:
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom a to ma na tom sere..
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom (a to ma na tom sere) a to ma na tom sere..

Bracho záleži mi na tebe a preto trápi ma, vidím ako ideš dole, ako ťa to zabíja..vidím, už nemáš mieri, zubatá si zuby cerí, už ťa má na tanieri za sku*vený prášok biely..už ťa nestretávam (už) tak často ako kedysi, na miestach kde sme vídali sa, už dneska neni si (neni si)..vidím že už (už) ti na ničom nezáleži a máš v p1či, či na svet budeš pozerať spoza mreží..už nemáš žiadne hodnoty, zásady ani zábrany (nič), pud sebazáchovy a ničomu už nejsi oddaný..už máš v p1či (v p1či), že fetovanie život ničí..už máš v p1či (v p1či), svedomie čo na teba kričí..máš šancu pozbierať, len prestaň fúkať, fetovať, prekonať pocit, keď musíš sa ísť našlahať..pozerať nemôžeš, lebo sa môže ľahko stať, život krátky je potom ťa môže pochovať..pamätaj na moje slová, že máš to v rukách len ty (ty), pamätaj, nikto nepomôže, máš to v rukách len ty (ty)..jediný, ktorý zmeniť môže bracho si len ty (ty), za svoje činy musíš prijať bracho následky..si teraz dole (dole), nemáš radosť z ničoho, pri sebe nemáš nikoho a zháňaš iba piko to..si teraz v sračkách a stále padáš hlbšie tam, nemáš love, komplicov a vôbec nejsi veľký pán (sám)..si veľa rozprával o tom, ako ti bude dobre tu a celé noci hrávaš automaty a ruletu..pred očami máš zatiahnutú roletu, nevidíš (nič), nepočuješ (nič) a stále padáš dole tu..si v štádiu, kedy nevieš so sebou si rady, si týraný vlastnými problémami a výčitkami..tvoje fúkanie pervitínu a tvoje dlžoby, oj*by, podvody, krádeže, to sú tvoje choroby..viem, že si nemal bratku život vzorový, rodina, problémy, chudoba príčiny boli..viem, že hlboko vnútri to stále bolí, opakuje, vracia sa to ako nočné mory..lenže drogy bratku kopú mladé hroby, sú odrazom tejto špinavej a zákernej doby..pamätaj drogy bratku, kopú mladé hroby, sú odrazom tejto špinavej a zákernej doby..

R:
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom a to ma na tom sere..
Synu neopúšťaj svoje ja (svoje ja), dávaj na seba pozor a neopúšťaj sa..život ti veľa ponúka, život ti veľa bere a ty zahrávaš sa s ohňom (a to ma na tom sere) a to ma na tom sere..

Čo to nevidíš, že si na dne??Čo to nevidíš, ako to dopadne??Dávaj si pozor, neopúšťaj svoje ja..dávaj si pozor preder sa pomedzi..

Hehe p1čoviny trepeš..vy ste úplni chudáci..ja už som v živote dosiahol všetko..ja som najväčší kráľ..mňa už nič neprekvapí..hahahaha
Ne, konec..berte ho, naložte ho..
P1čoviny trepeš..ja to mám pod kontrolou..vy ste úplni chudáci..ja už som v živote dosiahol všetko..ja som najväčší kráľ..mňa už nič neprekvapí..
Berte ho, naložte ho..preč s ním..nepotrebujeme tu pikérske tváre, trosky, duševný mrzák večný..ber si ho, zubatá, ber..naložte ho, naložte ho do truhly, zakopať do hrobu..postavte mu pomník..všetkých, všetkých do jedného vreca..pikérske tváre..hahahaha
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]