Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Sloboda slova-máme ťa dosť (Prolog , Orgán)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

28 Feb 2011, 20:02

Váš spor a nechci se do něj nějak zapojovat, ale k tomu dissu.....Můj názor je takovej že diss by měl mít nějakou úroveň, trošku jinačí než normalní tracky (texty).

Strašně mi tam chybí nějakej rým kterej by byl vtipnej. Kterej by neurážel, ale kterej by toho druhýho dokázal odrovnat svojí vtipností a nadhledem

Tady neni ani vtip ani nadhled nad danou věcí. Ber to jako konstruktivní kritiku co se mi na tom nepozdává. Ale řadí se to mezi průměr na kterej každej zapomene. A řekněme si to narovinu... Kdo tu chce bejt průměr? Nikdo. Chce to originalitu.

Uvidíme co kluci vymyslej. Ale tenhle pseudo drsnej spam co se tu ted predvadí nemá moc úroveň. Takže se dissujte ale bez tohodle všeho okolo. Je to nedůstojný
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

28 Feb 2011, 20:13

Chlapci podlizujte sa ďalej jeden druhému, že "si zabil" bro a už fakt buďte ticho ;) Píšete o tom, že sekám pána a pritom vy ste tu tí namyslení, ktorý ma majú v piči za to, že chcem vám oplatiť diss ? Najprv napíše b2ck, že to bola len sranda a, že kľudne to môžem oplatiť a keď to chcem oplatiť tak zrazu sa mi smejete ? Neviem koľko máte rokov, ale ste po rozumovej stránke strašné decká. Moje tracky niesú dobré, ale aspoň sa snažím a makám a nie ako vy... Píšete si texty a tracky sú kde ? Nikde. Chcem počuť vašu flow a vaše hlasy čo ma totálne zničia keď ja som taký šedivý podpriemer ;) Dajte von nejaký track nech sa teraz aj ja zasmejem. Prolog ? :D Ty akože mňa ideš dissovať a smiať sa na mne hej ? :D Práve som počul tvoj rap a púšťaj si ho dookola a smej sa na ňom a nie na mne :D To akože ty sa mi ideš smiať a tvoj rap nemá žiadnu úroveň :D No oukej radšej už nič nepíšem a všetko ti poviem v tom tracku z ktorého sa tak budeš ujebávať ;)
Naposledy upravil .fester dňa 28 Feb 2011, 20:18, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Feb 2011, 20:21

jhaj fester nie kazdy sa narodi pri nahravaciom studiu :D...mno ty hej ale ja nie zijem v malom meste, a to ze sa hadame mi az tak nevadi ale nece sa mi citat a ani pisat tak koncim, jednoducho sem uz nepis do kym nevidas diss caw...

a ete daco neboj dufam ze budes pocut pocut aj nas flow :D ale nebudes ho pocut ako diss na teba v tom cem ostat ako panic dissu, to ma mozno bavi pisat ale nahravat nie...
Obrázok užívateľa
oRgAn
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
97
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

28 Feb 2011, 22:13

Netreba čítať len medzi riadkami ;) Prehodnotil som to a rozmyslel si to ;) Diss na vás nedávam pretože ste ma nejak urazili, keďže tam nie je takmer nič pravdy. A nevolajme to diss pripadá mi to zamerikanizované, skôr normálna odplata na váš text. Dávam to na vás preto, že ľudia ktorý nevedia zniesť subjektívny názor a hneď niečo spíšu na človeka z tej internetovej "slávy" ma vedia strašne vytočiť ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Feb 2011, 23:32

Že ľudia vám to komentujú dobre pretože sa napr. boja vyjadriť názor resp. sa im to fakt páči a zrazu príde niekto kto tam vidí chyby a veľmi sa mu to nepáči. Vy si utvoríte názor, že to je asi dobré lebo to každý tak komentuje a zrazu príde niekto kto vám do toho zapára, niekto kto vám povie svoj osobný názor, ale vám sa to zrazu nepáči.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Mar 2011, 08:47

Človek ktorý nechcel mať nikdy dobre texty tak ani texty nema čo robiť :D
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

