Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



LETO 2012

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

22 Jún 2012, 10:33

neni to celé, robil som to na jeden beat, takže ak vám nepasuje dlžka vety tak to preži.. .

Konečne nastalo to krásne slnečné obdobie
Kde každý behá holý, vyhodí všetky svoje svetre
Nekuká do bedne, kuká na more
Na jazero, proste všade kde je dobré
Je tu leto, preto treba vypadnúť konečne von
Zobrať prachy, baby, opustiť dom
Treba si to užiť, hudba, ľudia, party, slnko
Všetko čo vie chľastať, ide žiť na plno

Leto zažiješ v roku iba raz
Zahoďme starosti, zahoďme mráz
Na ďalší rok zopakovať ešte raz
Užívať leto zimy sa striasť
Slnko nás hreje, slnko je pán
Svoje biele telo opáliť mu dám
V jari zrobiť na leto plán
Pridať sa k ľudom, nebaviť sa sám

[b]Refrén: 2×
Leto je droga, leto je v roku iba raz
Užiť si leto, zahodiť za hlavu mráz
Mame radi leto, leto ma rado nás
Každý rok zas, zas, zas
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

22 Jún 2012, 11:43

nerýmuje sa mi obdobie
svetre...
slnko
plno....
mal by si poupravovať dosť vecí a použiť lepší význam do textov lebo je to ešte také suché ale rozhodne makaj dalej
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

22 Jún 2012, 11:48

horio povedal asi všetko ... :) hehe len ešte chcem dodať hrozdne aj ťažký text hehe :D toto keby mam ja nahrávať už len túto časť hehe :D tak by som to nahrával fakt dlho lebo je to ťažke na správne vyjadrovanie hehe :D makjaj ďalej ... :) aj ja som bol tam kde ty aj nišie hehe :D takže makaj ;)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

22 Jún 2012, 12:23

je to zatial moj prvy text. . ja to este popravujem to mas jasne len som chcel vediet nazory ludi . . . a HORIO viem ze sa to nerymuje ale ked das do toh beat tak to je take ze sa to rymuje. . :D
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

22 Jún 2012, 12:32

beat ty nespraví stoho rými .. :D nepoviem keby sa to aspoň minimálne rýmuje ale toto nie ... a ked je to tvoj prvý text tak si nechaj poradiť a potom sem pridaj až po dlhšej dobe text ... píš texty dokola dokola každý den a po pol roku sem pridaj text uvidíš tie ohlasy aká to je zmena ... zatial si len nehaj poradiť od tých čo to robia roky a roky a potom píš doma potichu v izbe a ukáž sa časom máš čo dohánať ... len tolko ale každý sme nejako začínaly ... každý sa dočká svojej malej odmeny, potom sa o ten zážitok možeš podeliť... len makaj ...
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

22 Jún 2012, 12:44

ja viem ze ziadny beat ani nic take. . .ale si vsimni niektori ktorý pisu texty skoro ziadny rym a vsetko je v pohode. .
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

22 Jún 2012, 13:17

su aj taký ktorý robia texty pár rokov a vedia dať taký rým že není uplne ostrý ale je to rým to proste musíš výslovnosťou ale toto čo si tam mal tie "rými" čo som ti tam opísal to nejde nijako do seba .. máš načom makať , nehovorím že to je príšerné ale tak musíš makať aby si niečo dosiahol inak to nejde... je veľa ľudí ktorý su ešte tam kde ty a len ako sa k tomu ty postavíš od teba závisí a proste makať makať su tu na forku aj horší od teba to je jasné ale aj tak to nieje žiadna výhra
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

22 Jún 2012, 13:39

ja viem . . . makať budem to mas jasne . .. diky za radu aj za kritiku. .. :D
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

22 Jún 2012, 13:53

po prvé si vilepši tie rýmy lebo niektore sa mi fakt nerýmuju :D
a po druhé sa mi to zda také amaterske ak je to tvoj prvý text tak to berem ale inač nie :D
Obrázok užívateľa
cicva
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
421
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.08.2011
Bydlisko:
HUMENNE

