Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aktuálne pre mládež (Alkohol)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

12 Nov 2009, 21:58

ja som patril tiez k tym pripadom ze som pil len koli tomu aby sm vyzeral zaujmavo ja si to priznam ze som bol karesko trapny...pred kamaratmi som bol velice najebany a ked som prisiel taky domov doma mi vsetko jedno nebolo ked na na druhe rano otec fackal....Teraz je to inak jneni som alkoholik ze si v strede tyzdna kupim sam pol litrovku a doma alebo niekde sam vonku ju vypijem....Je niaka oslava narodeniny alebo meniny tak si vypijem do naladicky nie tak aby som skoncil odpaleny na kabloch v nemocnici....Sem tak ked je niaky ten piatok tak si vypyjem aj trosku viac a v sobotu uz dorovnavam iba hladinu pivkami....
Obrázok užívateľa
Gito
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
278
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2008

25 Nov 2009, 20:28

ja už som so všetkým prestal nadobro(aj keď cigu neodmietnem hehe:D) ale ne fakt.. už nepijem . sem tam fajčím., povedzte mi na čo piť?
ja viem keď sú oslavy a tak, ale zabaviť sa daá aj bez alkoholu nemyslíte ? :D jakeé halušky potím keĎ som triezvy heh d.
už som toho vypil dosť, nechcem viac alkoholom ničiť svoj mozog, veď odkiaľ by som mal slová na texty, z internetu skopírované ako niektoré deti ? :D peace
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

30 Nov 2009, 17:40

myslim si ze je to dobre iba tak do nalady :D potom je to uz blbost
Obrázok užívateľa
HARDI222
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.11.2009
Bydlisko:
ZILINA CITY

05 Dec 2009, 22:29

ja pijem iba ked mi niekto naleje
Obrázok užívateľa
Atnes
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
176
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.09.2009
Bydlisko:
Lazy Town

06 Dec 2009, 11:49

nápis nad barovým pultom: Mládeži do 18 rokov nenalievame, pretože mládež je šikovná a naleje si sama. :D :lol:
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

09 Dec 2009, 20:42

nepil som, nepijem a ani nemám v pláne piť(ak už, tak maximálne energy drink s vodkou ;) )
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

18 Dec 2009, 19:13

Alkohol je droga, a ja drogám neholdujem...
Obrázok užívateľa
YoungL
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
63
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.09.2009

17 Jan 2010, 15:13

ked muzem vypravat z vlastnej skusenostii tak akoze pije sa dost v baroch... aj huli cokolvek.. vis najprv mas z teho dobry pocit tak akoze do nalady a potom ti je cim vic tym horsie.. a to neni dobry pocit wubec ne... a potom to neni sranda ked ti z teho zlee
a s hulenim ganzy je to podobne.... tak to je wzydckyy a potom sa pulka z ans zobudza v nemocnici na vyplachu :) :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

ked muzem vypravat z vlastnej skusenostii tak akoze pije sa dost v baroch... aj huli cokolvek.. vis najprv mas z teho dobry pocit tak akoze do nalady a potom ti je cim vic tym horsie.. a to neni dobry pocit wubec ne... a potom to neni sranda ked ti z teho zlee
a s hulenim ganzy je to podobne.... tak to je wzydckyy a potom sa pulka z ans zobudza v nemocnici na vyplachu :) :)
Obrázok užívateľa
passko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.12.2009
Bydlisko:
Malacky

02 Feb 2010, 05:30

joooo alkohol je dobry !!!! ... ked mate stare auto este s karburatorom a nemate na benzin ... zopar litrov poradneho domaceho a potom to ide jak raketoplaan:)
inak mam za sebou pestru alkoholicku karieru, chlastali sme extraligu, ale ked vidim mojich spolubojovnikov, aky su niektory vypatlani z toho (normalne zabudaju na veci, nereaguju, spomaleni su, atd) tak som s tym sekol :) raz za cas sa dam do laty (pri povolani vysokoskolaka je to MUST) ale inak zijem zdravo:) scem sa zabit na motorke a nyje umret na cihrozu pecene:D
Obrázok užívateľa
Kollegah
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.01.2010
Bydlisko:
Trnava okolie

17 Mar 2010, 15:04

No ja si vypijem asi tak 1 abo 2 krat do mesiaca.....nikedy ani to nie :DAle ked uz si dam tak trosku viac :D
Obrázok užívateľa
siksty
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1312
Poďakovania:
3
Registrovaný:
07.06.2009
Bydlisko:
Slovensko

18 Mar 2010, 20:16

nepijem...naco...som mlady a nechcem si znicit zivot ktory mam pred sebou......ale zaaase ked je oslava a tak tak nejake to pivo si uz daaam...ale tvrde alko tak to niee... :wink:
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

05 Apr 2010, 18:20

Vyjadrím sa najprv k tomu alkoholu. Sú 2 typy alkoholov. Legálny a niektoré sú aj nelegálne. :-) A môj vzťah k alkoholu. Občas si dám ale tiež len na akciach alebo výnymočných situaciach. :-)
Obrázok užívateľa
BANANK000
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
599
Poďakovania:
4
Registrovaný:
12.12.2009
Bydlisko:
Trnava :)

12 Apr 2010, 15:44

alkohol je sracka. z neho mam tak akurat opicu a ziadnu zabavu...
Obrázok užívateľa
luk999
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
106
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.03.2009

Predchádzajúci

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]