Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Majk Spirit

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

01 Apr 2014, 22:09

Trochu oneskorene ale predsa!

Aký máte názor na pôsobenie Majka Spirita v tejto Mainstreamovej TV šow a aký máte celkovo názor na to keď rapery účinkujú v takých to šow?

Za mňa osobne,mne to nevadí,rapery sa môžu prezentovať aj v inom svetle a môžu prezentovať aj tento žáner (okrem iného je to aj priadne promo) ale vidieť tam nejakého underground rapera by ma teda prekvapilo u Spirita ale ani veľmi nie.

Čo sa týka Majka Spirita tak ho hodnotím ani nemôžem keďže som nevidel ani jeden diel ale trochu my vadilo keď veľko dušne uviedol že on tam ide hľadať vyšší cieľ,príde my trochu scestné hľadať v umelej mainstreamovej šow vyšší cieľ (ako len nájsť niečo čo sa bude dať ľahko a rýchlo speňažiť) ale tak možno v to naozaj verí ale ja teda nie.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

07 Apr 2014, 18:08

Čo sa týka fanpage Hip Hop Reality ešte vždy je to len facebookový fanpage zložený hlavne s priaznivcov KF (Rytmusa),Separ,Momo a podobne.Celkové ohlasy na H16 na tom to fanpagi niesu pozitívne a podobne tam skočil aj Kali,proste je tam veľa premudrelých hajterov.Stále sa jedna len o cca 50 vyjadrení na internete od kvázi hejterov a neprajníkov H16 a Majka Spirita.Nebral by som to príliš vážne a inač môj názor je taký že Majk Spirit by už ten to rok mohol v popularite predstihnúť Rytmusa a to vďaka pôsobeniu v Hlase ČeskoSlovenska a vydaní nového albumu ktorý chystá.

Čo sa týka spolupráce z Čistychovom niežeby som si ju vyslovene želal ale nič proti nej nemám (však kto som aby som rozhodoval o tom kto s kým má spolupracovať).Inač Čistychov ma dnes názorovo ďaleko bližšie k Spiritovi ako ku klasickému uličnému rapu.
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

03 Sep 2014, 15:51

[youtube]NjIVy0OAuqQ[/youtube]
[youtube]1iFRhhsT35k[/youtube]

Nejake moje zaznamy z koncertu Spirita z Trnavy na akcii Ukončenie leta, kde Spirit vyhlasil ze toto je jeho posledny koncert pred novym albumom a ze novy album ma naplanovany na zime a ma sa udajne volat Y - ypsilon.
Obrázok užívateľa
hulo92
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
20
Poďakovania:
1
Registrovaný:
07.03.2010

21 Dec 2018, 19:59

Majk Spirit -Neni som tu nahodou a skladba 33 je brutalna majk povedal pravdu čo tu hori a nikto ju neuhasi lebo pri tej skladbe si človek otvori oči
Obrázok užívateľalorenc

Predchádzajúci

Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], lado121, warp_p