Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Víťaz 5. battle 2013 - MF_Records (Relis)

Rozhovory s víťazmi HHF.sk text battle

20 Júl 2013, 19:01

Druhým víťazom nášho battlu sa stal Relis, takže neváhajte a zistite o tomto mladom šikovnom chalanovi čosi viac!

Ahoj, začnime najprv tým, že nám prezradíš ako sa voláš? Koľko máš rokov? A odkiaľ si?
Čauko, volám sa Dominik mám 17 rokov a som z Košíc.

Kde študuješ?
Práve som mal za sebou druhý rok na SOŠ pôšt a telekomunikácii, ale vyzerá to tak že do tretieho ročníka nastúpim na SPŠ Dopravnej lebo tieto dve školy sa dali dokopy. Odbor technik informačných technológii.

Odkedy počúvaš rap? ak si pamätáš, tak aký track ťa presvedčil o tom, že rap je pre teba to pravé orechové?
Rap počúvam už od malička. Začalo to USA Eminem, Tupac a na slovenský rap som prešiel cez KF.

Ako si prišiel k svojej prezývke? (nie k nicku, ale k tvojmu umeleckému menu)
Na základnej škole sme mali hodiny na počítačoch, viem že som si vtedy chcel zmeniť prezývku ale nič som nevedel vymyslieť. Na monitore som zbadal slovo s ktorého som vybral iba päť písmen - Relis a odvtedy sa to ťahá so mnou.

Máš nejaké koncerty?
Koncerty nemám. Možno raz.

Aké sú tvoje plány do budúcnosti?
Makať, makať a makať. To je jediný spôsob ako dosiahnuť svoje sny. Mám vyhliadnuté štúdio, ale zatiaľ ešte neuvažujem o nahrávaní . Možno až niekedy v septembri. To sú moje plány do budúcna, zatiaľ si užívam leto.

S kým z celého sveta by si chcel spolupracovať?
Ak by tu dnes bol tak jednoznačne Tupac. Z raperov spomeniem ešte pár mien ako Delik, Eminem, Soprano...
A z producentov Mugis,Dj Wich a Emeres.

Kto je pre teba najväčším vzorom?
V živote aj v hudbe – Tupac. Jeho tvorba mi pomáhala keď som zažíval ťažké časy a na jeho tvorbu nedám dopustiť, podľa mňa to bol skvelý človek.

Máš rád aj iné hudobné štýly ako rap alebo hip-hop?
Nie som obmedzený v hudbe ale nevedel by som počúvať každý deň napr. tanečnú hudbu.

3 tvoje najobľúbenejšie albumy?
1.Tupac - All Eyez On Me
2.Eminem - Recovery
3.Tupac - 2Pacalypse Now

Tešíš sa na nejaký album, ktorý má v najbližšej dobe výjsť?
Separ niečo pripravuje a jednoznačne nový KF.

Tvoja posledná dovolenka alebo kam sa chystáš?
Skoro vždy doma a možno chata v blízkej dobe.

Kde by si chcel bývať, keby si nebýval, tam kde bývaš?
Paríž alebo kdekoľvek mimo Slovenska.

Obľúbený film?
Cela 211 - Vězeňské peklo, 8. míľa, Zbohatni nebo chcipni.

Obľúbený šport?
Futbal a mám celkom rád bojové športy.

Čítaš knihy? ak áno, tak aké?
Čítam skoro stále. Väčšina kníh ktoré čítam alebo som prečítal rozprávali o príbehoch z podsvetia. Krstný otec alebo super slovenská trilógia V Tieni Mafie (Jozef Karika super spisovateľ)

Čo robíš, ak sa práve nevenuješ hudbe?
Venujem sa najbližším alebo pozerám seriály, ale teraz trávim veľa času vonku.

Čo ťa vie najviac nahnevať?
Arogantný ľudia a slovo nedá sa.

Máš doma nejaké domáce zviera?
Už nie. Mal som psa ale otec ho dal strážiť nejaký pozemok lebo som sa oňho nestaral, dodnes to ľutujem. V blízkej dobe by som určite chcel psa.

Aký ovládaš jazyk?
Český, Anglický a celkom pochopím aj Poľštine.

Páčia sa ti tmavovlasé ženy alebo blondíny?
Blondíny sú najviac. Pre mňa je ale podstatné čo ma dievča vnútri, všetky ženy majú niečo do seba :)

Máš radšej leto alebo zimu?
Zima mi nevadí, ale radšej mam leto

Aké je tvoje obľúbené jedlo a nápoj?
Obľúbene jedlo nemám a nápoj nealko kola a alko už nepijem

Tvoj odkaz na záver.
Ďakujem každému čo mi dal hlas. Ďakujem organizátorovi, battle bol super. Nech sa vám darí a hlavne si choďte za svojim snom. Držte sa.


Texty v battle:
Základná skupina
Štvrťfinále
Semifinále
Finále
Obrázok užívateľatucher

Späť na Víťazi text battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]