Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



P*cuju vam rodicia do vasho stylu?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

04 Feb 2008, 09:35

detiska nezavidim vam.. :lol: :lol:
ja nosim siroke nohavice ci velke bag pants uz asi tak 10 rokou... na zakladnej skole som presvedcil matku aby som si mohol vybrat vzdy co chcem nosit sam a matka to podporovala... ja som mal hentaky image este v casoch ked sa to tu formovalo a rap nebol vsade...
neviem preco si myslite ze je to neviem aky originalny style ci image...
a rad by som podotkol ze ked chcem mat pudlo na kolenach tak si kup take nohavice a nie ze si spustis gate na penis a ficis si... to je uplna hlupost.. 8-)
a matka ma navvse podporuje lebo chodi do usa cas od casu a plne chape vsetkym mojim image doplnkom...
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

11 Mar 2008, 14:14

rodkaci ani nie ale v skole je to oinom . furt do mna triedna pinda ale mozem ju akurat tak ... :fuckyou:
Obrázok užívateľa
master174
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

24 Mar 2008, 18:44

jasne ty kokos p*cuju stale ze ako nosim tie rifle nech si ich dam vyssie a ze nosim satku pod siltkou a com to mam za retaze a ten dres je uleteny..... :gangsta:
aj tak mam u rici
PEACE
Obrázok užívateľa
hiphop
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
46
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008
Bydlisko:
smrad

07 Apr 2008, 23:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak ked vam uz v skole zato nieco povedia... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

v skole ma vzdy poznali ako ma poznali a preto mi tam nikto nikdy nic nepovedal a neviem ze ci radsej alebo preistotu.... :lol: :lol: :lol:

ale chcel by som podotknut ponaucenie ze ked ma niekto vyhradi nieje to len tak... :!:
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

21 Apr 2008, 11:02

Buchnem sem aj ja svoi nazor :lol: ...
Saty nosim uz asi od 14tich take vacsie ( pre info mam pomaly uz 20 :-) )si zvykli aj ked sa mi vysmievaju ze vyzeram jak dosraty ale chapu ze sa mi to tak paci tak serem na vsetko.... Mama ma akurat zvykne dojebavat ze to dokedy chcem take gate a tricka nosit? ze ci aj ako dedo haha...
a hudba?? tak to je v pohode, mama si vypocuje tiez Hip Hop ked chodil na musicboxe pritom zehlila :D :D :D ... a otec ten to ma tiez na haku, raz ked isli auto do madarska ta som nechal tam cd s vyberom HH, haha to bola pekna cesta po madarsku mi mama hovorila TEMERAF haha
Obrázok užívateľa
miskotz
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2008
Bydlisko:
GP

21 Apr 2008, 13:14

do mna rodicia v tomto vobec nepi*uju. Otec je klasa on vacsinou pocuva scorpions, queen a taketo sracky, ale ked s nim idem v aute a pustim sk hip-hop, tak to da este hlasnejsie a ficime. Nadavky mu nevadia, dokonca v poslednej dobe stale menej a menej pocuva to scorpions, queen,... a zacal viac nadavat, a minule mi vravel, ze sa mu paci eminem, shaggy,... To ked som pocul, skoro som na rit padol, ze moj otec a hip-hop :lol:
Mame to tiez nevadi, lebo byvam s nou, a kludne si vypekam v izbe KF, ale este sa mi nestalo, ze by mi povedala vypni to, lebo su tam nadavky (jedine niekedy dojde, ze by som si to mohol dat trocha tichsie, lebo sa budu susedia stazovat, ale tych mam v ...)
Obrázok užívateľaad8

21 Apr 2008, 16:53

Matelko píše:hh..mam to stastie v nestasti ze za oblecko mi cisto cvakaju fotrikovci...hh a ked som minule matke povedala ze nech mi da 3litre na bagy G-unit tak mi tak vypitchovala jako nikdy...heh..a tiez pocuvam gate vyssie, nechod jak debil...uvedom sa si predsa dievca atd atd...mam pass... nezajem v tom sa predsa citim dobre....hh :)


nieco podobne ako u kolegyne :wink: :D :lol:
Obrázok užívateľa
slivo
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
115
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2008
Bydlisko:
Village

15 Jún 2008, 13:37

prosimtě dej si aspoň ty kalhoty vejš! ty vypadáš........ :crazy: :D
Obrázok užívateľa
__Z0D.&.n__
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.06.2008
Bydlisko:
město períku-->pardubice

15 Jún 2008, 13:40

no mna nasi uz nejak neriesia... akurat v aute neznesu sk hip hop ked pustim tak v aute sa ocuva len to comu nerozumeju..
Obrázok užívateľa
Lusinka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008

15 Jún 2008, 15:21

Ale však v aute si pustíš aj Funradio , zas až také absťáky nemám , aspoň sa dozviem čo je nové a sa zasmejem :D
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

15 Jún 2008, 18:42

domna fotrovci uz nepicuju zvykli si , vedia ze to nezmenia a este mi aj cvakaju :D v skole mam respekt :agrs: tam je kazdemu jedno a ked neni tak si to nechaju pre seba :D radsej ... kazdy si tam mysli ze typek obleceny v sirokych veciach je bitkar a tak ... a ja sa na tom smejem ... aspon sa nikto nechce bit
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

15 Jún 2008, 18:45

mame to je jedno oc pocuva hiphop takze u mna v poho
Obrázok užívateľa
vlkodlak081
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.04.2008

15 Jún 2008, 20:38

nie voebc .. ako jedine co vadi je hlasitost:D .... jako uz aj v aute sem tam si donesiem nejake emdium plne hip hopu .. ahra to :D ..
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

16 Jún 2008, 12:29

no funradia mam dost z praxe... ale milujem vypeckuvanu hudbu v aute ale len taku co mam rada
Obrázok užívateľa
Lusinka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008

16 Jún 2008, 14:32

uz ani nie....si zykli...mama to uz berie pohode a oco sa musel zmierit :D
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

16 Jún 2008, 17:12

bohuzial ano .. ale uz som si zvykol a oni tiez :)
Obrázok užívateľa
marpo22
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.06.2008

16 Jún 2008, 19:59

no do mna vlemi nepi*uju .. nastastie :D
Obrázok užívateľa
rObI-nO
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
256
Poďakovania:
22
Registrovaný:
18.05.2008

19 Jún 2008, 15:34

mna obcas ujebavaju....ale ne moc...je to moja vec :)
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

26 Jún 2008, 10:19

no tak sem drbnem aj ja nieco 8-)

rap ci uz slovensky, U.S.A , polsky, cesky ci hocijaky pocuvam asi tak od 8 rokou a hoperske handri nosim od 9 rokou.. .. mam 17
foter mal zo zaciatku zaj.eby ale potom to nejak.... hm.. asi prepil a teras uz je do pohody
mamka to vzdala hned lebo nastastie som jej povedal ze budem nosit to co sa mi paci a v com sa citim fajne takze teras nikto
nep.icuje a je dobre :P :joint:
Obrázok užívateľa
Tydzey
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008
Bydlisko:
Bratislava

29 Jún 2008, 07:55

Ja newem moja matka a foter akosi ani nemaju kedy lebo ja chodim domow akorat tak spat a jest...:D :yahoo:
Obrázok užívateľa
badboy0909
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
CA

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, romant666