Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



2H Pozitív - Reverz

Texty slovenských interpretov

02 Apr 2011, 10:50

Každý sám si musí zváži jak ži...

Každý, kto závidí, je plný rakoviny, sam si sku*vysyn, čo na vlastný nos nedovidí, a preto ja som iný, si nejsom ako všetci, netrápi ma bulvár a tie ich lacné keci, komerčné módne hity, luxus, drahé veci, netrápia ma ani internetové velké vety, čo píšu doma zakomplexované malé deti, moja priorita je originalita, výnimočnos, jedinečnos a ne banalita, neitelektuálna duševná trivialita, ale silná osobnos, silná mentalita, verbálna sloboda a hudobná kvalita, a nejsom chlapec tuctový a nemám život vzorový, neopakujem jak sliepka, čo druhý hovorí, môj názor neni zborový, je problémový ako troublemaker, ja nejsom žiadny komerčný detský faker, mám svoje priority, zásady a hodnoty, ne podla toho ako kto druhého hodnotí, nechcem ži tak ako určuje mi systém, celý život, každý deň iba to isté, stále sa niekam tlači, robi, čo mi niekto povie, stále poslúcha až kým nebude po mne, tak toto neni vo mne, ja žijem slobodne, žijem tak jak, je to pre mňa vhodné, ja žijem podľa seba, riadi ma neni treba, zarábam si na seba, zarábam si na svoj chleba, manuál pre život pre mňa význam nemá, ja žijem slobodne a to pre mňa veľa znamená, ja žijem podľa seba, riadi ma neni treba, zarábam si na seba, zarábam si na svoj chleba, manuál pre život pre mňa význam nemá, ja žijem slobodne a to pre mňa veľa znamená, nechcem ži ako všetci, chcem voľno a slobodu, chcem robi svoje veci s mojimi ľuďmi spolu, chcem tvori, čo mi svedčí, aj keď som stále dolu, neberem od systému ponúkanú rolu, nechcem ži ako všetci, chcem voľno a slobodu, chcem robi svoje veci s mojimi ľuďmi spolu, chcem tvori, čo mi svedčí, aj keď som stále dolu, neberem od systému ponúkanú rolu.

Životné okolnosti ma nútia by iný ako ostatní, nosi môžem rovnošatu, neby v ničom podstatný, ja však nemám zájem, by jak šedá myš, by tuctový, čiernobiely a povrchný jak gýč, to si píš, že ne, že nechcem sa stráca pre davy a dopláca na lenivé povahy, som plný snahy, robím veci inak, som cenný jak endemit, špecializovaný som na extrémy, neviem ži bez meny, bez nej som väznený, ako exémy, nemením názor, tak jak vietor fúka a nemením výzor, tak jak móda mi ponúka, bo je tu veľa takých, čo zabudli na hrdos, už zopár rokov a potom idú dole vodou skrz spoločenskou stokou, chcú by uznávaní, ako malí, no ostávajú neopätovaní ako panny, ja nejsom dôležitý tým, že sa správam jak dôležito, ale dôležitý tým, jak ma druhý berú dôležitým, a presne tak si tvorím svoje zázemie, ľudom, ktorým verím, ktorý veria v moje nadanie, dennodenne nachádzajúc nejaké znamenie, tak to malo by a tak to bude, to presné ostré videnie, životné panorámy, ak nie ste s nami, tak potom ostávate tu len sami, vždy minca má dve strany, nikdy nepadá na hrany, nenasip si psou do rany, zamysli sa nad vecami, že ktoré sú iné, ne bežné, že ktoré sú 3D, neležné a zachytíš ten variabilný symbol, by iný, aký si bol, by iný ako ostatný, robi presný opak a vtom by podstaný, neby jak ostatný, ži kreatívne, tak to je prioritné, robi presný opak ako ostatný je dominantné, ži pozitívne a to permanentne, pre mňa navždy bude iba stopercentné, ži stabilne, ne ži labilne, prináša niečo nové, ži variabilne, lebo viem, čo je dobré, žijem slobodne, žijem inak jak všetci, žijem autonómne, ži kreatívne, tak to je prioritné, robi presný opak ako ostatný je dominantné, ži pozitívne a to permanentne, pre mňa navždy bude iba stopercentné, ži stabilne, ne ži labilne, prináša niečo nové, ži variabilne, lebo viem, čo je dobré, žijem slobodne, žijem inak jak všetci, žijem autonómne.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

Späť na (SK) slovenské



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron