Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pio Squad - Povídali že mu hráli

Texty českých interpretov

16 Júl 2014, 13:00

Hele nevim kde jsi to mohl slyšet nevim co je na tom pravdy kdes to vytáhl z jaký kapsy kdes to kurva vyhrabal. Jedna, druhá, třetí čtvrtá píčovina, jedna jako druhá díky že si mě na zádech podrbal. Jedna bába povídala že mám kokot chlupatý a druhá bába zase že mi kokot nestojí běhám v noci po náměstí jenom v noční košili a ráno v 8 chodim strašit malý holky do školy. Sedíme s chlapama v noci hezky u piva, jeden chybí druhej taky to se dobře povídá to se dobře pomlouvá že Káča má novýho kluka mám ho tady na fotce nahýho tak to uka, uka. Petr mi říkal a to už není vůbec sranda, že mu máma říkala to co jí říkal včera Standa. Mám tady informaci kterou vůbec nikdo neví fuj! Rozmazaný hovno smrdí vždycky nejvíc! Yeeeah!

Povídali že mu hráli kecy, drby, pomluvy
Povídali že mu hráli strč si kokot do huby
Povídali že mu hráli kecy, píčoviny
Povídali že mu hráli hovno ti visí od huby
Povídali že mu hráli kecy, klepy, pomluvy
Povídali že mu hráli kup si ranní noviny
Povídali že mu hráli máš na nose nudliká
Povídali že mu hráli nech si ty svý kraviny
Povídali že mu hráli Láďa trhá maliny
Povídali že mu hráli Je-je-je-je-je-jeeeee


A jedna baba povídala, druhý babě namlouvala, že je moje stará že jí denně pižlám, do huby strkám svůj borový klacík a že dubový mužík je můj nejlepší kamarád. Taky jsem slyšel jak jsem hrozně bohatý, že mám nový kalhoty a značkový župany, výborný kontakty a nejtvrdší drogy aby taky ne když znáš Pražáky! Znáš ho? Ne! Mmmmm taky ne! To já ti povim, to já ti povim já já jáááu. Psh dělaj gang bang party Hugo Toxxx je na psychiatrii Disgrafik stanujou Rytmusovi před domem čekají až znovu vyleze ven. Tamten byl s tamtou tam a tam přitom s tamhletou byl tamhleten, ten zas byl s tamhletím čí je ta holka už vůbec netuším. Říkal mi to znáš ho je tam on ten od toho dělal tam všem ostudu, nahej a měl bolero. No a co bylo po tom už ani říkat nemusel jak jsem ho viděl mi bylo kurva všechno jasný. Spousta lidí si hrozně vymejšlí aby mohli stát zas ve středu dění. Největší, zajímavý všichni poslouchají a s otevřenou hubou mmmm mučitel. Drbání je celospolečenský problém, nikdo neumí říct v čem je problém právě tomu s kým mají ten problém a to je ten problém! To je ten problém! To jen problém!

Povídali že mu hráli že jsme se rozpadli
Povídali že mu hráli kecy drby pomluvy
Povídali že mu hráli jeereratataaa
Povídali že mu hráli spousta lidí poslouchá
Povídali že mu hráli a Jarda snědl holuba
Povídali že mu hráli a kdo to říká ten to jé
Povídali že mu hráli a tomu se to rýmuje
Povídali že mu hráli a DJ spadl do hnoje
Povídali že mu hráli porazil tam kovboje
Povídali že mu hráli ratataa ratataa
Pio Squad piča Fany a Nasty!
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]