Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Víťaz 3. battle 2014 - Wandal_HE (Wandal)

Rozhovory s víťazmi HHF.sk text battle

18 Mar 2014, 16:43

AKO SA VOLÁŠ? KOĽKO MÁŠ ROKOV? A ODKIAĽ SI?
Serus, volám sa Tomáš, pseudonym mám Wandal, mám 20 rokov a som z Humenného.

ČO ROBÍŠ (ČÍM SA ŽIVÍŠ, KDE ŠTUDUJEŠ)?
Študujem na Prešovskej univerzite v PO jazyky a inak občas nejaká brigádka.

ODKEDY POČÚVAŠ RAP? AK SI PAMÄTÁŠ, TAK AKÝ TRACK ŤA PRESVEDČIL O TOM, ŽE RAP JE PRE TEBA TO PRAVÉ ORECHOVÉ?
Rap počúvam odkedy mám cca 12 a jeden z prvých trekov bol Dáva mi od KF. Vtedy ma to chytilo a idem si rap až doteraz.

AKO SI PRIŠIEL K SVOJEJ PREZÝVKE?
Začal som graffitmi a pseudonym Wandal som si vymyslel vlastne sám, aj keď sa ku mne asi moc nehodí. Ale zase niekedy nie je zlé vyventilovať zlosť a rozbiť niečo ako taký Wandal :D

MÁŠ NEJAKÉ KONCERTY?
Mám za sebou asi 6-7 koncertov, prvý bol v Stropkove, potom ďalšie v Humennom a najmä Prešove.

AKÉ SÚ TVOJE PLÁNY DO BUDÚCNOSTI?
Chystáme ako skupina MetaFóry(ja a Fester) niečo vydať, bližšie nepoviem nič, lebo je ten projekt ešte len v začiatkoch :)

S KÝM Z CELÉHO SVETA BY SI CHCEL SPOLUPRACOVAŤ?
Takých umelcov je veľa, mnoho slovenských, mnoho zahraničných. Prvé mená čo ma napadnú sú napr. niekto z Ty Nikdy, GR, Vec alebo aj Evidence, Kanye West a tony ďalších.

KTO JE PRE TEBA NAJVÄČŠÍM VZOROM?
Nejaký rapový vzor nemám, mám obdobia kedy sa mi páči niekto, potom zas niekto iný. Chcem si vybudovať vlastný štýl a nejak sa nesnažím napodobňovať svojich obľúbencov.

MÁŠ RÁD AJ INÉ HUDOBNÉ ŠTÝLY AKO RAP ALEBO HIP-HOP?
Samozrejme, nepohrdnem čímkoľvek alternatívnym, občas dokonca zájdem na koncert vážnej hudby a určite si rád vypočujem aj pop music, jazz, ľudovky atď.

3 TVOJE NAJOBĽÚBENEJŠIE ALBUMY?
Macklemore&Ryan Lewis - The Heist - idem si ho odkedy vyšiel, bol som aj na koncerte!
Moja Reč - Dobrí chlapci 3
Depeche Mode - Best of - vlastne všetky hity, moja srdcovka

TEŠÍŠ SA NA NEJAKÝ ALBUM, KTORÝ MÁ V NAJBLIŽŠEJ DOBE VYJSŤ?
Teším sa najmä, keď od nejakého albumu nečakám veľa a potom ma prekvapí. Občas to nestíham sledovať, nemám vypočutého ešte Piráta ani Molo od Paulieho(Shame on me). Momentálne ma nič nenapadá, takže sa teším na všetko kvalitné čo príde.

TIP NA PESNIČKU, KTORÁ SA TI V POSLEDNOM ČASE NAJVIAC PÁČI.
The Weeknd - Or Nah Remix Zarytí rapoví fans, nepúšťať, je to čisto plytká vec, ale dosť chytľavá :)

TVOJA POSLEDNÁ DOVOLENKA ALEBO KAM SA CHYSTÁŠ?
Naposledy som bol v USA, ale bolo to skôr pracovne a predtým v 2012 Portugalsko, tento rok by som chcel zas pracovať niekde mimo, uvidíme či to výjde, držte palce :D

KDE BY SI CHCEL BÝVAŤ, KEBY SI NEBÝVAL, TAM KDE BÝVAŠ?
Ťažko povedať, svoje mesto mám rád, ale nejaká európska metropola by nebola zlá. Páči sa mi Dublin, ale neviem, či by som tam chcel bývať. Momentálne neviem odpovedať presne.

OBĽÚBENÝ FILM?
Asi Forrest Gump, klasika(dobrý výber,že? :D)

OBĽÚBENÝ ŠPORT?
Basket, florbal.

ČÍTAŠ KNIHY? AK ÁNO, TAK AKÉ?
Naposledy to bol Jack Kerouac - Na ceste. Mám málo času na knihy a som aj lenivý, takže teraz jedine odborné knihy, aj to len z donútenia(Práve odpisujem na rozhovor namiesto učenia sa na zajtrajší test :D)

ČO ROBÍŠ, AK SA PRÁVE NEVENUJEŠ HUDBE?
Študujem, pijem, zabávam sa, občas aj pracujem alebo vylyhujem v posteli.

ČO ŤA VIE NAJVIAC NAHNEVAŤ?
Bezohľadnosť ľudí.

MÁŠ DOMA NEJAKÉ DOMÁCE ZVIERA?
Korytnačku Lindu :D

AKÝ OVLÁDAŠ JAZYK?
Angličtinu celkom dobre, nemčinu pomenej, snáď doštudujem :D

PÁČIA SA TI TMAVOVLASÉ ŽENY ALEBO BLONDÍNY?
Nezáleží na farbe vlasov, keď má dobrú riť :D Ale nie, musí ma proste nejak zaujať :)

MÁŠ RADŠEJ LETO ALEBO ZIMU?
Leto.

AKÉ JE TVOJE OBĽÚBENÉ JEDLO A NÁPOJ?
Domáce risky od mamky a Captain Morgan!

ODKAZ NA ZÁVER.
Čekujte našu fanpage na FB -
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

a očakávajte nové veci. Pozdravujem všetkých z fóra, šírte dobrú energiu a počúvajte dobrú hudbu! Nazdar! :)



TEXTY V BATTLE:
Základná skupina
Štvrťfinále
Semifinále
Finále
Obrázok užívateľatucher

Späť na Víťazi text battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], Seznam [Bot]