Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Budeme sa rozprávať... o sprejoch

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

14 Mar 2011, 20:34

V Districte má len zvyškové beltony z akcie...mal mať Goldy no dodrbal sa mu dodávatel a ani Montana White mu teraz chvilu nebudu chodiť...a v každých farby-laky máš bud beltony alebo montány takže neviem v čom je problém!
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

31 Okt 2011, 13:10

skušali ste už niekto FLAME ??? v roofe ich maju za dost v pohode ceny a nechcel by som sa ojebat ked to kupim...
Obrázok užívateľa
NEO222
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
116
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.09.2008

31 Okt 2011, 17:00

flame su vodne sračky,nekryju ,tak do squatu možeš isŤ s nimi
Obrázok užívateľa
snowboardac
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
51
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2009

31 Okt 2011, 17:23

hahaha..snowboradac...pobavil si maaa...si precital ULTRA ACRYLIC PAINT...mi to prekrylo zatial vsetko co som skusal...premna FLAME BELTON a 94ky najviaaac..
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

01 Nov 2011, 13:53

hej ten flame som kukal aj ja a dobra cena v roof tope ..zatial mam skusenosti iba z beltonom tak som zvedavy na flame idem to vyskusat..
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

22 Dec 2011, 11:42

dnes mi došli tie FLAME cany... nebol som ešte bombit s nimi ale čo som skušal doma tak velka pohodička...zatial som spokojny :-)
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

22 Dec 2011, 17:30

ak mozem poradit...nechod s tym bombit..ma to maly tlak...
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

22 Dec 2011, 18:02

dik za radu... zatial som na nich skušal len tie skinny čo som ti spominal v tvojej teme a už to ide konečne .. :) a proste sa mi to zapačilo tie trysky že konec :D a na to bombenie mam v zalohe 2x molotow burner 600ku a obyč molotow :D .. pojdem tie flame otestovat do dakeho rozjebaneho domu a uvidim..ale šak aj tak nas v meste možeš kludne jebnut throw na policajnu stanicu tí kokoti si to ani nevšimnu šak oni spia dnu alebo sa zavezu niekde do lesa a tam spia v aute :D chapeš malomesto proste tu v noci nestretneš pol hodinu ani nohu..
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

23 Dec 2011, 12:39

jj poznam take mesto, ani vela oci velkeho brata neni, len tich sprostich poctivich obcanov co si robia zarezi na telefon ked niekoho nahlasia...
Obrázok užívateľaCOREsix

26 Dec 2011, 15:05

hej bol som znovu skušat tagy a podobne pičoviny s tymi flame-ami .. len ma jebe jedna vec a niesom si isty čim to je že mi robi take kokotiny na pisme .. je to tym že proste som zajebal moc vela farby pod to aj ked nestekala ale bolo jej tam dost a ked som na to dal o chvilu čiernu tak sa to tak zlialo do kopy ??? alebo to može byt povrchom alebo niečim inym ???

Obrázok
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

26 Dec 2011, 15:37

povrch + vela farby podla mna.. keby som to videl cele ako povrch tak ti poviem..
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

26 Dec 2011, 16:04

dik za rady...ono to proste najprv bolo v pohode ale po dakych 2 minutkach sa to spravilo ... ale šak ak to je fakt tym povrchom tak je to v pohode....v tom dome som skušal aj na stenu ale neskušal som prekryvat dve farby..tak pojdem vyskušat zajtra že čo to povie :D .. a ta doska je taka hladka proste ako na nabytku doma alebo čo....
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

26 Dec 2011, 22:20

a este tak jak pise minus..FLAME musis poriadne pretrepat
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

27 Dec 2011, 12:11

njn prvy krat som ho pretrepal len tak aby bolo..na molotowe som tiež pretrepal iba tak kusok a išlo v pohode... a na flame idem strieknut a som zostal zle že to čo je proste mi začala pena tiect z trysky a take niečo ako lepidlo proste husta pena farebna :D .. až potom sa to rozbehlo :D
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

27 Dec 2011, 12:29

Ked ti ide pena tak striekaj a trep zároveň...dosť často sa mi to stávalo na Mtn Black
Obrázok užívateľa
Fagan_Nr
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
327
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2010
Bydlisko:
Nitrianska stoka

27 Dec 2011, 12:47

bolo odhalene tajomstvo flameov. picovina lacna. mal som raz a uz vobec nechcem. mimo ineho neznasam lesklu farbu. ale podstatne ma sere, ze to "zrazanie" farby mi dost vyrazne komplikovalo tienovanie. farba prijebane smrdi, a co can to ina konzistencia, na jednom som upchaval trysky rad radom, ci skinny ci fatky vsetko doradu(ano hrkal som to jak kar, nemalujem den ani tyzden) na inom som mal pocit ze striekam vodu, potekalo a nekrilo. no a ta "zubna pasta" to je minimum, robia to aj ironlaky aj montana black, nic nebezpecne iba sa to musi odstriekat, ak nejdete prvy krat na stenu tak si urcite spravite skusobny strek mimo stenu s kazdou vymenenou tryskou... zlate mtn94 este ma nesklamali, no a clashe len tie su leskle :/
Obrázok užívateľaCOREsix

27 Dec 2011, 16:43

mna tie flamy zlakali hlavne kvoli cene,,,a s inymi velmi skusenosti nemam....zatial som mal od beltonu-molotow,burner a cover all..a ktomu beltony nejsu zrovna najlacnejšie a ja sa zatial na stenach len učim a kedže u nas v meste už nemaluje nik lebo sa odjebali na vyšky,zahraničie atd takže mi nema ani kto poradit .. čiže sa učim na vlastnych chybach a to dost dava zabrat mojej malej penaženke :D .....
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

10 Jan 2012, 17:29

čo vravite na ironlak ?? je podla vas lepši jak FLAME ??
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

10 Jan 2012, 18:00

flame aspon nieco krije... inak ta ista pena nazaciatku a mam taky dojem ze aj smrdia, zakladne trysky napicu, ten ruzovy NY fat neznasam, trha stopu. ale tak odskusaj ak ako sa hovori si tak bohaty aby si si mohol dovolit lacne veci :D
Obrázok užívateľaCOREsix

11 Jan 2012, 16:47

mal som ironlaky..davam im maximalne 2/10..aj to jeden bod z toho za vonu :)))))

nemal som este tie nove ironlaky..chcem oskusat...ale tie stare mi isiel odpadnut prst :D
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer