Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Aktuálne pre mládež (Alkohol)

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

01 Sep 2009, 20:41

Alkohol je často označovaný za drogu číslo jeden na Slovensku. Navyše je to droga legálna, čo je zaiste jednou z príčin jeho hromadného rozšírenia a užívania.



Pozrite si video

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Co si otom myslite?
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

01 Sep 2009, 20:55

zavisi to od cloveka... za to ze si raz dvakrat za tyzden vypijem s kamosmi neznamena ze cem byt cim skorej daky strasny dospelak alebo nejaky frajer...
ale zas poznam kokotkov co piju a fajcia len tak aby boli husty.. a to uz su fakt ze suckeri ktory nevedia jak ziskat nejake postavenie v crew... to mi pride od veci... alebo ze volade za panelakom traja chalani vypiju dva litre vina dpc pritom ziadnemu to nechuti ale tvaria sa ze pohoda sak pijeme sme husty...
alkohol skor beriem ako formu zabavy nez prostriedok ne nejaku sebaprezentaciu alebo co...
Obrázok užívateľaotecko

01 Sep 2009, 21:59

no jj tiez hovorim ja pijem z chuti prilezitostne jak su niekoho narodeniny, meniny piatky a ine prilezitosti...tiez nepijem preto aby som robil zo seba frajera alebo mača...takich poznam kopu ze piju aby na seba uputali
Obrázok užívateľa
anonym 1234
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
196
Poďakovania:
2
Registrovaný:
11.11.2008

02 Sep 2009, 05:42

jj aj ja pijem iba ked je naco ale to sa vzdy najde :D ked mam chut ale hlavne treba mat zaco
Obrázok užívateľaCOREsix

03 Sep 2009, 16:42

otecko píše:zavisi to od cloveka... za to ze si raz dvakrat za tyzden vypijem s kamosmi neznamena ze cem byt cim skorej daky strasny dospelak alebo nejaky frajer...
ale zas poznam kokotkov co piju a fajcia len tak aby boli husty.. a to uz su fakt ze suckeri ktory nevedia jak ziskat nejake postavenie v crew... to mi pride od veci... alebo ze volade za panelakom traja chalani vypiju dva litre vina dpc pritom ziadnemu to nechuti ale tvaria sa ze pohoda sak pijeme sme husty...
alkohol skor beriem ako formu zabavy nez prostriedok ne nejaku sebaprezentaciu alebo co...


lol chlapce ty zijes v ghette ?
poznam kokotkov co piju a fajcia len tak aby boli husty.. a to uz su fakt ze suckeri ktory nevedia jak ziskat nejake postavenie v crew

ze crew , normalne mam krce :lol:

ja nepijem , nefajcim, maximalne raz za mesiac :-)
ale je zabavne citat niektorych prispevky :lol:
otecko, ak sa ta mozem spytat kolko mas rokov , ak nechces neodpovedaj, pochopim to :-)
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

03 Sep 2009, 18:41

nemám rád ludí kt chlascú len pre to aby vyzerali ako frajeri.. k tejto téme som sa vyjadril už v mojom texte deti a alkohol ....
mno ja už nefajčím(občas si dám no nebudem klamať :D ) a pijem iba na takých akciách ako sú stanovačky, opekačky, narodky a tak
toť k tomu
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

04 Sep 2009, 18:34

ale to postavanie ani tak nie, ale co k nam na luku chodia take dve holki tak ked ma videli ze namam vinko tak ma mali pici ale dnes ked sa oslavovali 1 narodky a zaciatok sk roka a ja som oslavoval s vinkom tak ma riesili ale prsalo tak z toho nic :cry:
Obrázok užívateľaCOREsix

04 Sep 2009, 18:51

keď mám chuť si dám...s chalanmi...s babami...ale sám malo kedy...ja si myslím že alkohol neni niaka droga...:D...zaleží ako to kto vníma:)...ja to ako drogu nevnímam...
Obrázok užívateľa
Streetcorp
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
15
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

04 Sep 2009, 23:05

Filipito... :lol: no nic... zdrzim sa ja odpovede..
Obrázok užívateľaotecko

05 Sep 2009, 10:12

no ludia pil som aj ja ale raz som to moc prehnal tak som skoncil XD uz ma to nebavi ked tak mozno si par krat dam tak trosku do nalady XD ale viac ne to je picovinia aspon podla mna je dost vela veci preco nepit XD
Obrázok užívateľa
lama009
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
309
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.07.2009

