Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Kontrafakt

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

30 Aug 2013, 23:05

Verím že album bude bomba a dovolím si povedať že po vydaní tohto albumu nastane zasa ten veľký booom, nie tak veľký ale bude to husté. Na koncerte Rytmus povedal o Stokujeme vonku že bola to len taká ochutnávka. Pevne verím že KF nebude autotune ladení, strašne sa teším na tento album.
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

20 Sep 2013, 20:26

rytmus vravel v jednom rozhovore ze dj premier bude na novom albume
Obrázok užívateľa
adam777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008

20 Sep 2013, 20:36

Tak raz mu už spravil beat Premo. Rytmus preto spravil ten diss na diskofilov, aby mohol zaplatiť Premovi za beat :DD
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

20 Sep 2013, 20:46

Separ v statuse jednom vraví že to čo povedal Moloch vo videu povedal aj Separ do očí Rytmusovi.
Ja som napísal na FB stránku "Separ" s otázkou ako na to Rytmus zareagoval.
Separ odpísal : 6e vie že to neni super a že si uvedomil že to nebol on ale boli za to keše, to čo postavil /houserap" teraz zničí .. dúfam že to myslel Rytmo vážne. KF Navždy
Obrázok užívateľa
Jay-J
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
149
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.02.2013

21 Sep 2013, 11:43

Jay-J, že Rytmus a on má niečo myslieť vážne? :bangin:

- on je najväčší manipulátor :D , od neho nikdy nečakaj niečo vážne
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

18 Dec 2013, 17:30

Čo hovoríte na nový album Kontrafakt - Navždy ? Podľa mňa je výborný, hlavne Rytmus :-) Aj čo sa týka hostí- Separ a Ektor :-) Aj keď som čakal viac hostí.
Naposledy upravil anonymous dňa 18 Dec 2013, 17:35, celkovo upravené 1
Dôvod: témy zlúčené
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1679
Poďakovania:
945
Registrovaný:
27.07.2013

19 Dec 2013, 16:07

neni to striktny rapovy album ale paci sa mi, proste KF len novy sound a flow :D stale cakam na separa,slipa,luzu..
Naposledy upravil anonymous dňa 19 Dec 2013, 18:18, celkovo upravené 1
Dôvod: vyjadrujte sa iba ku KONTRAFAKTU
Obrázok užívateľa
Buckyx
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
142
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.10.2009

20 Dec 2013, 12:09

Mna to moc nebavi.. sto ludi sto chuti.. prekvapil ma rytmaus konecne maju jeho texty aspon aku taku vypovednu hodnotu za velky prepadak povazujem egove texty..
Obrázok užívateľa
Kompromis
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.11.2008

21 Dec 2013, 13:06

je v tom novom albume KF niečo nove? nič také som tam nenašiel je to klišé album .. KF sa mi páčil lebo bol iný ale mam pocit že už začali aj oni citát tie iste knihy ktoré čítajú aj ostatný MC na SVK :D ... mňa ten nás slovensky rap už akosi prestal baviť radšej si pustím ameriku Slováci aj tak len kopírujú amikov takže o nič neprídem :)
to o tých dvoch vlkoch ktorý sú ako démoni ma na albume snáď každý myslím že tým začal plexo... tie casi zimomriavok pri songoch ako "bozk na rozlucku" su nenavratne prec temy sa minuly :cry:



:-)
Obrázok užívateľa
QuickShare
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.09.2009

24 Dec 2013, 12:48

mňa KF nebaví, KF znamená slabé témy, slabé rýmy, ale majú skvelý flow a preto ich toľko ľudí počúva, z tohto albumu som si len niečo z časti vypočul a len ma to v mojom názore utvrdilo
majú už stabilnú základňu fanúšikov a preto si myslím, že sa už vôbec nesnažia :-D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

24 Dec 2013, 14:46






na tuhle bombu sem čekal,protí albumu níc nemam je v pohode,kontrafakt dal tenhle rok ladku hodne vysoko,sem rad že moje oblíbene sk skupiny vydali album (KF.H16)
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

26 Dec 2013, 22:17

Kontrafakt sa vôbec nezmenil?Kontrafakt je rovnaký ako ostatný?Chlapci neviem či ste hluchý alebo sme počúvali iné Albumy.Kontrafakt sa zmenil od základov od hudby,rýmov,textov až po flow (a ten teda radikálne) jediné čo ostalo sú témy (a povedzme si na rovinu tie nikdy neboli nijak hlboké) v podstate Egotripi,Viac či menej osobne skladby o ich živote,niečo ujebané (Srandovné alebo trápne ako komu) a ako čerešnička aj niečo hlboké (čistá duša).Že sú rovnaký ako všetci,práve naopak sú úplne iný rovnako aj ten to album ktorý po všetkých stránkach iný ako všetko čo tu do teraz bolo (až na tie témy),však mi pripadal tak trochu Sci-Fi.Čo sa techniky rýmovania týka tak v tom sa nevyznám ale foneticky to vyznelo dobre tak nemám čo riešiť.Čas ukáže ako sa tento nový album zapíše do história či ako niečo priekopnícke a revolučné alebo ako prepadák.(jedno je ale isté chalani na ňom dobre za rižujú).Medzitým si ja pomalý zvykám na nový štýl KF a čí ďalej tým viac sa mi páči.(ale klasika je klasika).
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]