22 Jún 2012, 17:12

Tak prvý text... Vybral si si dosť inú tému, ako to robia nováčikovia na HHF... Väčšinou píšu o SEBE... Ty si si vybral tému ,,Leto,, ... Leto takisto mám veľmi rád, ale že by som mal napísať na túto tému TEXT??... Nie... nemám chuť a podľa mňa by to bolo aj nanič... Možno si text napíšem v hlave, ale iba možno :D... Čo sa týka toho celého, tak máš čas, aby si mal lepšie texty... Proste, neustálym písaním sa výsledok dostaví... čítaj knihy, aby si mal lepšiu slovnú zásobu...To je dôležité... Jeden Textár musí mať veľmi rozvinutú zásobu, aby vedel pracovať zo slovami... Inak to nepôjde... ( Môj Názor )..

Ešte by som chcel taký menší dotaz... Podľa mňa, čo napísal Horio ,,Daj sem text po pol roku,, ... to je podľa mňa ta najväčšia hlúposť... Práve preto, lebo začínaš a potrebuješ názory od iných ľudí... Ak budeš mať dajaké nové texty, kľudne ich sem pridaj a uvidíš, že takisto dostaneš odpovede... Ale je to na tebe, ako sa zariadiš.. Nemám právo ti rozkazovať... Ja som sa len VYJADRIL :P
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

23 Jún 2012, 13:00

Tokeah aj ja si myslim ze to co napisal je blbost. . mas podstate pravdu .. :D diky za rady. .
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

24 Jún 2012, 10:36

rymy som uz opravil .. text je dokonceny ale nebudem ho tu davat.. . pracujem na inom ..
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

24 Jún 2012, 15:55

na toto by som chcel pocut nahravku...
da sa niekde? alebo to este nemas nahrate??
Obrázok užívateľa
jurcit
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.04.2009

25 Jún 2012, 08:20

ako napisal MF Records, po uprave niektorych riadkoch by to bolo lepsie, lebo su tam miesta, ktore mi do hudby az tak nesedeli, musel som davat pauzu, alebo inde zasa zrychlit,,,,, slabsi priemer tento text :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

25 Jún 2012, 11:39

JURCIT nemam ziadnu nahravku .. nahravat este nechcem ked nemam dobre texty. .prve musim trenovat texty a az potom nahravat. .

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Konečne nastalo to krásne slnečné obdobie
Kde každý relaxuje, so zimou žiadne boje
Nekuká do bedne, kuká na modré more
Na jazero, bazén, proste všade kde je dobré
Je tu leto!!, preto treba vypadnúť von
Zobrať prachy, baby a opustiť dom
Treba si to užiť, hudba, ľudia, veľké dusno
Všetko čo vie chľastať, ide žiť na plno

užívaj si toto leto lebo v roku iba raz
Zahoďme svoje starosti, zahoďme mráz
Na ďalší rok si to zopakovať ešte raz
Užívať si leto,hroznej zimy sa striasť
Slnko všetkých hreje, slnko je pán
Svoje biele telo opáliť mu dám
V jari si zrobiť na leto letný plán
Pridať sa k ľudom a nebaviť sa sám

Refrén:
Vychutnávaj, relaxuj, užívaj si pohodu
Jeb na účty a hypotéku, jeb na robotu
Ži jak v sobotu, využívaj letnú slobodu
Nemyslí na to že prežívaš práve chudobu

Leto 0 12 začína, každý sa opíja
Všetci do holá, plaviek, žiadna mikina
Všetkým prepína, dobrá eufória
Bábiky poskákajú, bábiky pohonia
Šľapky, či kamarátky, plavky pod kolená
Dať ich zo zadu prehnúť ich cez polená
Kluby plné, pazuchy spotené, klíma nejde
Toto je leto 2012 tak si to užite!!

Refrén:
Vychutnávaj, relaxuj, užívaj si pohodu
Jeb na účty a hypotéku, jeb na robotu
Ži jak v sobotu, využívaj letnú slobodu
Nemyslí na to že prežívaš práve chudobu
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

25 Jún 2012, 15:04

Tokeah píše:Tak prvý text... Vybral si si dosť inú tému, ako to robia nováčikovia na HHF... Väčšinou píšu o SEBE... Ty si si vybral tému ,,Leto,, ... Leto takisto mám veľmi rád, ale že by som mal napísať na túto tému TEXT??... Nie... nemám chuť a podľa mňa by to bolo aj nanič... Možno si text napíšem v hlave, ale iba možno :D... Čo sa týka toho celého, tak máš čas, aby si mal lepšie texty... Proste, neustálym písaním sa výsledok dostaví... čítaj knihy, aby si mal lepšiu slovnú zásobu...To je dôležité... Jeden Textár musí mať veľmi rozvinutú zásobu, aby vedel pracovať zo slovami... Inak to nepôjde... ( Môj Názor )..

Ešte by som chcel taký menší dotaz... Podľa mňa, čo napísal Horio ,,Daj sem text po pol roku,, ... to je podľa mňa ta najväčšia hlúposť... Práve preto, lebo začínaš a potrebuješ názory od iných ľudí... Ak budeš mať dajaké nové texty, kľudne ich sem pridaj a uvidíš, že takisto dostaneš odpovede... Ale je to na tebe, ako sa zariadiš.. Nemám právo ti rozkazovať... Ja som sa len VYJADRIL :P


sorry ale podla mna uplne zle vyjadrenie .. temu si kazdy vybera sam, za to ho trestat nemoze nikto, a pisat mainstream je dost odvazne pre novacikov, LETO tema je tolko obohrana ze kazdy jeden na koho ukazes prstom ti na tuto temu uz text napisalo :) po druhe :D knihy citat urcite netreba :D ja som precital jednu knihu zatial za cely zivot, a myslim si ze mam celkom dobru zasobu :) takze JA SOM SA LEN VYJADRIL :D

a k textu : to prve na zakopanie, nevedel som sa v tom zorientovat a to druhe o nieco lepsie .. taky slaby priemer pre mna
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

25 Jún 2012, 15:16

UNIWERZAL moj prvy text tak sa necuduj . .ja len potrebujem pocut od kazdeho nazor. . a diky za tvoj , .:D
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

25 Jún 2012, 15:19

a cudujem sa ? :D ved ti pisem ako to je .. co mam klamat ? :D
Obrázok užívateľa
UNIWERZAL
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
576
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.01.2009
Bydlisko:
tam kde bývam

25 Jún 2012, 15:20

nie ja som rad. .lebo viem ze mam makat a zlepsovat sa. :)
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

25 Jún 2012, 16:09

UNIWERZAL.....Veľmi, ale fakt veľmi pekné ti ĎAKUJEM...že si bol taký láskavý a reagoval na môj komentár.....Čakal som to, poviem popravde....Čo sa týka toho, ja som ho vôbec neodcudzoval za to, že si vybral takúto tému....Je to jeho VEC, že čo si vyberie a ako to celé spracuje...Mojou úlohou je to ohodnotiť, jeho prácu...aby vedel, že v čom ma nedostatky....Ďalej...KNIHY...Tiež to bol len môj názor...Mne to pomohlo, tak preto som to tu napísal....To je už jeho vec, že či sa nad tým zamysli, alebo NIE...V tom mu taktiež nemôžem rozkazovať....Asi toľko fakt z mojej strany....Čo si napísal, že si prečítal jednu knihu...To je krásne, ale koľko máš TY rokov a koľko má ON rokov??...TO je podľa mňa tiež veľký rozdiel...TY už vnímaš život trochu inakšie, než -Podľa mňa- ON...Ale ja už nebudem tu vyprávať....TOĽKO...Som rád, že som ti mohol odpísať... :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

Ďalší

Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], ricklew74, Seznam [Bot]

cron