Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



LETO 2012

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

25 Jún 2012, 16:23

preco vsetci vidite nedostatky tam, kde sa ani najst nedaju ? v teme ... kazdy ma vlastny styl, to neni chyba, :)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

25 Jún 2012, 19:55

Ono podľa mňa je dnes aj dosť ťažké nájsť, alebo vymyslieť nejakú originálnu tému, ktorá tu ešte nebola.. obzvlášť pre nováčika..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

25 Jún 2012, 20:48

Ja si myslím,že aj téma vie byť nedostatok.Keď proste píšeš na nejakú tému,ktorá je 100 krát rozoberaná dopodrobna a ešte keď je to takáto plytká téma ako leto,tak to chyba môže byť.Áno môžeš ju spracovať zaujímavo,ale môže byť potom aj dosť možné že nikoho to už vlastne ani nezaujíma...Kvôli téme.Samozrejme téma nepredurčuje kvalitu textu,ale môže to tak byť keď si ju vyberieš zle.

A už keď sa tu vyjadrujem tak sa vyjadrím aj k textu.Pre mňa je to tiež slabší priemer a tá téma sa mi vôbec,ale vôbec nepozdáva.Ale ako hovoríš,si nováčik,každý nejak začal,takže držím palce do budúcna...
Obrázok užívateľa
-=Dex=-
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
154
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2012
Bydlisko:
Senec

25 Jún 2012, 20:57

tak určite ako ostatní napísali treba sa zlepšovať v rýmoch, slovnú zásobu máš podla mňa v poho,, len ten text sa mi nepáčil ale tak keď ešte len začinaš :) takže trenuj a pracuj na všetkom čo tu bolo povedané :P
Obrázok užívateľa
Looney
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
449
Poďakovania:
2
Registrovaný:
16.04.2012

26 Jún 2012, 11:11

Chalani nechapem ako mu mozte davat rady vy. Co v repe ste nic nikto nedokazali... milujem ludi co poucuju druhych a pritom su stale uplne nic ... kazdy kto sa tu vyjadril ste nuly .. nikto vas nepozna a ani nikdy nebude... kazdy normal raper si tieto veci ani necita... :D toto forum je pre deti .. nie pre raperov.. takze jebte na tie trapne reci .... :D :D :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

FAKT MOC LOL :..... ten text je na urovni hlavne 14 rocneho dietata... rap je o zivote.. clovek co ma 13 rokov nikomu vela neda... takze jebal to pes ... uplne ... a text sa ma dotykat autora... stavim sa ze chlapec je z dediny a more ani raz este nevidel... dalsia vec je ze ber baby a love a pod von.. kamos kolko mas rokov ? kolko mas love na ucte ?? a kolko x si jebal ?? :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A dalsi dotaz ked uz ste vsetci borci a max raperi.. Kazdy text je trapas ked si to cita niekto len tak.. precitaj si texty danove(cisty) alebo patrikove, AKA Mrtva guma chodniku, tak pochopite ze ked neviete kto to pisal , a nepocujete flow , hlas a styl prejavu, tak aj rytmusove texty su trapne... ide o prejav.. chalan tam rymi nepotrebuje vobec... ide o prejav.. ide o nacasovanie , frazovanie a t d .. takze kazdy o tom viete kok -- kazdy kto ste tu pisali , nech si upravy rymi.. no a teraz nakladajte hermeliny...
Obrázok užívateľa
gregcmpe02
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2009

26 Jún 2012, 11:21

ked sa nechce vyjadrit ku textu ale chcete po sebe jebat tak si piste spravy. .
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

26 Jún 2012, 13:31

gregcmpe02 píše:Chalani nechapem ako mu mozte davat rady vy. Co v repe ste nic nikto nedokazali... milujem ludi co poucuju druhych a pritom su stale uplne nic ... kazdy kto sa tu vyjadril ste nuly .. nikto vas nepozna a ani nikdy nebude... kazdy normal raper si tieto veci ani necita... :D toto forum je pre deti .. nie pre raperov.. takze jebte na tie trapne reci .... :D :D :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

FAKT MOC LOL :..... ten text je na urovni hlavne 14 rocneho dietata... rap je o zivote.. clovek co ma 13 rokov nikomu vela neda... takze jebal to pes ... uplne ... a text sa ma dotykat autora... stavim sa ze chlapec je z dediny a more ani raz este nevidel... dalsia vec je ze ber baby a love a pod von.. kamos kolko mas rokov ? kolko mas love na ucte ?? a kolko x si jebal ?? :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A dalsi dotaz ked uz ste vsetci borci a max raperi.. Kazdy text je trapas ked si to cita niekto len tak.. precitaj si texty danove(cisty) alebo patrikove, AKA Mrtva guma chodniku, tak pochopite ze ked neviete kto to pisal , a nepocujete flow , hlas a styl prejavu, tak aj rytmusove texty su trapne... ide o prejav.. chalan tam rymi nepotrebuje vobec... ide o prejav.. ide o nacasovanie , frazovanie a t d .. takze kazdy o tom viete kok -- kazdy kto ste tu pisali , nech si upravy rymi.. no a teraz nakladajte hermeliny...


Hm?...Čo si chcel týmito slovami dokázať??....Lebo to nemalo ani hlavu, ani pätu....Choď sa radšej hrať do piesku, tam ti asi bude najlepšie....Nikoho stade nepoznáš a takisto ani ja nepoznám teba, ale TY na Nás otváraš svoje smradľavé pysky....Och, to je sila
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

26 Jún 2012, 13:58

gregcmpe02 píše:Chalani nechapem ako mu mozte davat rady vy. Co v repe ste nic nikto nedokazali... milujem ludi co poucuju druhych a pritom su stale uplne nic ... kazdy kto sa tu vyjadril ste nuly .. nikto vas nepozna a ani nikdy nebude... kazdy normal raper si tieto veci ani necita... :D toto forum je pre deti .. nie pre raperov.. takze jebte na tie trapne reci .... :D :D :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

FAKT MOC LOL :..... ten text je na urovni hlavne 14 rocneho dietata... rap je o zivote.. clovek co ma 13 rokov nikomu vela neda... takze jebal to pes ... uplne ... a text sa ma dotykat autora... stavim sa ze chlapec je z dediny a more ani raz este nevidel... dalsia vec je ze ber baby a love a pod von.. kamos kolko mas rokov ? kolko mas love na ucte ?? a kolko x si jebal ?? :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

A dalsi dotaz ked uz ste vsetci borci a max raperi.. Kazdy text je trapas ked si to cita niekto len tak.. precitaj si texty danove(cisty) alebo patrikove, AKA Mrtva guma chodniku, tak pochopite ze ked neviete kto to pisal , a nepocujete flow , hlas a styl prejavu, tak aj rytmusove texty su trapne... ide o prejav.. chalan tam rymi nepotrebuje vobec... ide o prejav.. ide o nacasovanie , frazovanie a t d .. takze kazdy o tom viete kok -- kazdy kto ste tu pisali , nech si upravy rymi.. no a teraz nakladajte hermeliny...


toto forum teplosko je pre deti a si tu registrovany :) ty si dobre seres do huby a ty si asi znamy raper .. ked tiez hodnotis text a tvoja kritika je o hovne :) toto co nam tu hadzes do tvare :D to iste robis ty ty opičiak :D tak sa zamkni doma a dalej der z mamky love na cigarety LEBO CHCES BYT COOL ! ;)
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

Predchádzajúci

Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], juleps, revolutzer, Seznam [Bot]