Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



leto

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

14 Dec 2008, 16:58

sme cisty blazni jebe nam to v hlavach prichadza leto a pohoda a krasna dada serus zlatko ako?a co tak sama?hodim ponej usmev ona na mna "cosa staras"
je to jasne ja si nikdy nezasuniem ale ti co ma poznaju vedia ze robim bordel vsade kam pridem robbim tornado z barmanmy vyr s flaskamy a srandy z holkamy problemy z dvochodcami sorry ze som tak trochu hulvat ale ja si chcem uzit mladost aje to tunak vek nieje podstatny a skoro ziadny problem "zeny kazdeho typu nastup kume"sme partia slnka leta je to kazdy inak niekto zlene a dalsi biele to je sila je to krasa partia fascinacia toto je pratia hej!
je to fajn je pohoda slnko je zerave sedime jak socialne pripady za zdravotko na trave pijeme vsedko co nam pride podruku a preto je nam zle!poznas tie stavy ked zaludok dlvit chce!
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

31 Júl 2009, 22:50

trps
Obrázok užívateľa
Creew_boy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
339
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

31 Júl 2009, 23:42

hm,..to dam lepsie ako free : je zase leto ,..a preto,..treba ist von,..opustit izbu aj dom,..treba si uzivat,...slnko,ludia ,party, secko co ide schlastat,..treba zit naplno,..nebyt zdechnuty jako hovno,..problemy hybu tymto svetom,..su dalsie prazdniny je dalsie leto,..tak nemaj starosti,..zi zivot az do kuska kosti,..je leto slanko zape pece,..a ja sa idem opalovat na luku, dufam ze nedostanem klieste :D:D,..dnes je leto no tak vecte,..ze sa ide zivot uzivat,..spanok,smutok, nechame v alkohole rozplivat,.. :D:D a tak :D:D
Obrázok užívateľa
JoskinYeah
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.02.2009

05 Aug 2009, 13:16

mno ...
Obrázok užívateľa
Creew_boy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
339
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2009

06 Aug 2009, 02:47

toto my moc na anty nesedi? what is natty?
Obrázok užívateľa
VeilSide
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
49
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.04.2009

15 Aug 2009, 10:30

dpč to je co
Obrázok užívateľa
Stress211
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
541
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.07.2009
Bydlisko:
Dubové city =D


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], dj-666, Google [Bot], petrik pedro, Seznam [Bot]