Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



P*cuju vam rodicia do vasho stylu?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

31 Júl 2008, 11:24

mne tiez nejak picuju ze mam nohavice na pol zrde ... a tak ja sa tom po usmejem .. a zivot ide dalej .. a ked pocuvam tak su len zhrozeny z nadavok ... a potom sa pytaju ako to mozem pocuvat a tak .... ked nevies, neries!! :P
Obrázok užívateľa
uljosix
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
31
Poďakovania:
0
Registrovaný:
04.06.2008

02 Aug 2008, 10:37

je im to jedno...pocuvam co chcem :gangsta:
Obrázok užívateľa
Bigsmokecoo
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
1
Registrovaný:
15.06.2008
Bydlisko:
Želiezovce

15 Aug 2008, 13:31

Moji rodicia si uz zvykli. Ved uz to na sebe nosim nejaky ten piatok tak uz sa naucili. Ale moja babka to nevie prekusnut :D . Vzdy ked sa len vo dverach objavim uz picuje. A k hudbe. Velmi dobre vedia, ze co to je zac, ze sa tam hresi a podobne, ale ked nahodov nieco pustim tak sa strasne nadomnou pohorsuju, ze jak to mozem pocuvat, ze sama nadavka, ze to ani hudba neni, ale uz mam pici uz som si zvykol.
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

19 Nov 2008, 16:17

mama mi iba volakedy nadava ze trička si kupujem po kolena (XXL) a na rifle zatial nehovori nic.....
A fotrik mi nadava na tricka (XXL) (G-UNIT,TIME IS MONEY) a volakedy na rifle (ECKO UNLTD.) , a na moje peknucku siltovku (ZOO YORK) ::::TAKZE TAK::::
Obrázok užívateľa
special
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
485
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.11.2008
Bydlisko:
Trnava

19 Nov 2008, 19:58

no mne vobec kedze sa z vacsiny obliekam ako normalny chalan...nee ze by hoperi boli nenormalny :hh: ....len proste nohavice nemam extra spustene a xxl veci mam iba nejake
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

19 Nov 2008, 20:43

No tak ... mamka teda spíš... jak mám roztrhané ty rifle a proč je mám XL a podobné hemzy ale tak už sem si zvykla.. =D No a do hudby.... byla celkem překvapená když viděla u jednoho cedka KF nalepku 18+ a viděla cover toho CD nalepene na dverich .. a jinak docela vi,ze mi to stejně nevymluví takže je radši potichu už =D
Naposledy upravil Neelinka dňa 21 Nov 2008, 19:21, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

20 Nov 2008, 20:12

ty si trhas rifle?
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

21 Nov 2008, 18:51

mojim rodicom je fuk co pocuvam, jak sa obliekam, a normalne cd si pustam v aute s mamou, s fotrom.. ale az sa cudujem kolko ludi tu pocuva KF.. a nosi veci G-Unit.. na zaplakanie.. co uz
Obrázok užívateľa
Devonne
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.10.2008
Bydlisko:
Poprad

21 Nov 2008, 19:18

Dicobrazz píše:ty si trhas rifle?

No maximálně když hodím držkopád =D Ne ale tak když to tahám po zemi..tak je jich za chvilku půlka pryč =D
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

22 Nov 2008, 07:47

to poznam :D... skus moju radu:: ked mas boty,tak si daj do nich zadnu cast rifli, jak uz ti koncia (dnu do boty) a tak chod...potom ich mas ten koniec rifli v bote a nezodieras ich
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

22 Nov 2008, 13:00

teďka už to mají všechny víceméně za sebou v této stánce až budu mít další tak si na tebe vzpomenu a udělám to páč mám i světlé boty a sou od toho celé zasviněné =D
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj

24 Nov 2008, 08:48

Rodiče hmmm když slyší ty texty,vulgarismus tak většinou vyslechnu menší přednášku ,ale začínají si zvykat.
Každopádně idem si svoje a můj styl nikdo neovlivní :P
Obrázok užívateľa
Frisian
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
109
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.11.2008
Bydlisko:
Mikulov ( 201 )

27 Nov 2008, 20:55

p1cuju v jednom kuse... daj si tie gate visie, daj si to tichsie, ved tam len nadavaju.... SKOCTE MI NA K0K0T
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

28 Nov 2008, 10:39

Tak to já to mam nejvíc napohodu jak vydim. :afro: Rodiče na mě nemaj kecy ůbec a ještě mi ty hadry kupujou, a co poslouchám za muziku je jim nejvíc jedno. Ale co by si z toho táta dělal hlavně, že neposlouchám metal a Ewu Farnou. :gangsta:
Ale k tomu abych měl vše v XXL sem ještě nedospěl a ani mě to neláká. Protože to má dneska kdokoliv a hlavně ty 12 letí. :agrs:
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague

30 Nov 2008, 17:00

ja to mam v klidu doma..tatka(fidel castro) taky sem mu nekdy pucoval new eru :lol: a mati mam v píp! at mele co chce..jenom se na me divala jako na dementa a ted me v tom aji podporuje a doma posloucham vsechno na plny koule,at mi reknou co chcou :joint: :D

mas to takovy,jaky si to udelas :gangsta: :rockon:
Obrázok užívateľa
Ste0P
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
79
Poďakovania:
1
Registrovaný:
21.11.2008
Bydlisko:
Smoke Street 535

02 Jan 2009, 14:46

co pocuvam to im je jedno bo vecsinou pocuvam ameriku tak tomu ani nerozumeju :lol: ked som z fotrom v aute tak ameriku pocuva aj on a ako sa obliekam to im vbc nevadi len im trochu vadi ked mi to oblecenie musia platit:D ale zvykli si....
Obrázok užívateľa
Nightmare4
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
12.11.2008

02 Jan 2009, 23:22

ja pocuvam pred fotrom a pred mati aj cz/sk :lol: ja nepichujem fotrovi do toho co pocuva on nepichuje mne a tak isto aj v aute si zvykol ked ide so mnou pocuva to co ja chcem a co si ja pustim a oblecenie tak isto v pohode ani mi vobec nepichovali lebo vedia ze to aj tak vyznam nema :-)
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

10 Jan 2009, 21:03

tha mne do toho co nosim nic ale ze co pocuvam..
Obrázok užívateľa
danco_eged
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.12.2008

16 Jan 2009, 13:28

mne raz foter pi*uval ze co pocuvam ked si pozical mp3 do roboty som tam mal tusim KF vtedy som mal new bengoro a dufam ze ho nepocuval 8 hod. :hh: .....teraz sa ma sem tam opyta ci pocuvam pesničky aj z nadávkami ale sak co mam v pic* :fuckyou: a mati ona stale hovori ze nech to stisim ze budem hluchy
a oblecenie nenosim moc siroke ale celkom drahe ale to si uz tusim zvykli :lol:
Obrázok užívateľa
pixel012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.09.2008
Bydlisko:
Trnava 4ewer

02 Feb 2009, 22:54

heh....ja mam dobre...lebo ja vlasne na tom zarabam...mam e-shop a tak dalej...a na tom zarabam...takze stary si na mna neotvaraju usta...lebo vlasne kebyze na tom nerobim... tak mi musia kupovat vsetko oni :) a co sa tiky ako chodim obleceny....tak prezentujem shop :) a v skole....mame uniformu...takze tam nemôzem....aj ked aj tam obcas nasim baggy :)
Obrázok užívateľa
CLOTHES FOR U
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
45
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.01.2009
Bydlisko:
TXSTORE- HIP-HOP SHOP

PredchádzajúciĎalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], jerrytko82, pajoslos, Tominator

cron