Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Čo vlastne počúvate?

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

17 Máj 2011, 10:59

m_ato:

Nebavia ma počuvať tie temy a najviac sa mi DNA zhnusil ked v dakej skladbe povedal " vsetci viete ze som kral nepotrebujem zlate platne" tym u mna hodne klesol..A tiez sa mi nepaci cistychov ktory ma od ne produktu nicim nezaujal, okrem skladby P.D.P kde bola hudba od g-boda naozaj super, ale tie ostatne samplovane a potom citam vsade aky je svetovy, a uplne ma unudila druha polka albumu kde boli spoluprace z kuby ci odkial, nepaci sa mi taky styl. A tiez nemusim molocha vlavo nepaci sa mi jeho styl rapu a flow.

ALE TOTO JE LEN MOJ NAZOR, NIKOMU NEODPORUJEM, NIKOMU NECHCEM TYMTO UBLIZIT..PRE MNA SU INY KRALI v RAPE A V HUDBE..
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
426
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2010
Bydlisko:
Bratislava

17 Máj 2011, 12:47

Pre jednu vetu Denu ho nemáš rád ? Viem, každý má iný vkus, ale myslím, že každý kto nemá klapky pred očami a vidí čo sa tu deje tak aspoň Revolucionár ho musí zaujať resp. aspoň track Restart...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Máj 2011, 12:49

Ja napriklad nechapem ako moze mat Gastor taky vyber producentov/raperov ale toje jeho vec )
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

17 Máj 2011, 13:01

Ja to mam fakt podle nalady

kdyz mam naladu na poradnou lyriku tak urcite - Prago Union, BPM, Philosofic, Defuckto atd....

kdyz neco tvrdsiho ale pro zabavu tak - MAAT, REST, IF, Moja Rec, DNA, Cistichov, Mamen a De.Pres

+ k tomu posloucham dost undergroundu hlavne na Cesky scene
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

17 Máj 2011, 13:22

.fester píše:Pre jednu vetu Denu ho nemáš rád ? Viem, každý má iný vkus, ale myslím, že každý kto nemá klapky pred očami a vidí čo sa tu deje tak aspoň Revolucionár ho musí zaujať resp. aspoň track Restart...


Nie že nemam rad, ale nesedi mi ten styl..Restart videl som videoklip bol pekne urobeny ale skladba ma stylovo a jak to zarepoval moc nezaujala..Text je na tom lepsie...

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

Emerešššššš píše:Ja napriklad nechapem ako moze mat Gastor taky vyber producentov/raperov ale toje jeho vec )


Kazdy sme iny, ja tiez nechapem ako sa moze niekomu lubit moja rec...Kazdy ma svoj vkus , svoje co ma rad a co nie...Comu napr. nechapes z raperov a producentov co mam rad ? skus mi to blizsie vysvetlit :wink:
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
426
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2010
Bydlisko:
Bratislava

17 Máj 2011, 15:12

pro mě Čisty letos album roku, ikdyž je jěště dost času a Suve zas mixtape tak je jasné na čem fičím :) ale teďka sem se zaposlouchal do ADiho mixtapu a je to pecka, nechápu jak může být tak neznámý, když měl supr věci už na Univerzálu :afro:
Obrázok užívateľa
Cistykox
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
1
Registrovaný:
31.12.2010

18 Máj 2011, 10:53

Gastor naco ti mam vysvetlovat ) ako som pisal kazdemu sa paci nieco ine )
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

18 Máj 2011, 18:39

jak myslis
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
426
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2010
Bydlisko:
Bratislava

18 Máj 2011, 20:17

ja pocuvam hlavne SK scenu a to napr: Dramatikz, Vendetta, Kali, Gamba,... (tychto aktualne)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

19 Máj 2011, 14:39

Ja Pocuvam LEN Americke Songy momentalne Dubstep ale z SK si raz za cas Pustim Rytmus - Technotronik Flow a Jebe.
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet

19 Máj 2011, 21:42

chlapci, neviem čo sa so mnou stalo :D ale prešiel som na Štýl Gramo Rokkaz, Snowgoons, Lord Lhus, Kruscifix, Savage Brothers, proste úplne 180 stupňov.. Doteraz som si šiel na Dramatikz, LEvo a tak .. a teraz?? pecka :)) páči sa mi to ;)
Obrázok užívateľa
PoseidoN
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
224
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.04.2009
Bydlisko:
Zahraničie

20 Máj 2011, 15:33

:joint: :joint: na majku určite všetci okolo AOTP, Kool G Rap samozrejme Wu Tang, Big Pun, Esoteric... Z Európskej scény Hemp Gru, Kool Shen, Rim k du 113, Názov Stavby, Gramo Rokkaz.
na beate Snowgoons, Dilla, Alchemist, Premier ale aj Wich ovláda sampľíky:) :joint: Prosím zbavte niekto Slovensko Dramatikzzz a Rytmusa... Som ochotný platiť v hotovosti :D :gangsta: :fuckyou:
Obrázok užívateľa
Sk4RT
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.07.2009
Bydlisko:
Dolno Kubínska Stoka

