Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



H16 a Kontrafakt

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

18 Jún 2010, 12:32

akože prepáč :D pre takých jak ty treba pisať 5x že ? :D ty sa HANBI, že neviš pisat ty hamba.. .:Dv vieš ale ja ti to rád poviem zas :D aj tak sa nudim :lol: , vieš je tu jeden faktor, čo sa volá vývoj... :D a po čase sa niektorí raperi odpoja zo svojej povodnej formácie, pretože si vyberú solovu cestu. je to pre nich lepšie pretože tam je iba ich názor, (ak si nepozyvaju hosti)a do treku im nekecajú ďalši kolegovia... proste niekedy je lepšie povedať si svoje sám, pretože nikto to nepovie tak ako ty a tak ako to ty cítiš. osobne si myslím že bozk na rozlúčku bol rozlúčkový album formácie kontrafakt. teraz tu je už len rytmus a ego na rovinu povedané... samozrejme že ešte budú mať spolu treky aj koncerty aj všetko ćo k tomu patri... ak si ma nazval 10ročnym tak 2 veci.
nemáš dovod ma súdiť a kecať do mňa lebo ma nepoznáš
nauč sa čitat aby som ti veci nemusel pisať 5x "rytmus niekedy vydava solove albumy"...

papa :)
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

21 Jún 2010, 07:10

Podla mna Kontrafakt z H16 nemajú nič spoločné.Tak preto si myslím že nie.
Obrázok užívateľa
mardo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.05.2009

06 Aug 2010, 04:53

Ja uz ani neviem co som ti to vravel :D a je mi to jedno...Ale vravet ze Kontrafakt sa rozlucil je stale stale velmi TUPE!!!...KF skoncili zo scenou to chceli tym nazvom povedat ze uz niesi v SK Scene ze su uz davno niekde dalej!Preto Bozk Na Rozlucku!,Ego pripravuje svoje solo a potom pripravuju album tak mi tu netrep ze uz neni KF,pretoze vydavat budu stale nic sa nekonci,ale ty mas asi lepsie zdroje...
Obrázok užívateľa
mikest7
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.06.2010

09 Aug 2010, 20:47

Sory , ale ja nejsem dementni fanousek ... prvni otazka znela jestli jeste nekdy zajebaji spolu H16 a Kontrafakt ... a Kde ...

O nicem jinem sem se nebavil :-?
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

17 Jan 2011, 15:16

Tak tak treba tim detom vysvetlit ze album sa nespravi NIEKEDY len tak sam od seba.
Obrázok užívateľa
IntroSpective
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
38
Poďakovania:
1
Registrovaný:
30.11.2010

05 Feb 2011, 19:17

píčoviny? ved KF predsa uz nehrajú a h16 s kf nic nema robili spolu len fakt velmi malo
Obrázok užívateľa
feriii
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.01.2011

08 Feb 2011, 22:00

dúfam, že nikdy :)
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

11 Apr 2014, 19:47

Celá diskusija v príspevku mi príde trochu od veci ale nevadí.
Vyjadrím sa k pôvodnej otázke spolupráca Kontrafaktu a H16.

Čo sa týka koncertov tak Kontrafakt a H16 spoločné koncertujú už X rokov na všetkých veľkých akciách v československu jedna sa o desiatky koncertov.Viem o tom že Rytmus a Ego sa zúčastnili minimálne jedného krstu a to sólo albumov Spirita a Otecka,tak isto oni sá zúčastnili krstu Rytmusovho Fenoména.V 2010-2011-2012 pomerne často spoločne koncertovali hlavne zo Spiritom.Čo sa týka koncertov myslím že spolupracujú dosť intenzívne na youtube sú videa s backstage kde je KF aj H16.Však ešte nedávno si hovorili bratia nie?Ako je to medzi nimi teraz neviem,kedže Rytmus dissoval Suverená ich spriazneného človeka a Spirit si to zobral asi osobne.

Čo sa týka spoluprác tak tých fakt moc nebolo (Rytmus hosťoval na debutovom albume H16,Rytmus aj Ego hosťovali na Grimasovom albume,Rytmus 2X hosťoval ešte aj na Spiritovom Mixtape) ale to je tým že KF a hlavne Rytmus sa povýšil nad celú scénu a od roku 2007 vlastne nikoho nevolali na hosťovačky a nikomu ani nešli.Až v roku 2013 to prelomili.Mali by ešte aj na Spiritovom albume ale nedodali slohy do skladba Sen kde sa nakoniec objavil Nironick.

Po tých konfliktoch v roku 2013 neviem na koľko ešte budu spolupracovať,Spirit sa už k Rytmusovi nehlási ale Ega označil za kamoša a jedného z najlepších ľudí na scéne.Nebudem sa diviť ak si vymenia hosťovačky na albumy.

Toľko odo mňa k spolupráci KF a H16!
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

11 Apr 2014, 19:47

Celá diskusija v príspevku mi príde trochu od veci ale nevadí.
Vyjadrím sa k pôvodnej otázke spolupráca Kontrafaktu a H16.

Čo sa týka koncertov tak Kontrafakt a H16 spoločné koncertujú už X rokov na všetkých veľkých akciách v československu jedna sa o desiatky koncertov.Viem o tom že Rytmus a Ego sa zúčastnili minimálne jedného krstu a to sólo albumov Spirita a Otecka,tak isto oni sá zúčastnili krstu Rytmusovho Fenoména.V 2010-2011-2012 pomerne často spoločne koncertovali hlavne zo Spiritom.Čo sa týka koncertov myslím že spolupracujú dosť intenzívne na youtube sú videa s backstage kde je KF aj H16.Však ešte nedávno si hovorili bratia nie?Ako je to medzi nimi teraz neviem,kedže Rytmus dissoval Suverená ich spriazneného človeka a Spirit si to zobral asi osobne.

Čo sa týka spoluprác tak tých fakt moc nebolo (Rytmus hosťoval na debutovom albume H16,Rytmus aj Ego hosťovali na Grimasovom albume,Rytmus 2X hosťoval ešte aj na Spiritovom Mixtape) ale to je tým že KF a hlavne Rytmus sa povýšil nad celú scénu a od roku 2007 vlastne nikoho nevolali na hosťovačky a nikomu ani nešli.Až v roku 2013 to prelomili.Mali by ešte aj na Spiritovom albume ale nedodali slohy do skladba Sen kde sa nakoniec objavil Nironick.

Po tých konfliktoch v roku 2013 neviem na koľko ešte budu spolupracovať,Spirit sa už k Rytmusovi nehlási ale Ega označil za kamoša a jedného z najlepších ľudí na scéne.Nebudem sa diviť ak si vymenia hosťovačky na albumy.

Toľko odo mňa k spolupráci KF a H16!
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]