Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Majk Spirit

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

17 Nov 2011, 16:16

Kvalitny rap? mam rad ludi co ho robia alebo robili,ale to je cypress hill,chamillionare,eminem,2 pac,Nate dog,50 cent (starsi),Nas a takyto rapperi-ich texty si prekladam...ale eci typu danost nedokazem pocuvat....
A NEPOROVNAVAJTE HO S RYTMUSOM !!!
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

17 Nov 2011, 16:54

m_ato s takovím tragédem, jak si ty se tady nehodlám hádat. Tobě dočista jebe. Já jsem tady nenapsal ani slovo otom, že je Majk nejlepší rapper... A nic takového jako je tato věta "kazdy komu sa jeho pesnicky nepacia mu iba zavidi..." jsem neřekl.

Kdyby se m_ato normálně vyjadřoval, tak tady ani nevzpomonu nic o závisti. A opravdu nechápu, jak ho můžete srovnávat s Rytmusem... Je to očividně uplně jiný člověk, který uznává uplně jiné věci a jiný styl života.

Lidem začíná dočista jebat... když se někdo snaží posunout svět k lepšímu, tak ho furt bude někdo hejtovat. :-?

... :yinyang:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

17 Nov 2011, 17:10

mas uplnu pravdu :) aj tak nepochopim ako niekomu nic nedaju tie tracky co som pisal vyssie :( je to smutne,ale co uz...nic s tym nenarobime...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

17 Nov 2011, 17:13

C_zek nepisal som o tebe ale o zhodanahod on napisal: z majka spirita sa tu stava asi dalsi rytmus, kazdy komu sa jeho pesnicky nepacia mu iba zavidi...
Reagoval som na neho
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

17 Nov 2011, 17:35

tak to si potom dost nepochopil, lebo to som pisal ironicky
Obrázok užívateľa
zhodanahod
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
93
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.02.2011

17 Nov 2011, 18:43

Jen tak, řekl bych že tenhle text má dost velkou výpovědnou hodnotu...

Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

17 Nov 2011, 21:51

commando píše:.fester -strata casu ti nieco hovorit alebo vysvetlovat


Mal som na teba rozpísanú dlhú esej na mobile, ale vypadol mi net a zmizlo mi to, tak napíšem len toto. Skús čítať podrobne a potom možno ti dojde čo som myslel svojimi výrokmi. Prečo existuje taký človek ako ty ? Chcel by som ťa raz v živote stretnúť, sledovať ťa a snažiť sa pochopiť tvoje zmýšľanie.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Nov 2011, 21:58

neviem prečo sa hádate o takých pičovinách?
si počúvajte čo chcete, kupujete si čo chcete, napíšte svoj SUBJEKTÍVNY názor a môžte jebať nato si ho obhajovať pre mňa je Delik, Spirit, Otecko, Radikal na piču partia... vyznávam iný rap... a je mi je jedno či sa to niekomu páči alebo nie.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

03 Dec 2011, 23:36

jeho nový album je super :) dnes som si ho vypočul a musím povedať REŠPEKT.niečo také sme na Slovenskej scéne dlho nemali :) a pre haterov : haters gonna hate. :afro:
Obrázok užívateľa
Rayiner
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.12.2011

07 Dec 2011, 20:49

Album som vypočul viac krát a nenašiel som na ňom moc chýb takže ho hodnotím určite pozitívne... Chápem že niekomu ten album sadnúť nemusí, pretože to nieje čisto hip-hopová záležitosť resp. nemusí Spirita a pod. ale pre ľudí ktorý ten album nepochopili (tí jedinci ktorý tu vypisujú že jeho texty nenesú výpovednú hodnotu) len toľko že sa vyžaduje vek prirodzený svojmu správaniu a tiež počúvať jeho piesne srdcom a najmä hlavou a nie len ušami... :roll:
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

07 Dec 2011, 22:10

toto je napísané úplne bez chyby.
ja osobne som ten album počul už asi 5x a stále do dokážem počúvať dookola.možno to nie je čisto hip-hopová vec ale musím uznať že Spirit dokázal skombinovať aj niečo iné ako čistý hip-hop.
Obrázok užívateľa
Rayiner
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.12.2011

08 Dec 2011, 14:26

album je dosť pecka,úspešný a velmi prepracovaný... ale predsa mi nesadol :D môj názor :)
Obrázok užívateľa
Weezyfbaby
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.05.2011

10 Dec 2011, 12:51

Fakt nechapem co ludia vidia zle na Spiritovi...To ze sa im nepaci moze byt pravda ale to ze nemaju vypovednu hodnotu je totalna blbost...Vypocujte si napr. Babylon hori alebo novy clovek a ked tam nenajdete ziadnu hodnotu tak je problem inde...
A 2. blbost je ked niekto pise ze Spirita pocuvaju len male deti... a aj keby ho pocuvali,tracky typu hviezdy alebo hladam pravdu im urcite neublizia :)
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

10 Dec 2011, 19:30

Zase ty commando ? :O
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

10 Dec 2011, 20:53

fester a commando dajte si beef :lol: šak vkuse na seba iba odpisujete čo ten druhý zas píše... :roll:
Dám Vám radu, nereagujte na druhých keď napr. napíšu nejakú somarinu, pretože to vyzerá ako keď sa hádajú malé deti..... klídek.
Sorry za spam!
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

10 Dec 2011, 21:51

Prepac, ale mne to neda ked 10 ludi nieco napise a commando to napise tiez. To je vymlety mozog, ktory najskor pise a potom rozmysla, ak vobec rozmysla. Ale asi fakt uz ho necham :-) Ja len sa v tom vyzivam :-P
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

11 Dec 2011, 12:47

neviem mna tento album nejako nechytal, vsetky tracku su take rovnake, rovnake tempo, rovnaka poloha hlasu, neviem take stereotypne mi to pride, nepocul som tento album viackrat (niekedy sa mi album zapaci az po niekolkych pocutiach), mozno neskor mu este dam sancu :P :D
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

13 Dec 2011, 16:06

vôbec ma tento album nezaujal. Flow furt ten istý, je to nudné, stereotypné. A všetko čo je písané nadomnou. U mňa výpovedná hodnotá jedná veľká NULA. Majk Spirit bol ešte počuvateľný keď bol KokoŠajs či ako si vravel ....
Obrázok užívateľa
zdenko4017
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
42
Poďakovania:
14
Registrovaný:
28.07.2008

13 Dec 2011, 18:32

Rozmýšlajte nad tým čo píšete!
Flow furt ten istý, je to nudné, stereotypné.
:lol: A čo má mať pri každom songu iný alebo čo? :D Čo on si vie zmeniť hlas??? Nechápem čo dotyčný tým chcel povedať, ale mal by vždy najskôr myslieť a až potom písať. :notangel:
Obrázok užívateľa
carAnthony
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
374
Poďakovania:
6
Registrovaný:
21.06.2010
Bydlisko:
$unny CA

16 Dec 2011, 15:01

Kto tu hovorí o zmene hlasu, ale ma ho furt na tej istej úrovní. Po lopate povedané dáva furt tak isto. Neboj ty, ja viem čo myslím. To že to necheš pochopiť je druha vec :) :agree:
Obrázok užívateľa
zdenko4017
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
42
Poďakovania:
14
Registrovaný:
28.07.2008

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]