Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



P*cuju vam rodicia do vasho stylu?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

20 Jan 2008, 20:45

hovoria vam nieco rodicia na to, ako chodite obleceny, co si vesate na krk a pod. ? mne foter vkuse p*cuje jak mam rifle, jake tricka mam a pod., dalej hovori ze stym provokujem v skole :lol: co vam? ako na to reagujete? ja si len poviem svoj nazor a neriesim to... moj zivot moj styl...
Naposledy upravil dotn dňa 20 Jan 2008, 21:07, celkovo upravené 1
Dôvod: pozor na nadavky
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

20 Jan 2008, 21:01

daj si te rifle vyzsie :D to pocuvam neustale
Obrázok užívateľa
Libor
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
61
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

20 Jan 2008, 21:06

mna skor doj*bava mama ako oco ale tak vacsinou je to za kapucu ked nosim alebo za to ze nosim dosikma new eru :D
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

20 Jan 2008, 21:12

hh..mam to stastie v nestasti ze za oblecko mi cisto cvakaju fotrikovci...hh a ked som minule matke povedala ze nech mi da 3litre na bagy G-unit tak mi tak vypitchovala jako nikdy...heh..a tiez pocuvam gate vyssie, nechod jak debil...uvedom sa si predsa dievca atd atd...mam pass... nezajem v tom sa predsa citim dobre....hh :)
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

20 Jan 2008, 21:21

fuu tak to do mna boli asi najvacsie pi..vacky ked si fotrik pustil kontrafakt vtedy ma tak nehorazne zdrbal ze som si myslel ze ma z domu vyhodi ...no nebolo mi vsetko jedno ale tak teraz uz v poho to dajako prekusol:D
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

20 Jan 2008, 21:24

tomo píše:fuu tak to do mna boli asi najvacsie pi..vacky ked si fotrik pustil kontrafakt vtedy ma tak nehorazne zdrbal ze som si myslel ze ma z domu vyhodi ...no nebolo mi vsetko jedno ale tak teraz uz v poho to dajako prekusol:D

mojim je da sa povedat jedno, co pocuvam, ale to, jak sa obliekam, to matka uz ma v pici, ale foter, ten furt dojebuje...
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

20 Jan 2008, 21:40

no ohladne toho co si obliekam im to je celkom jedno iba dakedy mame strihne a daco povie ale tak v poho
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

21 Jan 2008, 16:16

za to co pocuvam neustale p*cuju ale ja ich stale ignorujem tak si pomaly zvykaju a ved aj na to co nosim si uz zvykli tak uz celkom v poho..
Obrázok užívateľa
Samper
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
65
Poďakovania:
6
Registrovaný:
16.01.2008

21 Jan 2008, 17:20

obliekam si čo chcem... moja vec


tomo píše:fuu tak to do mna boli asi najvacsie pi..vacky ked si fotrik pustil kontrafakt vtedy ma tak nehorazne zdrbal ze som si myslel ze ma z domu vyhodi ...no nebolo mi vsetko jedno ale tak teraz uz v poho to dajako prekusol:D


kontrafakt počúvam keď idem s mojú matkú v káre :boss: :lol:
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

21 Jan 2008, 19:44

diig to aj ja chcem taku mamu :lol:
Obrázok užívateľa
tomo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
91
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.01.2008

23 Jan 2008, 09:07

Mňa zjebávajú väčšinou za to že moje drahé G-Units bagy nosím pod kok*tom a podobne. Na XXL triká si už zvykli a inak nvm nevnímam ich :roll: . Mno ťažšie je to s hudbou .Raz som fotrovi nechtiac nechal v káre nejaé moje CD no a volume jasné že bolo na max. :wink: .. No čo bolo ked´ prišiel to nechajme radšej tak no škoda tých CD v tom kontajnery :cry:
Obrázok užívateľa
Sharpo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.01.2008

23 Jan 2008, 17:49

ha.. jednoznacne.. ale tak, co uz.. doteraz nevedeli ani jaku hudbu pocuvam, a zrazu im to vadi.. vzdy ked idem na nejaku akciu, tak sa vypytuju ze co tam bude.. hm, nerada, ale vzdy ich musim oklamat, inak by ma nepustili.. hmm.. ale hadam mi to raz odpustja.. :notangel:
Obrázok užívateľa
mimls
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2008
Bydlisko:
Nové Zámky

23 Jan 2008, 18:42

No zo zacatku mamicka :oops: potom som jej powedal swoj nazor a uz bol pokoj...hadzem na seba hadry ake chcem :notangel:
Obrázok užívateľa
ReWo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
16
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008

24 Jan 2008, 11:18

mnoooo tak akoze :D huh...k oblecku som sa uz vyjadrila...a hudba? raz mi mama vbehla do izby ked som mala totalne na plno vypeckovany KF a sak ich setci znate, pomaly co slovo to hriech ..nebola velmi nadsena...ma zbuzerovala ako nikdy..ale uz si zvykla ze take veci pocuvam..oco sa len zasmeje ten to ma na salame..a co sa akcii tyka...nasi si myslia ze chodievam na diskoteky..a uprimne povedane nebudem ich predsa vyvadzat z tohto krasneho omylu no nie? :notangel: nech si myslia... :hh: vzdy sa rano vraciam o pol osmej, kazdy tyzden v rovnakom case, nemaju ma preco upodozrievat ze chodim tam kde si oni myslia ze nie :oops:
mno a z toho vyplyva ze nosim si co chcem, spravam sa ako chcem, pocuvam co chcem..proste mam fotrovcov na haku :!:
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

24 Jan 2008, 14:31

mne mama stale hovori ze co beham ja dosrata s tymi nohavicami ze dievcata by mali chodit oblecene slusne..a debiliny a fotrovi to je jedno celkom. ale ja mam pi*i
Obrázok užívateľa
romanka
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
HaNdLoVá

24 Jan 2008, 15:05

no nasim to nevadi :D fotrovi je to jedno a mame tiez
Obrázok užívateľa
Gangsta
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
26
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.01.2008

24 Jan 2008, 16:14

omg to buď máte po 10 rokov alebo neviete spičovať rodičov :bangin: šak povedzte čo sa vám páči ....... je to predsa váš život :wink:
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

24 Jan 2008, 16:24

kegy píše:omg to buď máte po 10 rokov alebo neviete spičovať rodičov :bangin: šak povedzte čo sa vám páči ....... je to predsa váš život :wink:


no ale fotrovcom nie je jedno ked sa mi pacia gate za 4 litre. co ich mam za to spicovat ze mi ich nechcu kupit :lol:
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

24 Jan 2008, 18:54

tu nejde o peniaze ....tu ide o to či vám pičujú rodičia do vášho štýlu :roll: aj normálne gaťe sa dajú v značkových obchodoch kupiť za 4litre a tak isto sa dajú hoperské veci kúpiť lacnejšie
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

27 Jan 2008, 17:05

no zatial ne ale dufa ze ani nebudu ale ked bude tak poviem zo te je moja vec mam v pici mne sa to vidi tak sa tak budem obliekat
Obrázok užívateľa
eminemvsmumik
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
80
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.01.2008
Bydlisko:
Námestovo

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron