Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Gramo Rokkaz - rozpad ?

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

03 Feb 2017, 17:10

Gramo Rokkaz sa nam nejako rozpadava ne ?
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2416
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

04 Feb 2017, 13:54

Preco myslis ?
Obrázok užívateľa
b3rno
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
1
Registrovaný:
07.03.2010
Bydlisko:
LM , BA

04 Feb 2017, 18:49

Prečo vlastne GR opustil člen Rebel :?: :!:
Obrázok užívateľa
Sw33t
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
12444
Poďakovania:
1702
Registrovaný:
19.04.2008

04 Feb 2017, 21:22

Praveže nemyslim .. čoraz viacej si to všimam .. najprv skončil v skupine Rebel .. cely tento zvlaštny akt bol doprevadzany tym že skončil s rapom .. čo je mi naozaj dosť divne lebo daval vyborne texty a pre mňa osobne bol z nich asi najlepši (teda aspon sa mi najviac pačil jeho prednes - to som počul a čital už u viacerych) ale dobre može byť že sa na to naozaj vyjebal aj keď celkom nerozumiem prečo by to niekto rešpektovany a kvalitny robil .. ďalšia vec je .. že gramo rokkaz LABEL sa rozpadol a už neexistuje (ten mal podla toho čo viem metys) čiže nove albumy už nebudu vychadzať pod nim (tiež dosť zvlaštne keď metys sa staral o všetky manažerske veci + merč atď.) ak si možete všimnuť tento novy singel čo dali von s klipom je už pod novym youtube učtom s nazvom GR TEAM a teda nie pod pôvodnym Gramo Rokkaz ktory je metysov .. a je tam iba niečo cca 300 odberatelov zatial .. zahadou bolo aj to že ako rychlo do GR došiel boco so špekerom tak po tušim dvoch singloch aj odišli.. najnovšie tam vydali EPčko City Code čo je vlastne Pašo + Lkama .. takže neviem kto tam vlastne ostal a ake su medzi nimi vzťahy no každopadne je to dosť divne ..

No vidite priatelia ani som vam tuto spravu nedopisal (teda dopisal ale mazať ju už nebudem) a začal som trošku hladať na googli a našiel som .. takže som sa moc nemylil.

Obrázok
Obrázok užívateľa
Slovan88
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
2416
Poďakovania:
378
Registrovaný:
06.04.2015

11 Feb 2017, 00:05

Je to urcite skoda ale GR Team stale pokracuje takze nove veci este pridu tak isto ako aj sola. Teraz co vidal Tono S novinku tak to je asi najlepsie co tu za dlhe obdobie vyslo tak isto ako ich novy singel takze sa nebojim ze by sa tak skoro rozisli aj oni
Obrázok užívateľa
faeth
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
282
Poďakovania:
10
Registrovaný:
21.11.2008


Späť na (SK) slovenská



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], erikson97, Google [Bot], LTieM, whack