Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Sloboda slova-máme ťa dosť (Prolog , Orgán)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

27 Feb 2011, 00:12

pekne si ho dal dole :D rešpekt brácho :)
Obrázok užívateľa
meno_netreba21
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
165
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.02.2011
Bydlisko:
WestSide

27 Feb 2011, 00:13

zabitéééééé
Obrázok užívateľa
08harry08
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.06.2010

27 Feb 2011, 00:34

Niekto nevie prekusiť kritiku a potom dáva von "dissy" ;)

Prepáč, ale trošku sa nad sebou zamysli! Ja som nikde nespominal, že som nejaký pán a vôbec nie to, že píšem perfektné texty tak neviem o čom točíš. Toto je psychika dnešných ľudí na nete. Každý im to komentuje ako super, príde jeden ktorý v tom fakt vidí chyby a chce aby sa človek zlepšil. Dám ti konštruktívnu kritiku a žiadne "je to na chuj" a ty teraz ideš baviť niekoho ? Rozprávaš o tom jakého bavim šéfa a pritom ty píšeš, že sa mám učiť z vaších textov ? Sám si chalan protirečíš v texte. Ak by to bol text k veci tak okej je to diss a beriem to, ale nikde som nepísal, že sa cítim ako pán a taktiež som nepísal, že žijem v nejakom ghete. Dramakids začali dissovať tak je to v móde a daš na mna aj ty však ? A skús si to cele prečítať a zamyslieť sa či to nie je tak ;) Toť všio.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Feb 2011, 10:33

lol fester dobre sme sa zasmiali :D...ale terz si uvedom že si všímaš len to čo chceš a to čo pokladáš za klamostvo, skús kuknúť iné slová vety, ktoré SÚ pravdivé... :D
Obrázok užívateľa
08harry08
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.06.2010

27 Feb 2011, 13:22

Okej tak si rozoberiem celý text ;)

Nepoznáš ma nemôžeš ma súdiť ,
nechám ťa vo Vegas po púšti blúdiť,


Nesúdim teba, ale tvoje texty. Dávam konštruktívnu kritiku a nebudem písať, že sa mi to páči aby som sa ti vtieral do riti resp. aby si na mňa nedal "diss".

Už mam dosť toho jak sa na niečo hráš,
drž piču a staraj sa kedy von to demo dáš,


Omyl! Ja keby som sa na niečo hral tak by som ti písal, že je to úplne super a nedal by som ti už spomínanú konštruktívnu kritiku.

Tvoja “kritika“ je každému na veľké nič,
bože odpusť mi ale je to fakt pič,
povedz mi prečo musia taký kritici ako ty žiť.


Pár ľudí mi písalo správy, že či by som im niečo neporadil, takže určite nieje každému na "veľké nič." A ak je, tak je to môj názor.

Je veľký rapper akurát na Internete,
žije ani neviem kde no myslí si že žije v gete.


Po prvé, nikdy som nehovorril, že som nejaký veľký rapper a po druhé, nikdy som nikde nepísal, že si myslím, že žijem v nejakom "gete"

Nechcel som dissovať no už ma to fakt nebaví,
radšej odíď z rapu a zaspievaj si selaví.


Čo ťa nebaví ? Pár mojích kritik ? Mohol si mi napísať správu, že nechceš počúť/ čítať moje názory a je to vyriešené. Neviem ako ty, ale ja som do rapu ešte ani neprišiel resp. nejak do scény alebo ako to nazvať. Proste si rapujem lebo ma to baví a chcem opísať veci čo sa dejú okolo mňa.

Zdvíham prostredník do vzduchu,
nechcem na teba tlačiť lebo máš poruchu.


K tomuto sa neviem vyjadriť. Lekár mi žiadnu poruchu nezistil, ale ty možno máš šiesty zmysel.


Nevieme písať texty a ty si pán,
sa zobuď to si myslíš len ty sám.


Nikde som nepísal, že neviete písať texty. Dokonca ak si dobre pamätám tak som vám posledný text aj pochválil. Nikde som nikdy nepísal, že som pán. To sú len tvoje výplody fantázie.