05 Sep 2009, 16:05

hh práve takých neznášam, ako TY! 13 ročné decko, čo pije... Len z frajeriny...
Obrázok užívateľa
INmOmMeNt
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1076
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2009

06 Sep 2009, 07:34

INmOmMeNt ... ja takisto ... a nic take na alkohole nevidim ... :-) ... to iste aj od caji cem a milujem ked sa na mna ptm pozrie tym divnym pohladom :D
PS: akurat sa smejem na tom ze fcera som sa prvy krat opil :D uz nechcem :D
Obrázok užívateľa
Vick
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2009

06 Sep 2009, 11:03

otecko píše:Filipito... :lol: no nic... zdrzim sa ja odpovede..

preco? no daj mi chcem vidiet kde je prve slovenske ghetto, v ktorom je ten ktory pije frajer :-)
Obrázok užívateľa
Filipito
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
186
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

06 Sep 2009, 23:08

mne to tak pride ako keby si nepochopil moj prispevok... a to si mi pripadal inteligentne... ja som tam nenapisal ze kto pije je frajer, ale ze poznam ludi ktory si to myslia...
Obrázok užívateľaotecko

11 Sep 2009, 07:16

v dnesnej dobe piju uz j 12-13 rocne decka..to kde sme dospely?ale vsetko zalezi od kazdeho individualne a aj od vychovy fotrovcov.....leboak ma decko vo fotrovi vzor alkoholika tak pravdepodobne bude aj z nehoalkoholik......a hej takychg frajerov ani ja nemusim co sa tvaria jak velky pani a pritom dfrzia v ruke cuco z kauflandu :D :D akoze odveci....ked uz pan tak nech ma asponna poriadny chlast......a alkohol je da sa povedat "legalna droga" zalezi od uhla pohladu......tot vse odo mna :-?
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

11 Sep 2009, 13:21

otecko píše:zavisi to od cloveka... za to ze si raz dvakrat za tyzden vypijem s kamosmi neznamena ze cem byt cim skorej daky strasny dospelak alebo nejaky frajer...
ale zas poznam kokotkov co piju a fajcia len tak aby boli husty.. a to uz su fakt ze suckeri ktory nevedia jak ziskat nejake postavenie v crew... to mi pride od veci... alebo ze volade za panelakom traja chalani vypiju dva litre vina dpc pritom ziadnemu to nechuti ale tvaria sa ze pohoda sak pijeme sme husty...
alkohol skor beriem ako formu zabavy nez prostriedok ne nejaku sebaprezentaciu alebo co...


suhlasim stebov ale naj frajerina je najviac vipit a nebit spiti :D
Obrázok užívateľa
RESPECT
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
59
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.09.2009

15 Okt 2009, 20:09

Tak ja piju každý víkend skoro proste padne Sobota a koupíme basu a jdeme třeba grilovat nebo tak každej je v naladě a tlemímese a bavi nas to a neni nuda to je muj nazor na chlast :-)
Obrázok užívateľa
break
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.07.2009

18 Okt 2009, 13:19

Skoro každý tu píše, že pije příležitostně a taky bych to tak nejradši napsala, ale.. Není debilní v patnácti říct: "Ale tak občas si vypiju, jenom tak příležitostně" ? (Omlouvám se starším patnácti let >kteří by taky neměli chlastat< a zletilým )
Musím upozornit, že pátek nebo víkend pro mně není příležitost, a že neotočím flašku na každé oslavě :)
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

24 Okt 2009, 21:21

no u niektorych je to tak ze ked je rodic alkoholik je aj dieta ale u mna je to uplne naopak just si nedam ani kvapku citim k tomu odpor mam 17 a nikdy som nebola opita ani len v nalade prosto vidim co to robi a staci mi ale niekdy je haluz pozerat na opitych kamosov aspon sa zasmejem
Obrázok užívateľa
crash_csh
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
295
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2009

25 Okt 2009, 19:16

ja uz nepijem 1 mesiac aj 2 tyzdne hehe :)
Obrázok užívateľa
jodo08
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.10.2009
Bydlisko:
Liptovske Sliace okres Ruzomberok

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], PE3, Saboter