Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2H Pozitív - Počuvaj ma sem

Texty slovenských interpretov

01 Apr 2011, 17:02

2H+ Počúvaj ma sem, počuješ, lacné štetky, zapredaný ko*oti, nafetovaný ko*ot, falošné ku*vy, hamba, ty buzerant, ty ko*ot, 2H+ nefajčí ko*oty, čo? ko*oty, do pi*e! lacné štetky, ku*vy! Čo?

1.Sloha:
Počúvaj ma sem ja som tu prišiel zaje*ať, počúvaj ma sem, zaje*em to na rovinu, počúvaj ma sem, sem, ko*otkov doje*ať, počúvaj ma sem, počuješ slovnú rakovinu, počúvaj ma sem, teraz tu tebe pi*ujem, do dementa, vzpamätaj sa, keď názor máš taký, ako názor recezenta, že je tu veľa detí, čo nevedia si spraviť vlastný názor na veci, nechápu dianie na scéne, pre nich smerodaktné je bodové hodnotenie, a potom nekonečné diskusie o tom, že kto z vás je väčším ko*otom, že vás baví to, no mne tu to pripadá, jak pod cirkusovým šapitom a nám by to v podstate mohlo byť a nám by to v podstate mohlo byť jedno...

Počúvaj ma sem, ty preafektovaný je*ko, na tebe sa smejem jak na pletke s ku*vou, ku*ve s pletkou, chceš mať americký akcent, no znieš jak dement, jak trápko, už fakt choď do pi*e, s tým slovným zvratkom, crazy shit i´m in the house, ko*otko, nešetri si predomnou tieto pi*oviny, potom ja z nich grcám včerajšie cestoviny, počúvaj ma sem, promotéri, neplatiči, oje*ete nás raz, už prvýkrát ste v pi*i, podpálime podnik, vezmeme si suvenír, keď nemáte pre nás žiaden keš sľúbený, a zistíte, že takto sa nejedná s nami, že oje*ávať môžete akurát svoje mamy a ne vychovaných chlapcov z ulíc Bratislavy, to vyhoďte si z hlavy, vyje*aní zápalkári, počúvaj ma sem, daj si pozor na hubu, keď budeš chcieť vyprávať na moju osobu, alebo skupinu, dristy, že robíme to pre peniaze, buď si tým istý, že prije*em ti z voleya šupu na oko, lebo ja som prešiel cestou, ktorou si prešiel len málokto, som zaslúžilý umelec za zaslúženú odmenu, tak nepi*uj, keď nevieš a nepleť si skupinu.

Refrén:
2H+ nefajčí ko*oty, tak počúvaj ma sem, 2H+ má svoje hodnoty, tak počúvaj ma sem, našu hudbu musíš pochopiť, tak počúvaj ma sem, počúvaj ma sem, ku*va počúvaj ma sem.
2H+ nefajčí ko*oty, tak počúvaj ma sem, 2H+ má svoje hodnoty, tak počúvaj ma sem, našu hudbu musíš pochopiť, tak počúvaj ma sem, počúvaj ma sem, ku*va počúvaj ma sem.

2.Sloha:
Počúvaj ma sem, teraz ťa slovne dobyjem, tvoj sem ti rozbijem a tvoj ďen doje*em, venované všetkým zakomplexovaným, zákerným, všetkým duševným mrzákom, čo nám lezú na nervy, pseudoumelci, ktorý sú dneska zúfalí, nemajú talent, kreativitu a nie sú nadaní, iba sa zviditelniť, ukázať sa, ísť sa predvádzať, nevedia, čo chcú vytvoriť, nevedia, čo chcú povedať, zapredať, predať a hlavne úspech mať, v mojich očiach budeš navždy ako ko*ot vyzerať, hlavne sa dostať do markízy, jojky, musicboxu, stvdvojky, a tam byť veliký čávo z ameriky, na sebe lacné handry z čínskej fabriky, chlapci ste pomýlení, bez šajnu o umení, na tejto hudobnej scéne už pre vás miesto neni, počúvaj ma sem, aj promotér špinavý, ktorý sraním do papule nemá žiadne zábrany, ktorý vždy doje*e akciu a vždy zabalí skupinu, ktorá vystupuje a dav zabaví, počúvaj ma sem a pochop to, ty primitív, že posiela ťa do pi*e 2H Pozitív, počúvaj ma sem a pochop to, ty primitív, že posiela ťa do pi*e 2H Pozitív.

Refrén:
2H+ nefajčí ko*oty, tak počúvaj ma sem, 2H+ má svoje hodnoty, tak počúvaj ma sem, našu hudbu musíš pochopiť, tak počúvaj ma sem, počúvaj ma sem, ku*va počúvaj ma sem.
2H+ nefajčí ko*oty, tak počúvaj ma sem, 2H+ má svoje hodnoty, tak počúvaj ma sem, našu hudbu musíš pochopiť, tak počúvaj ma sem, počúvaj ma sem, ku*va počúvaj ma sem.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, DreaDee I, Google [Bot], Seznam [Bot]