Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Víťaz 4. battle 2013 - Stvoritel (ZyPo)

Rozhovory s víťazmi HHF.sk text battle

11 Júl 2013, 21:16

Ako prvý "víťazný rozhovor" si vybattloval Stvoritel (ZyPo). Užite si túto spoveď vášho kolegu a spoznajte ho o trochu lepšie!


Ahoj, povedz nám ako sa voláš? Koľko máš rokov? A odkiaľ si?
Čau čau. Jmenuju se Zbyněk. Je mi pokročilejch 22 a jsem z Prahy.


Čím sa živíš alebo kde študuješ?
Neúspěšně jsem se pokoušel o ČVUT v Praze a teď už druhým rokem pracuju jako elektromechanik u železniční soupravy Pendolino, ale na vysokou školu bych se chtěl příští rok vrátit


Odkedy počúvaš rap? Ak si pamätáš, tak aký track ťa presvedčil o tom, že rap je pre teba to pravé orechové?
Začal jsem poslouchat určitě na základce, takový klasiky jako byly v tý době PSH, Divokej Západ, Chaozz, Eminem atd. Zlom přišel v prváku hned na začátku na seznamováku. To jsem slyšel novou desku od PSH, konkrétně track ZNOVA a od tý doby sem věděl že chci dělat rap a že je to styl ve kterým se vidím nejvíc


Ako si prišiel k svojmu umeleckému menu?
Tak můj hudební pseudonym je ZyPo a je to spojení mého jména a příjmení. Přemýšlel jsem dlouho jaký budu mít jméno a tohle vylezlo z mojí fascinací ohňem a něčím co mě charakterizuje. Hlasově to zní jak zapalovač a písemně je to moje jméno.


Máš nejaké koncerty?
Na přelomu roku 2011/2012 jsme vydali s kámošem naší první desku a od léta 2012 celkem pravidelně koncertujem.
Většinou v Praze po klubech ale dostali sme se už i mimo město třeba do Písku, kde sme hráli venku v dešti. To bylo super.


Aké sú tvoje plány do budúcnosti?
Vlastně už rok připravuju svojí solovou desku. Ta by měla vyjít do konce roku. Když se to podaří tak kolem vánoc by jsme chtěli spáchat i něco menšího s klukama z okolí, ale spíš to vyjde v roce 2014. Uvidíme. Teď se soustředím na svoji desku


S kým z celého sveta by si chcel spolupracovať?
tady je to jednoduchý Vinnie Paz


Kto je pre teba najväčším vzorom?
Určitě můj děda. To byl vždycky můj guru. Hudební vzor žádnej nemám


Máš rád aj iné hudobné štýly ako rap alebo hip-hop?
Jo určitě poslouchám i jinačí hudbu. Kytary mě baví jak normalní tak i metalový. Těch kapel je spousta a drtivá většina mě prostě baví svoji originalitou. Pak hodně poslouchám instrumentální hudbu, třeba některý soudtracky jsou v poslední době pecka. Například soundtrack ze třetí série Hry o trůny. To si teď jedu hodně


3 tvoje najobľúbenejšie albumy?
PSH - Rap n Roll, Moja reč - Dual Shock, Vinnie Paz - Season of the Assassin


Tešíš sa na nejaký album, ktorý má v najbližšej dobe výjsť?
Na desku DJ Fatte - Soundtrack podle mě tu lepší producentská deska dlouho nebude


Tvoja posledná dovolenka alebo kam sa chystáš?
Naposled sem byl v Chorvatsku, ale to letos neplánuju. V srpnu bych měl object destinace Písek, Žatec, Slapy. To bude asi moje dovolená


Kde by si chcel bývať, ak by si nebýval v Prahe?
Nový Zéland nebo Austrálie, případně Mexiko


Aký je tvoj obľúbený film?
Vykoupení z věznice Shawshank, Temný rytíř


Obľúbený šport?
Fotbal, Tenis


Čítaš knihy? Ak áno, tak aké?
Snažím se číst hodně. Sbírám v poslední době komiksy, ale z autorů je moje srdcovka Stephen King toho cenim hodně moc. Jinak si jedu fantasy celkem ale klasika typu prokletejch básníků mi je blízká taky dost


Čo robíš, ak sa práve nevenuješ hudbe?
Buď si čtu a nebo smažim PS3 a nebo se flákám venku u flašky nebo u nějakýho sportu


Čo ťa vie najviac nahnevať?
Věta - Já nevím co chci a co mám dělat. Rozčiluje mě ta nerozhodnost


Máš doma nejaké domáce zviera?
Máme doma dva psíčky Mexickýho naháče a Pražskýho krysaříka


Aký ovládaš jazyk?
Česky, Anglicky, Slovensky (rozumim, mluvit neumim ), Francouzky umim snad taky ale to se zeptejte nějaký slečny xD


Páčia sa ti tmavovlasé ženy alebo blondíny?
Tmavovlásky o tom žádná


Máš radšej leto alebo zimu?
Nejradši mám podzim, ale zimu nesnášim takže z týhle dvojce léto určitě


Aké je tvoje obľúbené jedlo a nápoj?
Jídlo - Kuře na česnekový omáčce s nudlema

Pití - Rum (kvalitní) a z nealka Zelený čaj v jakýkoliv podobě buď ledový nebo normálně zalitej vroucí vodou


Tvoj odkaz na záver.
Díky za rozhovor. Dál sledujte moji tvorbu a buďte na sebe hodní. Rozdávejte radost





Texty v battle:
Základná skupina
Štvrťfinále
Semifinále
Finále
Obrázok užívateľatucher

Späť na Víťazi text battle



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]