02 Okt 2011, 21:17

Pridávam aktuálne :
Dame ktorý išiel premna nenormálne hore verím mu každé slovo ked som počúval všetky jeho tracky zostrihané tak som tomu neveril aký je úprimný .
Kali to isté ako Dame .
Plexo sa mi začal páčiť teším sa na album s Mugisom a s Matesom.
Vladis a staré 2h+ .
Momo ma po 2 nových trackoch presvedčil že je stále top.
Ćisychov ,Slipo, Dena ktorých budem mať (dúfam ) vždy rád.
Bacil po tých jeho nových trackoch neviem čo si mám o nom myslieť nahrá track poézia ulice a Idú po mne s Momom a pár mesiacov s Rakbym disko kokotinu ktorú poznajú už každý ale o Bacilovy vedia kokot.
Danosť to netreba komentovať keby vydal album tak prekoná všetky albumy za posledých milion rokov .
A ktorých moc nemusím sa stále tý istý a pridal sak nim Suvereno po čase sa uvidý či aj Bacil ale jeho staré veci budem mať stále rád.
Potom slávny Dušička a.k.a Dilema a.k.a Šajs a.k.a Najs a.k.a Spirit ktorý bude zachvilu tam kde spevák Rytmus ktorý mi vrcholne leze na nervy ( myslím Spirita) ako ho každe dievčatko počúva ten jeho trapný mixtape .
Otecko a.k.a otrepané témy.
Delik ktorého nebudem mať nikdy rád a bude ho vychvalovať celá scéna síce neviem prečo ačo je nanom také dobré.
Dramtikz ktorá je celá o Radikálovy a vždy bola a bude staré tracky sú dobré ale čím to idel dalej tým viac spievaných refrenov ktoré su celé zlé.
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

03 Okt 2011, 06:16

Neni toho vela co pocuvam zo slovenskej sceny..Niekedy to bol Nazov Stavby,Cierna Era/OLA Crew a Stanica Projekt ale momentalne,uz nejake dva roky si idem Invazia/Kruscifix,Plexo,SEdlaci (Reset,Luzer,T-Peg,Krek),Majself,Osemskij a DAR..Inak ma tato scena moc nechytaa uz,skor si vypocujem nejake tie europske mastenice alebo worldwide vecicky,Empty Handed Warriors (Babylon Warchild,Lord Lhus,Cerebros,Ganjak,Mr.Morbid,Kalhas,PSL,School Of Thought a tak dalej a tak dalej) je movement co ma dost chytil za srdce alebooo veci z pod Goldminded Records (Klive Kraven,Anonamix,Absoulut Karnage,Mogly,La Dog,Dyad Souls,Keko,Symphonic,Luka,Olaf,PikK,Society Of Shadows,Wyze Mindz atd.) a pak este nejake tie francuzske vypalovacky ako Al'tarba a jeho banda Droogz brigadE alebo Planet X,pak napr. Swift Guad,ESKA Crew,Faute De Frappe,Dicidens,beatmakerske duo Grim Reaperz (DJ Crown & DJ Oxydz),Canelason atd. a v poslednom case sa mi dost pozdava tvorba rumuna Cedry2k..
Obrázok užívateľa
nedelej
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
100
Poďakovania:
7
Registrovaný:
20.06.2008

19 Dec 2011, 18:44

momentálne si idem takéto niečo:






:wink:

8-)
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
426
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.12.2010
Bydlisko:
Bratislava

20 Dec 2011, 18:34

Stoku, metal a dnb ;)
Obrázok užívateľa
syntex
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.11.2010

13 Jan 2012, 12:28

iba, iba, IBA underground inak ostatny hip-hop stoji za velikuuu Picu :D Takze SVK: staru Druhu Stranu, Molocha, 14. a USA: Steez Click, Hyphy H, Yelawolf, Daddy X, Swollen Members, MAD CHILD! (štyri ewer), Dot Dot Curve a Brokencyde starsie veci :D

asi takto Steez Click a NATE DOGG dokonalost!
Obrázok užívateľa
1adamm115
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.06.2008

13 Jan 2012, 14:33

Nessbeal píše:Najcastejsie momentalne:
-Majk Spirit - Mlady Rebel Mxtp
-Kaidžas - Klokočino
-Drvivá Menšina - Menej je niekedy viac
-Torula - Zase spatky Mxtp

uz sa to dost obmenilo :notangel:

Tinu, Patrika, Spirita


inak neviem naco semkto pise o amerike ved je to diskusia o slovenskej scene...myslim ze to nikoho nezaujima
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

15 Jan 2012, 10:45

momentalne pocuvam DMS co sa stalo (toto si pustam skoro vzdy) a este zopar trackov spoluprace Kaliho s niektorymi dalsimi. ... zislo by sa nieco nove a dobre, lebo v poslednej dobe fakt niet co pocuvat . Som zamerany viacemenej len na slovensku scenu
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

26 Apr 2012, 17:47

u mna sa to tiez zmenilo:

H1.6 (aj solo Spirita)
DNA
Seiz
Drviva mensina
obcas aj Suverena
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

PredchádzajúciĎalší

Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], krescak, revolutzer, Seznam [Bot]