Fakt ľutujem že som ťa prosil o spoluprácu
Vravím ti vopred vyjeb sa na takú prácu


To už je tvoja vec, či si ma o niečo žiadal. A nie, "nevyjebem sa na takú prácu"

Toto je diss v poradí už druhý,
je to len text no aj tak máš pod očami kruhy,


Za toto ťa musím pochváliť. Práve som vstal a mám pod očami kruhy, pretože kakao už došlo :(

my píšeme texty od srdca až do krvy,
nesnažíme sa písať kritiku, ako ty.


A prečo sa nesnažíte pisať kritiku ? Ja by som to ani nenazval kritika (to moje), ale skôr môj subjektívny názor na text. To, že sa vy bojíte napisať kritiku resp. vám sa to páči, tak to je vaša vec.

Texty ktoré si dal na hip hop forum,
stoja akurat tak za par korun.


Pravda. Dal som tu len pár textov. A aj to len ukážky, nikdy nie celé texty.

Odjeb sa domov a sadni si k stolu,
čakaj kým do tvojej jeblej hlavy dojde rozum.


Myslím si, že rozum ma každý. A je už vaša vec ako ho vy využívate.

Vždy budeš na hip hoppovej scéne iba do tucta,
kukni si naše texty a uč sa,
nekritizuj, nekopiruj a jedna rada drž sa.


Musím sa opakovať. Niesom na hip hopovej scéne a ani nechcem byť. Tak ja sa mám od vás učiť ? Nehovorím, že píšem dobré texty. To určite nie, ale najprv hovoríš o mne ako si hovorím, že som pán a teraz ty tu resp. vy napíšete, že sa mám učiť z vaších textov ?

Keď som počul tvoj prvý text žijeme v bažine,
mal si si vtedy na čelo napísať, fakt sa snažíme,
no stojí to za kokot, a teraz ťa potopíme.


"Fakt sa snažíme" ? Ja som len jeden resp. je tam ešte Kesler, ale on netvorí so mnou skupinu. A áno máš pravdu. Len som sa snažil keďže je to môj 3tí track asi. Stále sa snažím a nikdy nevravím, že je to pecka.

Keď som počul tvoj chybný hlas v tom tracku fester,
najprv sa mi zdalo že je to nejaký orchester,
to nebol flow ani rap, a tomu si hovoríš rapper?


Radšej mám oslovenie MC a nie rapper. Ale aj tak nehovorím si to. Som len obyčajný chlapec, ktorý sa o rap pokúša.

Ale okej. Poddisoval si si a už môžeš kľudne spať. Teraz som si celý text rozobral a pravdy je tam fakt málo. Nech sa páči 08harry08 ;) Aj keď neviem prečo sa ty do mňa obúvaš, ale budiš.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Feb 2011, 13:31

loool...fester dobre som sa zasmial zase diki, cenim si za kmnt, ale skus diss aby som sa mohol lepsie zasmiat :D... a nabuduce skus pisat toho menej, lebo komu sa ce take dlé dačo čítať :D
Obrázok užívateľa
08harry08
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.06.2010

27 Feb 2011, 13:34

Ja nemám prečo dať diss. Človek, ktorý neznesie subjektívny názor človeka je pojašený da diss a ja mám oplácať ? Niesom blázon. Preto som to tak rozpísal. Lebo si pisal, že pozerám len na tie nepravdivé veci ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Feb 2011, 14:10

Ale do kelu. Ty nechápeš jednú vec. Robíš realne veci ? Resp. je toto realny diss ? Pretože nikdy som nepovedal, že som pán, nikde som sa nehral na veľkého rappera, nepísal som, že mám najlepšie tracky, a už vôbec som nepísal, že žijem v gete. Tak potom o čom to je toto ? Nechcem hovoriť, že si nula, alebo čo, ale proste nemáš takisto ako ja za sebou skoro nič a už máš 2 dissy ? Ty si myslíš, že dissy ti niečo dajú ? Ja proti tebe nič nemám a ani po tomto disse a určite nebudem oplácať. Opýtam sa ťa niečo... Keď nemám za sebou veľa vecí tak teraz nemôžem hovoriť svoj názor ? Mám teraz písať aké to je super ? Veď kritika najviac posúva dopredu. A ak by tu mal každý komentovať podľa toho či niečo dosiahol tak by to tu bolo samé super. Ty zrejme chceš počúť, že máš super texty, ale kritika najviac posúva vpred. Tak potom o čo ti ide ?
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

