Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Víťaz 7. battle 2013 - pearll

Rozhovory s víťazmi HHF.sk text battle

29 Okt 2013, 20:29

Ďalší rozhovor tu máme od pearlla, človek čo na fóre nepatrí medzi veľmi aktívnych užívateľov a napriek tomu to dotiahol až do víťazného konca. A tu máme šancu dozvedieť sa o ňom čosi viac.

Ako sa voláš? Koľko máš rokov? A odkiaľ si?
Volám sa René, mám 19 rokov a som z Martina.

Čím sa živíš?
Momentálne pracujem vo fabrike v priemyselnej zóne v Martine, neviem si predstaviť to robiť celý život :-).

Odkedy počúvaš rap? Ak si pamätáš, tak aký track ťa presvedčil o tom, že rap je pre teba to pravé orechové?
Rap počúvam asi od 13tich rokov, ktorý track ma o tom presvedčil? Žiadny, presvedčil ma samotný rap.

Ako si prišiel k svojmu umeleckému menu?
Svoje umelecké meno stále nemám, mal som pár nápadov ale žiadny ma nejak nepresvedčil. Možno Remi :-)

Máš nejaké koncerty?
Nemám, ale snáď raz...

Aké sú tvoje plány do budúcnosti?
Čo sa týka hudby chcel by som vydať prvý track na ktorom pracujem a samozrejme tvoriť ďalej. A životné plány, zarábať tým čo ma bude baviť možností je veľa.

S kým z celého sveta by si chcel spolupracovať?
Moja vysnená spolupráca je so Spiritom.

Kto je pre teba najväčším vzorom?
Otec a mama.

Máš rád aj iné hudobné štýly ako rap alebo hip-hop?
Samozrejme, mám rád hudbu ako celok. Vypočujem si takmer všetko. Po rape je môj najobľúbenejší žáner trance. Čo sa mi nepáči je metal, punk a hardcore.

3 tvoje najobľúbenejšie albumy?
Majk Spirit - Nový človek, Separ - Buldozer a z tých novších si momentálne idem Resta DJ Fatte - Střepy

Tešíš sa na nejaký album, ktorý má v najbližšej dobe výjsť?
V túto dobu je to veľmi jednoduchá otázka, takže Delik, Kontrafakt, Momo, Separ a Cigo z H16... bude určite čo počúvať.

Ktorá pesnička sa ti v poslednom čase najviac páči.
Eminem ft. Rihanna - The Monster... toto je fakt mocné

Tvoja posledná dovolenka alebo kam sa chystáš?
Svoju poslednú dovolenku si už ani poriadne nepamätám asi 6 rokov dozadu Tunisko, inak o rok by som už konečne chcel niekam vypadnúť je mi jedno kam, ale nech hlavne vypnem aspoň na týždeň.

Kde by si chcel bývať, keby si nebýval, tam kde bývaš?
Ak by som niečo menil tak v prvom rade z paneláku do domu, ideálne v nejakej dedinke pri väčšom meste v CZ/SK.

Aký je tvoj obľúbený film?
No keďže som dosť filmový, na túto otázku ťažko odpovedať ale jeden z tích čo si pozriem aj keď som ho videl 15 krát je Ctihodný občan.

Obľúbený šport?
V lete skate a futbal, v zime snowboard.

Čítaš knihy? Ak áno, tak aké?
Čítam, akurát končím s knihou Moc prítomného okamžiku, ktorú som už dlho chcel prečítať keďže Spirit o tom hovorí dosť často. Neľutujem kniha je super, treba ju vedieť pochopiť. Inak čítam len z času na čas keď ma niečo záujme tak sa do toho pustím, dá sa povedať že za rok dám 4-5 kníh.

Čo robíš, ak sa práve nevenuješ hudbe?
Niekde vonku asi pravdepodobne fajčím brko :D

Čo ťa vie najviac nahnevať?
Keď niekto nedodrží slovo.

Máš doma nejaké domáce zviera?
Mám psa, malý agresor... je to čivava, vrčí na všetko čo nepozná a volá sa Nemo :-)

Aký ovládaš jazyk?
Anglický.

Páčia sa ti tmavovlasé ženy alebo blondíny?
Neviem, není to jedno? Pekná žena je pekná žena.

Máš radšej leto alebo zimu?
Jednoznačne leto.

Aké je tvoje obľúbené jedlo a nápoj?
Šalát a rezne so syrom toho sa fakt neviem dožrať. A nápoj alko-pivo, vodka. Nealko-Cola

Tvoj odkaz na záver.
V prvom rade ďakujem tebe Tucher za to že máš nervy na nás. Na margo battlu by som len chcel povedať, berte to celé s nadhľadom, nerozčuľujte sa nad zbytočnosťami, akceptujte prehry lebo práve tie posúvajú ďalej. That's all :)


Texty v battle:
Základná skupina
Štvrťfinále
Semifinále
Finále
Obrázok užívateľatucher

Späť na Víťazi text battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], Tomuver29

cron