Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Koho z raperov nemusite??

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

03 Mar 2009, 16:29

sikokot píše:MOJ NAZOR: Nebyt tych vsetkych ludi co ste vymenovali tak by scena na slovensku/cechac bud neexistovala a v zahranici by bola o dost chudsia nez je..myslim ze kazdeho jedneho rappera ktory sa podielal na rozvoji sceny by ste mali respektovat ci uz je to svaty peter alebo maly don karnaš...


Milý zlatý, vím(e?) , že by nebyla tam kde je, protože třeba moji "oblíbenci" sou ikony českého hiphopu. Nikdo neřekl , že je nerespektuje, jenom je neposloucháme, nepodporujem. Já myslím , že si ale uvědomujem , co udělali pro scénu .
Teď budu asi za magora,že sem nepochopila poslání tvého příspěvku , ale myslím , že tady nejde o ten respekt, ta otázka byla položená jinak
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

03 Mar 2009, 20:46

okrem sk a cz nikoho nemusim
Obrázok užívateľa
pirates
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
78
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.11.2008

03 Mar 2009, 21:50

Otecko, Supa, Delik, Miki Mora, kaidzas, Modre hory, ... a o takom ze Modra ziara a spol uz ani nehovorim
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

03 Mar 2009, 22:31

Nechapem jak nekdo moze pocuvat 50 centa , G-unit a podobne americke chujoviny ked rozumi v tom texte 3 Slova :D aj kebi nekdo vede velmy po anglicky aj tak je polka textu americky Slang taze :gangsta: ...A ked sa stane ze pocuvamm neco zahranicne tak len kvoly podmazu...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A zo slovenskych nemusim Moju Rec...
Obrázok užívateľa
VilSon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
318
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.02.2009

04 Mar 2009, 08:32

MOJ NAZOR: Nebyt tych vsetkych ludi co ste vymenovali tak by scena na slovensku/cechac bud neexistovala a v zahranici by bola o dost chudsia nez je..myslim ze kazdeho jedneho rappera ktory sa podielal na rozvoji sceny by ste mali respektovat ci uz je to svaty peter alebo maly don karnaš...


akoze to ze niekoho nepocuvam alebo sa mi nepaci jeho tvorba tak ho nerespektujem :!: :!:
kazdy vie co pre vyvoj hip-hopu urobili..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

04 Mar 2009, 09:37

Jednoznačne RYTMUSA je pravda že spravil najviac pre našu hip-hop scenu počúvam ho ale nemám ho rad asko človeka za to že v poslednom klipe už neviem akom si nechal čistit topánky od bieleho chlapca a dal najavo že je niečo viac ako my a nik si to s vás neuvedomuje a podporujete ho...
Obrázok užívateľa
iPitbull
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.03.2009
Bydlisko:
Ružomberok

04 Mar 2009, 16:13

Outlaw píše:Nechapem jak nekdo moze pocuvat 50 centa , G-unit a podobne americke chujoviny ked rozumi v tom texte 3 Slova :D aj kebi nekdo vede velmy po anglicky aj tak je polka textu americky Slang taze :gangsta: ...A ked sa stane ze pocuvamm neco zahranicne tak len kvoly podmazu...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A zo slovenskych nemusim Moju Rec...


sory ze sa do teba stale obuvam ale ako vies ze maju na picu hudbu(nehovorim ze nemaju) ked nerozumies asi ani slovo po anglicky hmm???heh a ukaz mi nejaky americky text kde je polka textu slang :D
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

04 Mar 2009, 16:50

50cent :bad: :box:
Obrázok užívateľa
Sk8_KitTy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
29
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008

04 Mar 2009, 18:39

Jednoznačne RYTMUSA je pravda že spravil najviac pre našu hip-hop scenu počúvam ho ale nemám ho rad asko človeka za to že v poslednom klipe už neviem akom si nechal čistit topánky od bieleho chlapca a dal najavo že je niečo viac ako my a nik si to s vás neuvedomuje a podporujete ho...



akoze toto som uz niekde pocul..kamo vidis jednu vec domyslis si k tomu nejaku kktinu a potom to vsade pises akoze "respekt"..uplne presne to chcel ukazat..si asi mimo troska..ale nejdem ti to vyhovarat..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

05 Mar 2009, 11:07

boha čo si ja domýšlam my povec? nieje to tak? ja píšem rešpekt lebo to k tomu patry a nie že som niečo vaci ako vy ostatný!!
určite by som sa ako on nepovyšoval.....pretože viem že by ma ostatny sundali....lenže u neho to nik nechape a cigan sa nam smeje do oči..!
Obrázok užívateľa
iPitbull
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.03.2009
Bydlisko:
Ružomberok

05 Mar 2009, 12:29

za to ze ty chlape zijes vo svojej fantas magorii tak si kazdy nemusi vsimat vsetky hluposti..mi povec ktory raper sa nevyvisuje nad nas ostatnych..maximalne tak MR..ale inak si len treba vypocut zopar textov..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

05 Mar 2009, 12:45

No tak tto už možem fakt jebat podla teba je hlupost ked cigan rasisticki poukaže že je niečo viac ako my bieli? a počul som X textov a viem že nik sa tak nepovyšoval...ale dobre nechapete to ja mam svoj nazor a ty svoj ak ma so mnou niekto nejaky problme nech my to povie do oči a nie spoza 100km pc...
Obrázok užívateľa
iPitbull
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.03.2009
Bydlisko:
Ružomberok

05 Mar 2009, 14:43

..aha..ale inak uvedomujes si ze robis viac menej to iste tym ze nadradujes hip-hop nad ostatnymi stylmi..nic v zlom ale trocha si to urovnaj..


a este jedna vec problemi tu nemam s nikym a ani nebudem mat pretoze RESPEKTUJEM nazory inych..
Obrázok užívateľa
ero2907
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
60
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.02.2009
Bydlisko:
...hOmElEsS..

05 Mar 2009, 18:45

iPitbull píše:Jednoznačne RYTMUSA je pravda že spravil najviac pre našu hip-hop scenu počúvam ho ale nemám ho rad asko človeka za to že v poslednom klipe už neviem akom si nechal čistit topánky od bieleho chlapca a dal najavo že je niečo viac ako my a nik si to s vás neuvedomuje a podporujete ho...

ach ty exot...keby si si trochu overoval veci skor nez napises...rytmus je iba polovicny cigan a z polovici beloch...takze za tym nehladaj rasisticky podtext....teraz k teme....nemam rad tych stokarov(teraz nemyslim ex DS ani 14) ale tych ich kamaratov co si volaju na albumy....flow na prd...text tiez...0bodov
Obrázok užívateľa
Fruicik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
320
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2008
Bydlisko:
Trencin dolinecka

05 Mar 2009, 20:45

Rytmus chcel asi tym klipom dokazat to co dokazal...
Obrázok užívateľa
Slaninka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2009

07 Mar 2009, 22:23

nemas rad rytmusa ako cloveka a pocuvas ho?hudba je predsa taka, aky je autor nie? a rytmus patri medzi eurospke spicky.
ja osobne nemusim vsetkych *stokarov* a som zarity hater SouljaBoya :agrs:
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

07 Mar 2009, 22:28

50 cent??? ...mas pravdu je to vo vacsine pripadoch tak ale niekedy sa interpret jednoducho pretvaruje
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

07 Mar 2009, 22:35

to je pravda,ale je to citit.ross sa pretvaruje a preto ma slabe lyrics-pretoze nema co povedat.jay-z zazil ulicu a moze preto o nej rapovat.kanyemu sa posral zivot a nahral melancholicky album.pokial sa niekto v rape pretvaruje,vyjde to najavo.a k tomu 50mu.bublina curtisa splasla ako svaly pol roka po steroidoch :D
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

07 Mar 2009, 22:40

Jaa nemusim ceskych ty su uplne na ****
Obrázok užívateľa
Handballko
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
52
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.03.2009

07 Mar 2009, 22:42

..no hej a ku tomu kanyemu ...nie kazdy pochopi ze ten auto tune posluzil ako medium jeho myslienok..a preto to tvrdacki hopaci hejtuju...a co sa tyka ross---yup mas pravdu...picuje do police a pritom sam bol v minulosti bachar...:D ...

edit:D a este co sa tyka toho co si pisal ze nema rad rytmusa a pocuva ho...ja si tiez obcas pustim speedin alebo GRODT a pritom nemusim ani jedneho ani druheho
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]