01 Mar 2011, 10:21

Neskutočne sa ujebávam natom... :D si seriete do huby kvalitne...najprv je to sranda potom už ste neskutoční mámvpičisti ale hlavne že ste urobili diss...ak sa to tak vôbec dá nazvať...
na osobu ktorá iba vyjadrila svoj názor....Hm...tak dalej...keď nechceš mať dobré texty tak načo sa o to pokúšaš?? A ešte jeden fakt...Písať texty na úrovni mentálne zaostalého decka viem aj ja....skúste dačo nahrať a potom si robte "srandu" z toho aký má kto flow.....nech sa to dá porovnať....myslím že by ste dopadli veľmi zle.... :-) a verím tomu že aj dopadnete....ked na Vás dajú tí dvaja...:D
Amen....... :fuckyou:
Obrázok užívateľa
LiL Smilley
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2011
Bydlisko:
Daleko od teba...:D

01 Mar 2011, 11:40

Keby si nebol kokot tak by si pochopil ze to nebol fester a ani ja ale niekto kto sa ujebaval na vas a preto chcel len vyjadrit svoj nazor. A vies ta nahravka bude text je spisany, beat je spraveny a za par hodin bude to von! Chcem pocut aj ja vas diss! a sa zasmejeme kolko vam to bude trvat! skoda ze Eres ten diss ohlasil dost skoro!
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

01 Mar 2011, 11:52

Ty uz ani citat nevies? Napisal som ze text je spisany, beat je spraveny! A tak to to vyzera: my si diss zhudobnime vy ako posrate decka ho len napišete a konec! Ste najlepsi, mate respekt, flow setko! Ako mozte picovat do nekoho ze nema flow ked nikto vas nepocul? :D
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

01 Mar 2011, 12:36

Cením Organa. Cez správu sa mi ospravedlnil, ze to bolo trosku prehnané, ale ty zrejme v hlave fakt nic nemáš ;) Ten nick netuším kto je, ale ja to nesom. A netuším prečo stále píšeš "pán", ale do prčic čo ja sa tu s tebou hádam....
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Mar 2011, 13:04

Názor je jedna vec. Druhá vec je či je to pravdivý názor ;) Aj ja viem spísať o tebe, že si retardovaný, že biješ ľudí na ulici a ja neviem ešte čo. Ale nebude to o tebe ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Mar 2011, 13:06

Náhodou festerove texty sa mi velmi pačia.... :D moj názor je že závidite si každy navzájom.... :D
Obrázok užívateľa
Domča
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

01 Mar 2011, 13:15

My sme dvaja festerovia ? Neviem o tom :) Čo už, ďalšie nové zistenia. Kinimod robí beaty ak o tom nevieš, veď si si ho vlastnoručne vymazal z priateľov, za to, že mi robil beat :D
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

01 Mar 2011, 13:25

heh ja vobec nechcem ziadnu spolupracu co sa tyka tvojich ruk! povedz chlapcovy ze nech jebe na to!
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

01 Mar 2011, 15:58

Ano dobréé moj zlaty..:D nesom ani jeden z nich.. :D :D Meno som mala predtým ale neviem heslo.:D a nedalo mi nezapojiť sa tak som si dovolila vytvoriť iné.:D to nieje protizákonné nie??? :D
Obrázok užívateľa
LiL Smilley
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2011
Bydlisko:
Daleko od teba...:D

01 Mar 2011, 16:05

:D :D :D
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

02 Mar 2011, 00:38

Asi som to ohlásil fakt skoro. Ale do piatku sa to fakt budem snažiť dať von ;)

Taký malý cover resp. obrázok k tracku :P
Obrázok
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

02 Mar 2011, 01:35

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Obrázok užívateľa
LiL Smilley
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.03.2011
Bydlisko:
Daleko od teba...:D

03 Mar 2011, 20:30

Krutééééééééééé
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

04 Mar 2011, 06:47

ako hej dissi si naP *** aby sa robili ale ako musím ťa pochválit dobrý je ...
Obrázok užívateľa
horio
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
349
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2011

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]