Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Majk Spirit

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

16 Nov 2011, 07:27

Mne sa z toho albumu nič nepáči .Ked čitam tie komenty Spirit najlepši a vyhrava ankety o najlepši MC . Tam hlasuju len nadržane 14 ročne deti . Jeho pesničky nemaju žiadnu vypovednu hodnotu text cely o kokote tiež suhlasim s Oteckom maju najhorši album za rok 2011 .
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

16 Nov 2011, 10:03

Spirit dal von presne co som cakal, ze sa mi bude pacit 1 az 4 veci, ktore si dam do playeru a o ostatne ani nezakopnem :) takze pomalicky odpocitavam rytmusov album :notangel: a cakam ze viac ako 4 veci sa dostanu do playeru :)
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

16 Nov 2011, 12:55

Ja som to nemyslel tak že niekoho uražam ale Spirit má najviac fanušikov vo veku 13-16
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

16 Nov 2011, 13:17

Nessbeal píše:Spirit dal von presne co som cakal, ze sa mi bude pacit 1 az 4 veci, ktore si dam do playeru a o ostatne ani nezakopnem :) takze pomalicky odpocitavam rytmusov album :notangel: a cakam ze viac ako 4 veci sa dostanu do playeru :)

No ,mna Majk prekvapil :wink: cakal som ze to bude horsie :wink:
Fenomen- som zvedavy tiez,ale Novy clovek je podla mna velmi dobry...
a bojim sa ze Fenomen nebude to co si predstavujem...lebo album Kral sa mi nepacil,len pesnicka vsetko ma svoj konec sa mi pacila
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

16 Nov 2011, 14:30

Zhulo vystihl si to přesně... A m_ato, k tobě se vyjadřovat nebudu. Podle mě si zakoplexovaný "kktko", který si osobě myslí až moc.

Pokud jsi schopný o jeho písních říct něco takovéhoto "Jeho pesničky nemaju žiadnu vypovednu hodnotu text cely o kokote" tak bych řekl že ty patříš do skupiny dětí 13-16 let. A já osobně nevěřím tomu, že má Majk nejvíc fanoušků ve věku 13-16 let. Dej mě sem nějaké statistiky, které to prokazují a potom tomu uvěřím. Ale tohle je jen další pouhopouhý flám, který vypustil z pusy nějaký nádobý --- -----.
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

16 Nov 2011, 15:24

vobec sa mi ten album nepaci, su tam asi 2-3 pesnicky, ktore sa mi podarilo vypocut si do konca...ale ani som necakal, ze by sa mi spiritov album mohol pacit
Naposledy upravil zhodanahod dňa 16 Nov 2011, 15:51, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
zhodanahod
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
93
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.02.2011

16 Nov 2011, 15:28

C_zek ale musíš uznať aj ty že Spirit je trendy hlavne u báb, čo sa nevyznajú do toho a skôr sa im páči ako muž nie ako raper. ja poznám kopec báb, ktorým keď poviem či sa im páči Dilema nevedia o koho ide.
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

16 Nov 2011, 15:34

valná většina rapperů má publikum mezi 13-20.
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

16 Nov 2011, 17:08

C_zek nič proti tebe nemám a ty mi povieš že som kokot ? Poznam plno dievčat čo počuvaju rock metal hraju na gitarach a počuvaju Spirita lebo je to moderne . Spiritove tracky su hlavne o beatoch keby nemal chytlave beaty polka ludi to nepočuva Good Vibration prečo to hraju v radiach lebo je to chytlave . Plny facebook je Spiritovych pesničiek a ked čitam tie komenty tak tam pišu povetšine deti . Ako povedal r3sp3ct keby si niekomu povedal meno Dilema šajs Najs tak nikdo nevie kdo to je ale ked povieš že to je Spirit tak šeci vedia kdo to je .
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

16 Nov 2011, 20:36

Podľa mňa je proste Spirit pretlačovaný do povedomia ľudí. Osobne si myslím, že tie texty majú zmysel, ale ten zmysel som počul už za čias Koko Šajsa, za čias Dilemu a teraz pri tom albume mam pocit deja vu. Zhrnul by som to tak, že Spirit technicky nie je zlý a nech si počúva kto chce, ale proste mňa nedokáže zaujať.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

16 Nov 2011, 22:49

Já stále nechápu, proč vidíte problém v tom že všichni ví kdo to je Majk Spirit a né třeba Koko atd., doba se posouvá dál... Podle mě ho zná dost velké množství lidí z mnoho důvodů, ale jedním z nich je asi to že má dobré texty, tak i beaty.

Další od tebe docela zvláštní věta "Spiritove tracky su hlavne o beatoch keby nemal chytlave beaty polka ludi to nepočuva "... Spirit si dokáže ten beat sehnat a dotoho udělat dobrý text, jinak by ho asi lidi neposlouchali. Já nechápu co tady planceš takové věci. Každý song más svůj beat at je sebehorší, nebo lepší. Ta hudba se skládá z beatu a textu, ten beat by neuspěl bez textu a teké text by pravděpodobně neuspěl bez beatu...

Řekni mě, proč má Spirit takovou uspěšnost? Asi proto, že dokáže prorazit a má na to talent... Polovina známích raperů má tu možnost mít ještě lepší beaty a nedokážou do nich udělat texty takové kvality a uspěšnosti, jako Spirit.

m_ato mě to tvoje vyjadřování nepřipadá jako posuzování hudby a stylu hudby, ale jako prach obyčejná závist.
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

16 Nov 2011, 23:55

mě příjde strašně overrated
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

17 Nov 2011, 00:17

Mě určitě ne, podle mě má talent... a podává hudbu velice dobře... Ale každý má jiný vkus. :yinyang:
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

17 Nov 2011, 00:25

co sa tyka veku posluchacov,ja som len rad,ze deti pocuvaju spiritove tracky ako napr. "hladam pravdu" alebo "hviezdy".
lepsie ako ten shit o sexe a mamone ci vidia vsade inde v radiach a telke.
Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

17 Nov 2011, 12:15

ak Dušove texty nemajú výpovednú hodnotu tak tí čo to tvrdia nevedia čítať medzi riadkami a hľadať pointu
Obrázok užívateľa
T-Creator
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.09.2011

17 Nov 2011, 13:38

C_zek píše:m_ato mě to tvoje vyjadřování nepřipadá jako posuzování hudby a stylu hudby, ale jako prach obyčejná závist.

z majka spirita sa tu stava asi dalsi rytmus, kazdy komu sa jeho pesnicky nepacia mu iba zavidi...
Obrázok užívateľa
zhodanahod
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
93
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.02.2011

17 Nov 2011, 15:07

zhodanahod píše:z majka spirita sa tu stava asi dalsi rytmus, kazdy komu sa jeho pesnicky nepacia mu iba zavidi...

word
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

17 Nov 2011, 15:59

Ako ho mozte porovnavat s Rytmusom??? boze moj. (Rytmusa mam rad vdaka kontrafaktu po album bozk na rozlucku a jeho solovy album bengoro) Z jeho novych trackov len vsetko ma svoj konec a fenomen ...samozrejme som zvedavy na novy album...Ale Majka Spirita tu s nim idete zrovnavat?
sa zobudte!!!M_ato ty sa len hras aby si tu bol zaujimavy,nepochopis v zivote ze hudba musi mat aj dobre beaty nie len texty...
ani sa necudujem ked pocuvas co pocuvas...
.fester -strata casu ti nieco hovorit alebo vysvetlovat
Ak by aj deti pocuvali Spirita,urcite im to neuskodi lebo to mavacsiu hodnotu ako dookola j-be,co ti j-be ...
ak vam nic nedaju songy ako - V tvojej hlave , ludom vazne j-be ,chamtivost , sucast planu , 2 tvar ,rebel ,respekt a pokora,nebud traged atd...
je chyba niekde u vas ale urcite nie u Spirita...porozmyslajte o tom...
a to asi nebude len zavist ,aj ked na nu su Slovaci experti,v tomto pripade to mozno je aj primitivnost ...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

17 Nov 2011, 16:10

ty si tak presvedceny ze spirit je najlepsi ze nikto iny nemoze mat nanho iny nazor...

ak vam nic nedaju songy ako - V tvojej hlave , ludom vazne j-be ,chamtivost , sucast planu , 2 tvar ,rebel ,respekt a pokora,nebud traged atd...je chyba niekde u vas ale urcite nie u Spirita...porozmyslajte o tom...
tie pesnicky mi nic nedali, lebo som ich ani nevedel pocuvat do konca...
Obrázok užívateľa
zhodanahod
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
93
Poďakovania:
1
Registrovaný:
04.02.2011

17 Nov 2011, 16:12

Ja to nebudem riešiť počúvajte si čo chcete ja tiež teba nechapem commando ako nemožeš mať rád ludi ktorý robia kvalitný rap. Ano zavidim mu je najkrasnejši ma plno penazi je to dalši fenomen . Jedine čo chcem tomu povedať že všetci tý ktory ho maju tak radi do 2 rokov bude polka z vás nanho nadávať lebo bude tam kde Rytmus.
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]