27 Feb 2011, 16:04

no sice poznam chalanou čo ten diss na teba dali jedneho aj osobne ber to tak že sa nudili a zo srandy ti dali :lol: ale zase mas pravdu že to neni pravdivy diss každy si može povedat nazor a ty to robišš takže neni čo dodat
Obrázok užívateľa
invert
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

27 Feb 2011, 16:13

myslim že invert má pravdu...my sme na diss napisali čo si myslíme, fester a keď si aj ty nećo myslíś tak napíś aj ty diss v poho mi to pochopime, akurat bude iba sranda z obch strán...
Obrázok užívateľa
08harry08
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
33
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.06.2010

27 Feb 2011, 19:47

b2ck píše:
Keď som počul tvoj prvý text žijeme v bažine,
mal si si vtedy na čelo napísať, fakt sa snažíme,


Ten track som odprodukoval ja, nechapem kto čo ma proti tomu tracku!
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

28 Feb 2011, 00:21

Čoskoro tu dám ten môj diss ako nahrávku ;) Nechcem vôbec dissovať a chcel som sa tomu vyvarovať, ale zrejme to nejde a pri nočnom čítaní tohto dissu ma to fakt trošku aj urazilo ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Feb 2011, 08:00

dobry text, niet co k tomu viac dodat
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

28 Feb 2011, 12:53

fester kludne mozes dat diss, aspon sa zasemejeme vsak kto by mal cas pocuvat diss, amaterske tracky...a to ze to beres tak vazne kludne ale ja sa neposkrvnim tym ze zacenem nahravat tracky o dissoch to by soom si spravil iba zle meno...napis kludne text
Obrázok užívateľa
oRgAn
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
97
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

28 Feb 2011, 14:17

tak to už sa newem dočkat na ten diss lol
Obrázok užívateľa
invert
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
53
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.02.2011

28 Feb 2011, 16:53

Amatérske tracky ? Aspoň nejaké mám a dám na vás normálny diss a nie posraté klamstvá na posratej obrazovke to vie každý. Takto to napísať, ale keď vravíte, že žiadna flow ani nič tak by som chcel počuť vaše veci. Povedal som všetko, rozobral som text a b2ck to zrazu bral ako len kamarátsky diss. Nasadil si masku chlapec aby sa to udobrilo ;) Mohol by som ísť aj do študia, ale na vás si diss kvalitu nezaslúži aspoň po zvukovej stránke ;) Počúvať to jasné, že nebudete :) Nechcete sa cítiť trápne. Ako som písal dissom som sa chcel vyvarovať, ale to, že nejaké deti neznesú naozajstnú kritiku a šibe im z tej "slávy" na fóre tak preto "zdissuju" človeka čo sa normálne snaží pomôcť ? Tak toto ma vie vytočiť.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Feb 2011, 18:18

lol...fester tak ak si mylis ze mi to vadi a ze som si dal masku :D... no mne to newadi ale zas nemam rad ked si nekto mysli a nevie co si pritom mysli, tak kludne nahraj track vsak nikto ti nebrani...napis zadne nadavky nic tak to zanmena za mi to nevadi kludne mozes :D...napis tam vsetko co mozes, napis tam nadavky, prsote co ces ja to mam ulne ze v nikde, sprav nahraj, popocuvam zasemjem sa :D
Obrázok užívateľa
oRgAn
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
97
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

28 Feb 2011, 18:58

diki :D mno da sa trosku marisky :D...to je pohodka xD
Obrázok užívateľa
oRgAn
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
97
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

28 Feb 2011, 19:13

Chlapcí smejte sa a až to budete počut ten diss tak budeme to my čo sa budeme smiat! Moja produkcia a Eresov rap vas zabijú!
Obrázok užívateľa
samsebou
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
76
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.06.2010

28 Feb 2011, 19:20

mno okej :D a kedy vide? pls napis ja si to len cem vypocut :D alebo ak to mate hned posli :D ja som zvedavy co to bude :D...napis mi rychlo ja to cem vedet :D...mozno sa aj zasemejem :D loooool :D
Obrázok užívateľa
oRgAn
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
97
Poďakovania:
0
Registrovaný:
27.02.2011

Ďalší

Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]